מג'די נתן - מג'די לקח

הצטיין מול קבוצתו לשעבר. עומרי עבדי (מוחמד חאדר אניס) הצטיין מול קבוצתו לשעבר. עומרי עבדי (מוחמד חאדר אניס)
הזדמנות גדולה מזו לחזור לתמונת המאבק על המקום הראשון לא יכלה מכבי א.א. פאחם לקבל. משחק נוח יחסית בבית מול מכבי טמרה בעוד שעפולה מתמודדת במקביל בדרבי נגד אסי גלבוע. המוליכה אמנן הפסידה אך טעות חמורה של השוער, מג'די חלאיילה (שוב) עלתה לה בהפסד צורב. המאמן, נג'ואן גרייב לקח אחריות והתפטר

מאז ההפסד לאסי גלבוע, מכבי א.א. פאחם לא מתפקדת בעיקר בחלק ההתקפי, חלוואני לא פוגע, אברג'יל ידע יפים יפים יותר וכנ"ל גם אשרף סולימן. רבים סוברים שהכל התחיל מהעזיבה של המאמן הקודם, טל בניה. לאור יכולתה של הקבוצה במשחקים האחרונים, התרבו הקולות להחזירו. כולם ידעו כי המשחק מול מכבי טמרה הוא אבן הדרך של המאמן הנוכחי, נג'ואן גרייב. ניצחון היה קונה לו אולי עוד שבוע של חסד, הפסד והוא הולך הביתה.
בטמרה לא התחשבו במצבה של היריבה, יש להם צרות משלהם כשהתחתית קרובה מתמיד ידע המאמן, ברוך סער כי הנקודות קודמות לכדורגל.


טמרה ידעה שהנקודות חשובות מהמשחק. אזהר טהא (בשחור), אבי אלפסי ואברג'יל (צילום: מוחמד חאדר אניס)

המחצית הראשונה הייתה חלשה להחריד מצד שתי הקבוצות. על המקומיים ניכר היטב הלחץ בו הם שרויים ועל האורחים היה ברור כי הם באו לקחת לפחות נקודה. 45 הדקות הראשונות חלפו כמעט ללא אירועים.
במחצית השנייה החזיקה מכבי א.א. פאחם יותר בכדור אבל נתקלה ביום טוב של השוער, עומרי עבדי, ששיחק בעונה שעברה בקבוצה.


ידע יפים יפים יותר. יניב אברג'יל (בתכלת) ואיאד מנאע(צילום:מוחמד חאדר אניס)

כבר בדקה ה- 46 קיבל יניב אברג'יל מסירה מאבי אלפסי שהעמידה אותו מול עבדי אך האחרון הדף לקרן שלא נוצלה. טמרה יצאה להתקפת נגד, עבדי שלח כדור ארוך שעבר את כל הגנת א.א. פאחם, שוערה מג'די חלאיילה יצא לא טוב אך ווג'די אבו יונס הקשית החוצה. בדקה ה- 62 מסר אשרף סולימן ליניב אברג'יל ש-5 מטרים בעט לרשת החיצונית. בדקה ה- 70 ניסה אבו יונס את מזלו בבעיטה מ- 20 מטר אך הכדור חלף מעל המשקוף.


בלט דווקא מול קבוצתו לשעבר. עומרי עבדי בעוד זינוק אופייני (צילום: מוחמד חאדר אניס)

הלחץ של המקומיים גבר ובדקה ה- 73 בעט המחליף, כארם שיבל כדור משלושה מטרים אך עבדי שהגיע לשיראו, הדף לקרן. שתי דקות מאוחר יותר הגביה אברג'יל קרן לסאלח חאג שנותר לבדו מול השוער אך זה הקדים אותו בשבריר שנייה וקלט. בדקה ה- 78 ספגה פאחם את המכה הראשונה. סאלח חאג' שזרק מלים מיותרות לעבר השופט, עמית אלנקווה ראה את האדום.


ההתקפה של פאחם לא תפקדה. אחמד נהיה מנסה לעבור את השומר שלו (צילום: מוחמד חאדר אניס)

טמרה הריחה הפתעה. בדקה ה- 85 בעט בר קרסנר כדור חופשי מ- 23 מטר. חלאיילה היה ערני והדף לקרן. בדקה ה- 91 עשה חלאיילה את הטעות התורנית כשיצא מחוץ לרחבה כדי לקבל מסירת חוץ. במקום להשתלט ולבעוט את הכדור כלפי ההתקפה ניסה למסור בראשו לאשרף סולימאן אולם המחליף דשל טמרה, פואד ח'יר אלדין חטף והקשית מעל השוער לתוך הרשת, 0:1 מדהים לאורחים.

טמרה הריחה ניצחון. הספסל שלה חוגג עם הבקעת השער (צילום: מוחמד חאדר אניס)
לא.א. פאחם כבר לא נותר מספיק זמן להגיב והמשחק הסתיים בניצחונה המפתיע של טמרה שנשמה הרבה אוויר. לאחר המשחק קראו אוהדי א.א. פאחם להנהלה לפטר את גרייב ולחזיר את טל בנייה.
שעה ארוכה היו ספונים אנשי א.א.פאחם בחדרי ההלבשה עד שהודיעו כי גרייב הבין את הרמז והתפטר. 

הטעות התורנית. מג'די חלאיילה לאחר המשחק (צילום: מוחמד חאדר אניס)
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
טל בנייה.למען האוהדים תחזור אוהבים אותכה
(כואב לי הלב על הקבוצה: 07:57 25-12-2010)
2
הקבוצה בסידר.חסר רק מאמן ושוער
(אחד שהיה במשחק: 07:59 25-12-2010)
3
4
כך הכדורגל באום אלפחם לעולם לא יתקדם.
6
גם טל בניה לא היה טוב
(טארק: 09:54 25-12-2010)
טל בניה עשה את הטעות שהרסה קבוצתנו וזה הריב המטופש עם הכוכב אילן טל. בעצם הבעיות התחילו כבר בעידן טל בניה
7
זרקתם את טל בניה עכשיו בוכים שיחזור ..לא נותנים שקט לשחקנים ולא מקרינים שקט למערכת..כששמעתי שעפולה בפיגור כל כך קיוויתי שתנצחו הזדמנות פז השופט הוסיף 6 דקות אולי חשש על חייו הכל בלחץ בסוף טמרה שכבשה ולא אתם ומאוד חבל..
9
ידיעה טרייה, השוער מהליגה הלאמית יחתום השבוע בקבוצה.. והמאמן בניה חוזר לקבוצה..
11
קבוצה חולה,מחלה קשה מיאוד
(רדיו שמס: 22:22 25-12-2010)
12
רמי דאהר אחלה מאמן בשבילכם הוציא מהסלע
(טייבה אדומה בנשמה: 22:37 25-12-2010)
הוציא מהסלע מים בטייבה.שחקני רכש עזבו אין סגל של 14 שחקן אפילו מורחקים ופצועים.והוא שורד בליגה א דרום שהיא יותר קשה בהרבה מליגה א צפון.אבל הוא עוזב שבוע הבא כי אין תקציב ואין שחקנים.רק המאמן הזה יעלה אותכם ליגה .בלא טל בניה בלא בטיכ

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?