לקראת מחזור

אחרי שבכל השבוע החולף "פמפמנו" לכם את דרבי העמק ואת שעריים קטמון הגיע הזמן להזכיר את יתר משחקי המחזור שייערכו בסוף השבוע הקרוב ויהיו כמה מעניינים ביותר כמו זה באזור בין הפועל המקומית למחנה או ביבנה שם תארח מכבי המקומית את מכבי יפו. אנחנו נהיה כמובן עם המשחקים האלה גם בלייב וגם בסיקור מלא.

ליגה א' דרום:

כל המשחקים יתקיימו ביום שישי:

המשחק המרכזי של המחזור יפגיש ביבנה את מכבי המקומית מהתחתית עם מכבי יפו מהצמרת. יהיה זה דו קרב מעניין בין ההגנה של יפו (הטובה בליגה) לחלוץ הפורה, אורי קרגולה. ביבנה מבטיחים הפסד בכורה ליפו.
יתר יריבותיה של יפו בצמרת תתמודדנה בבית מול קבוצות תחתית. הפועל ירושלים תארח (12:30, טדי) את הפועל ערד ואילו מכבי קרית מלאכי תארח את מכבי קרית גת (13:00) שעמדה השבוע במרכזה של הסערה.
במרמורק (13:30) תתארח הפועל המקומית לקרב תחתית חשוב את בני טייבה כששתי קבוצות שקיוו להיות בשלב הזה של העונה במקום גבוה הרבה יותר.

יתר המשחקים:

צפרירים חולון-כפר יונה (חולון חדש, 11:45), נתיבות-נחלת יהודה (נתיבות, 12:45), בני אילת-השקמה/חן (אילת, 13:30), עמישב פ"ת-כפר שלם (רמת השקמה, 13:45).

ליגה א' צפון:

הדרבי הגדול של העמק והגלבוע מגיע. השלישית, אסי גלבוע, תארח בשישי (תענך גוש יעל, 14:00) את המוליכה מעפולה, כאשר פער הנקודות ביניהן ערב המחזור עומד על שבע, וניצחון של גלבוע יפתח מחדש את הקרב על העלייה ללאומית.
מכבי א.א. פאחם שתארח את מכבי טמרה (14:15) תארוב מאחור בתקווה להשמטת נקודות עפולאית.
משחק מסקרן נוסף יתקיים לא הרחק משם בשבת, כאשר רמות מנשה תארח (12:00) את מכבי כפר קרע לקרב תחתית חשוב.

יתר המשחקים:

שישי:
טבריה-צור שלום (טבריה, 12:00), קרית אתא-הפועל חדרה (קרית אתא, 13:00),

שבת:
אחי עכו-כרמיאל/צפת (ביר אל מכסור, 10:15), דלית אל כרמל-מכבי כפר כנא (דלית אל כרמל, 14:15), הפועל כפר כנא-מ.ס. אום אל פאחם (כפר כנא, 14:15).

ליגה ב' דרום א':

כשהיא במומנטום לא מי יודע מה מבחינתה, אחרי הפחתת שלוש נקודות ותיקו באמצע השבוע, תארח ביום שישי (13:00) הפועל אזור את המוליכה, מחנה יהודה, במשחק של להיות או לחדול מבחינת האזורים.
מחנה תציג לראווה את הרכש החדש, מוטי קקון, שרק לפני שבועיים הפסיד באותו מגרש במדי בית"ר פ"ת.
הצלע השלישית במאבק הצמרת, בית"ר כפ"ס, תארח במקביל באיצטדיון לויטה את הפועל אורנית.
קרב תחתית מסקרן יתקיים ביום שישי (11:45) במגרש ברמת השקמה, שם תארח שיכון ותיקים ר"ג את האחרונה, הפועל פרדסייה, כאשר רק שתי נקודות מפרידות בין השתיים ערב המחזור.

יתר המשחקים:

שישי:
בני יפו-בקעת הירדן (צעירי יפו, 12:45), בית"ר ר"ג-אורתודוכסים יפו (ר"ג אימונים, 13:00), מ.כ. אור יהודה-בית"ר פ"ת (אור יהודה, 13:30), קרית אונו-כפר קאסם (קרית אונו, 13:30).

