נתן נודלמן וארז יוסף חתמו במכבי נווה שאנן

השחקנים החדשים. נודלמן ויוסף (צילום: דוברות נווה שאנן) השחקנים החדשים. נודלמן ויוסף (צילום: דוברות נווה שאנן)
הקבוצה שפתחה את העונה עם שני ניצחונות והפסד רוצה לחזור למסלול הניצחונות, והחתימה שני שחקני ליגה א'

 מכבי נווה שאנן שפתחה את העונה בצורה טובה כאשר השיגה שש נקודות מתוך תשע, התחזקה בצורה משמעותית בפגרה הנוכחית כאשר צירפה לשורותיה את הקשר נתן נודלמן, והחלוץ ארז יוסף.

האחרון כבש בעונה הקודמת 14 שערים בשורות רמות מנשה. יוסף: "אני שמח מאוד להצטרף למכבי נווה שאנן שמעתי על המועדון דברים טובים. אני מצפה כבר לשתף פעולה עם החברים החדשים ולעזור לקבוצה שיהיה לנו בהצלחה ושנה טובה".

נודלמן הוסיף: "שמח וגאה להיות חלק ממכבי נווה שאנן, מצפה לנו עונה מאתגרת ואני בטוח שנשיג את המטרות שלנו בסיום העונה".

בנוסף הצטרף להנהלת הקבוצה איש העסקים, שרבל מטר, מבעלי מסעדת "מקסים". בשישי הקרוב תארח נווה שאנן את הקבוצה החזקה של בני ריינה .

המנהל הטכני, שגיא גונן, אשר משמש גם כספונסר והמנהל המקצועי, דורון בן דור, משוכנעים שעכשיו כאשר הסגל נבנה והושלם ניתן יהיה לעמוד ביעדים שהקבוצה הציבה לעצמה בליגה ב'. בשבוע שעבר בנוכחות מנהל המועדון, אלי פסו, וחברי ההנהלה אבי פוקס והיו"ר יואב תנעמי והשחקנים התקיימה הרמת כוסית לחג בסיומה השחקנים קיבלו שי צנוע.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חבל על הכסף
(אוהד: 12:37 30-09-2019)
חבל על הכסף שזורקים שם. גם בלי זה היו נשארים. את הכסף הזה היה עדיף לרתום לטיפוח וקידום ילדי השכונה
2
רעש
(ערן: 18:11 30-09-2019)
קבוצה עם הרבה רעש וצלצולים ניצחו משחק אחד השני היה נצחון טכני ופירקו אותם בשלישי כל היום בכותרות סתם אוהבי פרסום מי שרוצה 2 פור אני נותן ריינה מנצחים 4;0
3
מועדון עם תקשור יתר
(משה : 09:22 02-10-2019)
כמה אפשר לסקר את המועדון הזה? מפרסמים שאין להם כסף וכל יומיים כותרת על שתי החתמות . בן דור אתה יוצר ציפיות ולחץ גדול על המועדון . כדי לעלות ליגה צריך ליצור מסורת של קבוצת צמרת ואתה לא שם . ובשביל להישאר בליגה אתה מבזבז כסף שלא שלך . מי המטומטמים ששמ

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?