אנחנו נהיה שם

האם יחגגו כך בשישי?. שחקני שעריים (צילום: שמעון לוי) האם יחגגו כך בשישי?. שחקני שעריים (צילום: שמעון לוי)
הפגרה בליגת העל בסוף השבוע תפנה את כל הזרקורים לליגות הנמוכות ובדיוק בזמן המתאים. סדרה של משחקי עונה מרתקים שעשויים לחרוץ גורלות יעמדו במרכז סיקורי הווידיאו, העדכונים והכתבות של צוות "דאבל פס". שיאן של הדרמות צפוי להתרחש בליגה א' צפון ובליגה ב' דרום ב'.

בליגה א' צפון תארח הפועל אסי גלבוע, המדורגת במקום השלישי, את המוליכה הפועל עפולה לדרבי צפוני מרתק ומסקרן. לאחר ההפסד לקריית אתא יודעים בגלבוע שזו ההזדמנות האחרונה של הקבוצה להיצמד למקום הראשון שממנו עולים לליגה הלאומית.
לקראת המחזור ה-12 ההפרש בין שתי הקבוצות הוא 7 נקודות. מובן שניצחון של עפולה במשחק העונה של הסיבוב הראשון יהיה מכה קשה ליומרות ולמטרות של אסי גלבוע. צוות הווידיאו של "דאבל פס" יצלם את המשחק ויקרין תקציר נבחר מיד לאחר סיומו.
גם בליגה ב' דרום ב' צפויה הדרמה להגיע לשיאה כשמוליכת הטבלה הפועל קטמון תתארח אצל סגניתה מכבי שעריים.
קטמון נמצאת בכושר מצוין, וב-11 מחזורים היא כבר כבשה 35 שערים. ניצחון של קטמון במשחק יגדיל את ההפרש משעריים ל-8 נקודות, הפרש משמעותי במונחים של ליגה ב'.
בשעריים מדברים השבוע על ניצחון בכל מחיר ופתיחתו של מאבק על המקום הראשון. למרות ששעריים תארח את המשחק, יתרון הביתיות עשוי להימחק כבר כשעה לפני המשחק לנוכח הקהל הרב והססגוני המלווה את קטמון גם במשחקי חוץ. צוות הווידיאו של "דאבל פס" יגיע כמובן גם לשעריים על מנת לצלם ולהקרין קטעים נבחרים מהמשחק המותח מיד עם סיומו.
גם בדרום א' צפוי משחק מעניין בו תארח השלישית, הפועל אזור את המוליכה מחנה יהודה. בשל העונש שספגה אזור יצא מעט העוקץ מן המשחק אך עדיין, מדובר במשחק צמוד כשאזור רוצה לחזור לתמונת הצמרת.

כמובן, צוות של דאבל פס יסקר גם את המשחק הזה.תגובות

+ הוסף תגובה
2
יאללה עפולה....
(יניב: 22:33 22-12-2010)
תראו לכולם שאתם שווים עליית ליגה שנה הבאה!! מי שלא מגיע לא אוהד, כולם להתייצב ולתת את הנשמה
3
כניסה למשחק
(ניסים: 23:46 22-12-2010)
כרטיס כניסה למשחק ביום שישי עולה 20 שקל
4
גם בלאומית אין משחקים כאלה
(אוהד : 05:10 23-12-2010)
5
ליגות א השנה יותר מענינות מליגה מהלאומית
(מומחה לכדורגל ישראלי: 09:31 23-12-2010)
יותר מעניינות, חזקות וקשות
6
הפועל חרטה אזור -עוד 20 שנה בליגה ב
7
לחרטה יפו
(אזוריה בדם: 14:27 23-12-2010)
חרטה יפו אתם הזבל של המדינה אנשאללה תתפרקו עוד פעם
8
אזוריה בליגה ב' ,לעולם ועד!
9
מחנה יהודה
(שי: 20:06 23-12-2010)
אזור במשחקי צמרת לא כושלת אך מאבדת נקודות לקטנות.אזור ינצחו אך לצערי זה יוביל אותם למבחנים ובמבחנים אנו כבר למודי נסיון מה קורה .
10
העיט ייתן בראש לאזור!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?