שבת:
בני ג'לג'וליה-השרון נתניה (אריאל, 14:00).

ליגה ב' דרום ב':

כל המשחקים יתקיימו ביום שישי.

עברנו למחוז הדרומי ביותר של ליגה ב' וגם שם מחכה לנו משחק עונה לא פחות גדול, כאשר השנייה, מכבי שעריים, מרחק חמש נקודות מהפסגה, תארח (13:30) את המוליכה הגאה, הפועל קטמון. ניצחון של הקטמונים יבודד אותם בפסגה והדרך לליגה א' תיראה סלולה. מנגד, בשכונה הרחובותית, יעשו הכל כדי שהליגה לא תברח להם כבר בדצמבר.

המאבק על המקום הראשון בליגה ב' דרום ב'  קטמון-שעריים,משחק עונה ללא ספק

יתר המשחקים:

מעלה אדומים-עירוני רמלה (מעלה אדומים ישן, 12:00), מ.ס. קרית גת-בני יצ'לאל (קרית גת, 12:00), הפועל מרחבים-גבעת זאב (מרחבים, 12:30), מבשרת ציון-הפועל רהט (מבשרת ציון, 12:30), אורתודוכסים לוד-מ.ס. ב"ש (לוד, 12:30), שיכון המזרח-מ.ס. דימונה (שיכון המזרח, 12:30), שדרות-צעירי רהט (שדרות, 13:15).

ליגה ב' צפון א':

המחזור יתפצל בין שישי ושבת.

שבוע לאחר התיקו המאופס במשחק העונה, תנסה המוליכה ממעלות לנצח (שישי, 14:00) את הפועל כפר סמיע ולקוות למעידה של הפועל סכנין שתארח באותו יום (13:00) את הנציגה השנייה של כפר סמיע, מכבי, על מנת להגדיל את הפער בצמרת.

יתר המשחקים:

שישי:
בית"ר חיפה-בני ג'דיידה (אבי רן, 12:30), בני כאבול-עירוני עכו (כאבול, 13:00), בית"ר נהריה-מג'דל כרום (נהריה, 14:30), אחווה חיפה-הפועל נהריה (אבי רן, 14:30).

שבת:
הפועל כאוכב-כפר מנדא (סכנין דוחא, 11:30), צעירי ביר מכסור-הפועל שפרעם (ביר אל מכסור, 14:30).

ליגה ב' צפון ב':

המחזור יתפצל בין שישי לשבת.

שבוע לאחר הניצחון הגדול במשחק העונה ושלושה ימים לאחר שספגה שער ראשון, תנסה מכבי דלית אל כרמל לשמור לפחות לעוד שבוע על מאזן נקי מהפסדים, כאשר תתארח בשבת (14:30) למשחק צמרת באיכסל, אצל מכבי המקומית.
השנייה, מ.ס. כפר כמא, תארח במקביל את אום אל גנם, ותקווה למעידה של דליה כדי לחזור ולצמצם את הפער בצמרת.

יתר המשחקים:

שישי:
בית שאן-טירת הכרמל (בית שאן, 13:00), עירוני נשר-גבעת אולגה (נשר, 13:00), אור עקיבא-הפועל איכסל (אור עקיבא, 14:00), מגל העמק-הפועל עוספיא (נצרת עילית, 14:00), ג'סר אל זרקה-עירוני ברטעה (גבעת אולגה, 14:30).

שבת:
בני בקה-הפועל ערערה (בקה אל גרבייה, 14:30).


ליגה ג' גליל עליון:

ארבעה משחקים ייערכו בשבת.

האחרונה, בית"ר כפר כנא, תארח (12:00) למשחק קצוות את השנייה בטבלה, מ.ס. בועיינה.

יתר המשחקים:

דיר חנא-צעירי שפרעם (כעבייה, 10:30), הפועל בועיינה-הפועל בני בענה (כעבייה, 14:30), צעירי טורעאן-בני עראבה (טירת הכרמל, 14:30).


ליגה ג' יזרעאל:

המחזור יתפצל בין שישי לשבת.

