רועי דיין:"אשדוד קבוצה מצויינת, יהיה משחק טוב"

קרב קשה. דיין קרב קשה. דיין
מכבי עירוני אשדוד תארח היום את מ.כ חולון ירמיהו. הישאם אזברגה חוזר מעונש הרחקה. שי ביטון:"חולון? קבוצה קשה ואגרסיבית"

מכבי עירוני אשדוד תארח את מ.כ חולון ירמיהו למשחק נוסף במחזור השני. שתי הקבוצות מגיעות למשחק אחרי ניצחונות במחזור הפתיחה, האשדודים חזרו עם 1:0 קטן מאזור בעוד חניכיו של ויקטור גניש ניצחו 1:2 את שמשון כפר קאסם.

חלוץ אשדוד, הישאם אזברגה, סיים לרצות את עונש ההרחקה שספג בסוף העונה שעברה ויחזק את החוד של המאמן שי מאור.

קשר מכבי עירוני אשדוד, שי ביטון, סיפר על ההכנה: "הצוות המקצועי מכין אותנו בצורה המקצועית ביותר לכל משחק. כל משחק לגופו. אנחנו באים לנצח, בכל משחק ובכל מגרש. נבוא צנועים ונצא גדולים. שי מאור לא נותן לנו יותר מדי להתפזר אחרי הניצחונות וככה זה צריך להיות, כי אז לא נבוא עם האף למעלה. אנחנו נבוא צנועים, הצוות המקצועי גם שומר עלינו בקטע הזה. המשחק גם בבית מול הקהל שלנו שהוא משהו לא רגיל, לא נורמלי. לא תיארתי את העוצמות האלה ואנחנו נשחק בשבילם ובשביל המועדון שזה הם".

על חולון: "זאת קבוצה קשה, אגרסיבית, מקווים לעשות ת העבודה על הצד הטוב ביותר. הפקנו לקחים מאז אזור, הצוות המקצועי עבד איתנו על כל הבעיות שהיו. אנחנו מוכנים למשחק".

קפטן מ.כ חולון ירמיהו, רועי דיין, שכבש במחזור הקודם סיפר על ההכנה של האורחים למשחק: "שבוע רגיל, הרגשה מעולה אחרי הניצחון אבל יודעים שחייבים המשכיות".

על אשדוד: "אנחנו מכירים את הקבוצה ואת השחקנים, יודעים שתיהיה אווירה טובה מחר עם הרבה קהל. אשדוד קבוצה מצויינת ויהיה משחק טוב אני בטוח".

על ההתרשמות שלו מליגה א' דרום והשידורים של המשחקים: "ליגה קשה מאוד ושוויונית, אין משחקים קלים וכל תוצאה אפשרית. יש כמה קבוצה שבנו סגלים טובים מאוד אבל זה לא מבטיח שיהיו בצמרת. השידורים זה דבר מעולה לשחקנים ולקבוצות, השידור יתן במה לשחקנים ומאמין שיותר שחקנים יתקדמו לליגות הבכירות בעקבות המהלך"

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ברוך הבא לגיהנום הצהוב
(עירוניה: 11:07 21-09-2019)
עירונה צהוב עולה יאאלה עירוני
2
הלך עלייך יא רועי דיין
(איך לא הזכרת את שולמן : 13:16 21-09-2019)
מעכשיו ליאור שולמן כועס עלייך
3
צודק מס 1
(חולוני : 09:43 22-09-2019)
אשדוד גיהנום וחולון אחרי 2 ניצחונות- גן עדן.....

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?