אחמד סבע: "הכדורגל אכזרי. הגיע לנו לנצח"

כובש השער לכפר קנא. סבע (דאפר מחאמד) כובש השער לכפר קנא. סבע (דאפר מחאמד)
בכפר קנא מאוכזבים לאחר ספיגת שער השיוויון בדקה התשעים. סער: "הצגנו מחצית ראשונה קטסטרופלית"

אחד המשחקים המסקרנים של המחוז הצפוני במחזור האחרון היה המפגש בין מכבי טמרה להפועל כפר קנא. דווקא האורחים פתחו את המשחק בסערה כאשר כבר בדקה הרביעית הגיע מוחמד פודי להזדמנות טובה אבל בעט ליד הקורה.

בדקה ה-11 התקפה נוספת של כפר קנא מסתיימת בנגיעת יד של בלם טמרה, בר קרסנר, ואחמד סבע כבש בפנדל, 0:1.

המחצית השנייה הייתה בשליטה של טמרה אבל דווקא כפר קנא הגיעה להזדמנויות קורצות, אך פודי החמיץ מול שער ריק.

בדקה ה-92 כאשר היה שהאורחים בדרך לניצחון, הגיע לירון אלימלך שקיבל כדור על סף הרחבה, בעט מצוין פנימה וקבע 1:1. עוד בתוספת הזמן קיבל אלימלך הזדמנות למהפך דרמטי אבל הכדור הלך החוצה והקבוצות נפרדו בחלוקת נקודות.

מאמן טמרה, ברוך סער, אמר לאחר המשחק: "היה לנו משחק קטסטרופלי במחצית הראשונה אבל השתפרנו במחצית השנייה ותיקו משקף את המשחק. נעשה מספר שינויים בכדי לחזק את הקבוצה ונהיה קבוצה טובה. קיבלנו שני משחקים ראשונים מול קבוצות איכותיות מצמרת הליגה".

מאמן כפר קנא, אחמד סבע, אמר בסיום: "הכדורגל אכזרי. היינו צריכים להכריע את המשחק במחצית הראשונה והגענו למספר מצבים גם במחצית השניה וכאשר אתה לא כובש מצד אחד אז אתה סופג. מגיע קרדיט לשחקנים כי שיחקנו במזג אוויר חם ומול קבוצה טובה. לצערי זה לא הספיק כי היינו צריכים לנצח את המשחק. נתכונן למשחק הבא ונרצה להתחזק בעוד שלוש עמדות- שחקן הגנה, קשר אחורי וחלוץ".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מספר 6 של טמרה נכנס ושינה את המשחק. העביר את משקל הכובד לחצי של כפר כנא לא נתן להם לעבור את החצי. היה צריך לשמור אותו
2
המאמן של טמרה שועל כדורגל הכניס את הקשר מספר 6 והוא שלט על כל המשחק לגמרי. העביר את כל המשחק לחצי מגרש של כפר כנא ולא נתן להם לנשום וזה הביא את השוויון. הוא היה יכול לנצח לו את המשחק. מספר 6 הזה שחקן מעל הליגה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?