שבוע לאחר שאיבדה שתי נקודות ראשונות העונה, תנסה המוליכה, מ.ס. דבוריה, לחזור למסלול הניצחונות, כאשר תתארח בשבת (כעבייה, 12:30) אצל האחרונה, בני חג'אג'רה.
מי שיקוו למעידה נוספת של דבוריה הן הדולקות אחריה, מכבי עין מאהל ומכבי נצרת עילית, שייפגשו לעימות חזיתי ביניהן בשבת (כפר כנא, 10:00).

יתר המשחקים:
שישי:
אחי ביר אל מכסור-הפועל מנשיה (ביר אל מכסור, 14:30).

שבת:
בני נוג'ידאת-בית"ר אל עמל נצרת (ביר אל מכסור, 12:15), עירוני יפיע-הפועל כעביה (עילוט אימונים, 12:30), הפועל בני נצרת-בית"ר עפולה (עילוט אימונים, 14:30), הפועל כפר קרע-בני שיבלי (כפר קרע, 14:30), בית"ר אום אל פאחם-בני זלפה (אום אל פאחם, 14:30).
ליגה ג' שומרון:

המחזור יתפצל בין שישי לשבת.

ממשיך להיות צפוף במחוז שומרון כאשר רק שלוש נקודות מפרידות ערב המחזור בין הראשונה לרביעית.
המוליכה, מ.ס. פרדס חנה, תצא למשחק חוץ לא קל ביום שישי בטירת הכרמל, שם תפגוש (13:15) את הפועל בני פרדיס.

יתר המשחקים:

שישי:
מכבי ברקאי-בית"ר חדרה (גבעת אולגה, 12:30), הפועל מועאויה-בני מוסמוס (ערערה, 12:45), קרית ים-נווה שאנן (יוקנעם, 13:30), בית"ר פרדס חנה-ג'סר אל זרקה (פרדס חנה, 14:00).

שבת:
הפועל יוקנעם-בקה אל גרבייה (יוקנעם, 14:00), בני זמר-מ.ס. כבביר (קלנסואה, 14:30), ספרטק חיפה-מכבי פרדיס (אבי רן, 14:30).

ליגה ג' שרון:

המחזור בין שישי ושבת.

המשחק המרכזי יפגיש ביום שישי בקלנסואה (13:00) את מ.ס. צעירי טייבה ועירוני מודיעין, כאשר המנצחת תמשיך לשמור על קשר עין עם המוליכה, הפועל הוד השרון, שתארח באותו יום (כפ"ס עליון אימונים, 12:15) את עלייה כפ"ס.
השנייה, מ.ס. טירה לא צפויה להיתקל בקשיים כאשר תארח (13:40) את שמשון כפר קאסם.
בני רעננה תהיה חופשית.

יתר המשחקים:

שבת:
בני קלנסואה-הפועל כפר קאסם שועאע (קלנסואה, 12:30), כפר ברא-הפועל ג'לג'וליה (ג'לג'וליה, 14:30), מ.כ. כפר קאסם-נס טוברוק (כפר קאסם עליון, 14:30).

ליגה ג' מרכז:

כל המשחקים יתקיימו ביום שישי.

השנייה, עירוני בית שמש, תתארח (13:15) ברחובות אצל מכבי המקומית, ותנסה לנצח ולקוות למעידה של המוליכה, באר יעקב, שתארח (13:30) את בית"ר יפו.

יתר המשחקים:
טירת שלום-שגב שלום (נס ציונה אימונים, 12:00), בני יהוד-מכבי ירוחם (יהוד, 13:00), חבל מודיעין-אור יהודה (אחיסמך, 13:15), הפועל מצליח-אליצור יהוד (מצליח, 13:30), בית דגן-הפועל רמלה (בית דגן, 13:30), עוצמה חולון-מ.ס. ראשל"צ (חולון חדש, 13:45).

ליגה ג' ת"א:

המחזור יתפצל בין שישי לשבת.

המוליכה, קרית שלום ופליקס חלפון, תנסה להמשיך את המומנטום ואת הריצה לעבר ליגה ב', כאשר תארח ביום שישי (13:30) את קבוצת התחתית של מחניים ר"ג.

