"אין הבדל בין הליגות בארץ, ההבדל הוא רק בשם"

מוחמד סמארה והגביע (פייסבוק צעירי טירה) מוחמד סמארה והגביע (פייסבוק צעירי טירה)
כך אמר מוחמד סמארה מאמנה של צעירי טירה מחזיקת גביע המדינה ליגה ג' שרון לאחר ניצחון 2:1 על הפועל פרדסייה

היסטוריה בטירה. צעירי טירה חגגה בסוף השבוע את הזכייה בתואר גביע המדינה מחוז ליגה ג' שרון. הקבוצה ניצחה בתום הארכה 2:1 את הפועל פרדסייה, לאחר 1:1 בסיום 90 דקות.

הקבוצה ששינתה פניה הקיץ הן בצוות המקצועי ובסגל השחקנים והצהירה כוונות לקראת עונת המשחקים,  והתחילה עם הזכיה בגביע המדינה, כאשר בסיבוב הבא תפגוש את בית"ר כפר סבא. אחד השינויים העונה בקבוצה היו בעמדת המאמן, כאשר מוחמד סמארה מונה למאמן הקבוצה.

סמארה אימן בשנים האחרונות בליגה א' את מ.ס טירה זוכה להערכה רבה בקרב הנהלת הקבוצה. במהלך הקיץ המאמן בנה סגל שחקנים צעיר המשלב שחקנים צעירי לצד מספר שחקנים מנוסים תוך מטרה להתברג בחלק העליון של הליגה.

סמארה אמר ל"דאבל פס" לאחר הזכיה: "כיף גדול לפתוח את העונה עם זכיה בגביע ותואר ראשון למועדון צעירי טירה,
גאה בשחקנים שלי שעשו עבודה אדירה למרות עומס המשחקים המטורף, שמח עבורם כי הגיע להם על העבודה הנהדרת שהם עושים. שמח עבור הצוות שלי שעשו עבודה נהדרת, נרגש עבור ההנהלה המדהימה שעבדה ימים ולילות מאחורי הקלעים מקדישים להם את הניצחון. הפנים לליגה שזה האתגר הבא והגדול שלנו העונה".

משחק גמר טיפוסי בו הקבוצה נקלעה לפיגור וכבשה שער שוויון סמוך לסיום 90 הדקות. האמנת שתנצחו ?
"האמנתי שננצח כי כל המשחק היינו עדיפים בכמה דרגות מפרדסייה שהתגוננה עם 11 שחקנים וניצלה טעות אחת שלנו. אני מאמין גדול שמשחק לא נגמר עד שהשופט שורק. ביצעתי חילופים התקפיים, היו לי 4 חלוצים ברחבה במחצית השנייה לאחר אין ספור הזדמנויות הגול נכנס ואין מאושר ממני".

לאחר קריירת אימון בליגה א', מה הוביל את מוחמד סמארה לרדת ולאמן בליגה ג'?
"אין הבדל בין הליגות בארץ, ההבדל הוא רק בשם. בצעירי טירה ראיתי פרויקט ענק ומסודר עם דרך ומקצוענות שאין בליגה הלאומית. הם רצו אותי מאוד ואני אוהב מקומות שעובדים לטווח הרחוק. ההצעה ממועדון כפר קאסם ואיסמעיל עאמר כן עניינה אותי אבל בזמן הנוכחי היה לי קשה להתאים את הזמן שלי לאימוני בוקר, יתר ההצעות מליגה א' לא היו מפתות מקצועית ועתידית".

לאחר הזכיה בגביע, המטרה הבא כרטיס עליה לליגה ב' בסיום העונה?
"כן זאת המטרה העיקרית של צעירי טירה העונה, כל השאר בונוס".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא מקבל את מה שהוא אומר כדורגל מתחיל בליגה ב' שם רוב הקבוצות בעלות רמת ואימון ויכולת ליגה א' היא כבר חצי מקצוענית ומעלה בליגה ג' חלק מהקבוצות לא מתאמנות אין תקציבים שחקנים ברובם באים להנאה כי אין משכורות למעט 3-4 קבוצות צמרת
2
פרדסייה
(פרדסייה: 16:29 30-09-2019)
כל הכבוד קבוצה מפחידה . תביך את כל הליגה
3
מאמן חלש שאפילו לא מתאים לליגה ג רצוי שתאמן רק את הילדים
4
בלב
(צעירי טירה: 07:03 01-10-2019)
כחול עולה
5
אין הבדלים
(דוד : 10:50 01-10-2019)
אולי רק במשחקי אימון תראו שאין הבדלים אבל ברגע שתהיה מחויבות ליגה יכולה לנצח אחד מעשר .קבוצה מליגה ב וגם רק קבוצה טובה .כנל ליגה א יש הבדלים וגדולים מאוד אז מי שחושב אחרת זכותו .
6
בני הרצליה
(אברהם: 23:44 03-10-2019)
השנה עולים לליגה ב'

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?