איסלאם כנעאן בדרך לעפולה

סופה של תקופה?. אלדד שביט (עמוס קלס) סופה של תקופה?. אלדד שביט (עמוס קלס)
המגן השמאלי איסלאם כנעאן, קרוב מתמיד לסיים את הרומן עם הפועל נצרת עילית, עקב רצונה של ההנהלה לקצץ במשכורות. כנעאן: "אני צריך לדאוג גם למשפחה שלי". השחקן צפוי לעבור לעפולה.

האם עוד שחקן מהפועל נצרת עילית בדרך למוליכת הטבלה של ליגה א' צפון? לאחר שבתחילת העונה עבר המאמן אלדד שביט ועימו אורן פלאש, קובי שריקי ורונן שוורצמן שהחל את העונה ב'גרין', עשוי גם המגן איסלאם כנעאן להצטרף לשחקנים איתם נהנה לשתף פעולה בעבר.
כנעאן, אחד השחקנים הבולטים בשורות קבוצת התחתית מהליגה הלאומית, צפוי לעזוב בימים הקרובים את נצרת עילית עקב רצונה של זו לקצץ במשכורות לשחקנים. עזיבתו של המגן בן ה-27 הייתה על הפרק כבר זמן רב והוא הביע לא אחת את נכונותו לעזוב במידה שהמצב הכלכלי הרעוע של הקבוצה יימשך. כנעאן, שכבש מפתיחת העונה שלושה שערים ובישל כמות זהה, אישר את עזיבתו הצפויה: "נצרת עילית היא קבוצה שחשובה ויקרה לי, אני אוהב את האנשים כאן אבל זה זמן שבו אני צריך לדאוג גם לעצמי ולמשפחה שלי".
מי שעשויה להרוויח מהמהלך היא כאמור מובילת הטבלה, הפועל עפולה. למרות המיקום בטבלה, בעפולה כבר הצהירו על כוונותיהם להתחזק בינואר הקרוב, ולמרות יכולתו של שלו ברוור, עמדת המגן השמאלי היא אולי היחידה שזקוקה לחיזוק, כששמו של כנעאן עלה כמועמד רציני לאיוש עמדה זו. מאמן עפולה, אלדד שביט, אמר לגבי חיזוק פוטנציאלי: "אני עדיין לא יודע באיזה תפקידים אבל בינואר הקרוב נביא שחקנים שישדרגו את הקבוצה".תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל האיסלם בדרך לעפולה...
(נכון: 22:01 25-12-2010)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?