יתר המשחקים:

שישי:
בינלאומי ת"א-צעירי אלהושלה (קרית שלום סינטטי, 09:00), רו"ח ת"א-תל שבע (קרית שלום סינטטי, 11:00), גבעת שמואל-אליצור יפו ת"א (גבעת שמואל, 12:00), בית"ר אורנית-א.ס. חולון (ספורטק ת"א, 12:00), בית"ר אריאל-ברית ספורט מעוף (אריאל, 13:00), גדנ"ע ת"א-רמת ישראל (גדנ"ע, 13:15).

שבת:
נווה גולן-בית"ר עזרא (קרית שלום, 11:00).
 



תגובות

+ הוסף תגובה
1
יבנה
(יבנה: 00:20 24-12-2010)
יבנה ממש לא תחתית אם לא שמתם לב אנחנו 9 נקודות ממקום ראשון ואנחנו זמנית מרכז טבלה מערכת דאבל פס לא מפרגנת ולא אוהבת יבנה
2
רק-נצחון
(חדרתי בדם: 07:50 24-12-2010)
חדרה חוזרים עם שלוש נקודות היום מאתא עם אמונה התלהבות רצון ומלחמה על כל כדורמנצחים היום!!!
3
IALA ARAD!!!
(el marginal: 08:09 24-12-2010)
4
ל1
(יבנאי: 09:49 24-12-2010)
אתה צודק, אבל לתת לכך תוקף,חייבים לנצח היום את הקבוצה ,שכל התקשורת מנפחת אותה
5
יבנה
(יפו או מוות: 09:57 24-12-2010)
היום תהיו 12 נקודות ממקום ראשון שזה יפו
6
גורדנה תיתעורר לפני שהיה מאוחר
(אוהד חולון: 10:31 24-12-2010)
7
כבוד ליבנאים+3 נקודות לאורחים!
(יוסי(יפו): 11:45 24-12-2010)
אנו ממש מבינים את התשוקה שלכם,להיות מוכרזים בתקשורת כראשונה למנצחת את יפו... אבל הדבר הזה לא יקרה מן הסתם,משום שיפו עדיפים עליכם בכמה מספרים,וגם אין פלא שהתקשורת מתרכזת בנו,אז תהיו סבלנים,וחכו לנקודות במחזור הבא...
8
תאמינו לי אחד אפס קטן נגד ערד. לא צריך יותר. אני יודע מה זה אופוריה אחרי חמישיה בנתיבות.
10
קרית שלום זה הסוף....חחחחחחח
(גדנעי: 16:01 24-12-2010)
11
קרית שלום אנחנו מגיעים
(מיכאלוב: 16:24 24-12-2010)
12
יפו????????
(בני אילת בדם: 16:34 24-12-2010)
תיגמרו את העונה בלי הפסד אבל עם6 תיקו לא עולים ליגה
13
לתגובה 12-יפו יפסידו העונה
(יניר: 17:19 24-12-2010)
אין דבר כזה בליגה א' קבוצות בלתי מנוצחות עם כל הכבוד להם,הם יכולים להפסיד ביום נתון לרוב קבוצות הליגה ומה עוד שמצפה להם משחק חוץ קשה באילת..
14
יבנאי בדם
(יפו שלום: 17:32 24-12-2010)
איפה אתם? אמרתם שיבנה תהיה 12 נקודות ממקום ראשון ושאתם תהיו שם, טוב כדורגל זה לא הצד החזק שלכם, בעיקר בלבולי מוח בזה אתם בטוח אלופים
15
מה זה מישחק קשה..........
(בני אילת בדם: 18:10 24-12-2010)
תישאלו את השיקמה מזה מיגרש קשה , והמבין יבין יש תנאים שאין באף מקום בארץ
16
ליבנאי בדם!!
(יוסי(יפו): 20:20 24-12-2010)
סבלנות ידידי,תמיד זה משתלם,אנחנו נותנים פור לליגה,אתה יודע שלא ישעמם... חוץ מזה,אתם מה זה מעצמת כדורגל,עשיתם במכנסים רוב המשחק...מזל שלכם שהשופט זרם איתכם,וכשהוסיף 5 דקות,התחלתם ליפול כמו זבובים...ממש רחמים...
17
ל16
(יבנה: 21:32 24-12-2010)
עלינו עליכם ב2 דרגות נתתם גול מאופסייד וגם קהל הבאנו יותר ממכם אתם בושה שאתם מקום שני

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?