יוגב אלקבץ: "נשארים עם המחמאות, מאמין שיהיה טוב"

ניצחון חשוב לנורדיה (צילום: עידן ואלן) ניצחון חשוב לנורדיה (צילום: עידן ואלן)
מכבי קריית גת הובילה 0:1 משער של נתנאל כהן עד שבמחצית השנייה נבו מזרחי ויוסי אסייג (צמד) הפכו את התוצאה

 מכבי קריית גת אירחה את בית"ר נורדיה ירושלים כשהיא עם הגב לקיר. קריית גת פתחה טוב את המשחק ובדקה ה-14 יוגב אלקבץ הרים בבעיטה חופשית, נתנאל כהן נגח וקבע את תוצאה המחצית 0:1 לקריית גת. במחצית השנייה הכושר הגופני של שחקני האורחים בא לידי ביטוי. נבו מזרחי איזן ויוסי אסייג הפך עם צמד וקבע את תוצאת המשחק 3:1 בסיום לארז בנודיס וחניכיו.

הקשר המבשל, יוגב אלקבץ, שהיה אחד השחקנים היותר משמעותיים בקבוצה בעבר חזר לקדנציה נוספת בקריית גת. אלקבץ סיכם את המשחק: "האמת שפתחנו טוב את המשחק, היה לנו מחצית ראשונה טובה. גול בהתחלה ויכולנו לתת את השני אבל פגע בקורה והיינו צריכים לשמור. אבל אחרי שחטפנו את השער כבר לא יכולנו".

על המצב של קריית גת: "לא קל לחזור לבית במצב הזה. קראו לי עם הניסיון והותק בכדי שאני אנסה לייצב כי לא הייתה הכנה טובה, מתאמנים כמה שבועות, חבורת שחקנים שלא הצליחו למצוא את עצמם והם רעבים. בלי עמידה ובלי כלום. היה משחק מעודד היום".

על ההגרלה הקשה שכללה עד כה משחקים נגד יבנה, מרמורק ונורדיה: "חוץ ממרמורק עד עכשיו לא התבזנו. קיבלנו את כל הגדולות על ההתחלה וזה באיזה מקום מעודד כי אנחנו משחקים בכבוד. עדיף שנקבל את החזקות בהתחלה כי גם ככה זה לא הליגה שלנו, עדיף לקבל את הקבוצות הגדולות שאנחנו לא מוכנים. כמו שרואים, חוץ ממרמורק שקיבלנו אדום בהתחלה. מי שבאה לקריית גת לא תזכה לחיים קלים. כרגע אין לנו כושר והכנה טובה. כל אחד נותן את הנשמה ואת הדם ואנחנו כרגע נשארים עם המחמאות ואני מאמין שיהיה יותר טוב".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יוגב, אני לא מבין מה הגעת לקריית גת. יש צעירים ורעבים שרוצים להתקדם ובאים מרחוק. אתה בא ולוקח מקום של צעיר. אתה מבוגר וגר בסביבה. לך תהנה בליגה ב שזה כיף ורמתך
2
איך איב עובדיה משחק? הוא לא קשור לכדורגל

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?