עקרון החלוקה

זה שבישל לקרית אונו (אודי כבוד)וזה שהציל (השוער חן ראובן) זה שבישל לקרית אונו (אודי כבוד)וזה שהציל (השוער חן ראובן)
הפועל קרית אונו ומ.ס כפר קאסם תפסו בעונה הקודמת מקומות טובים בחלק העליון של הטבלה. בסיום העונה שעברה אף נפגשו בסיבוב הראשון של משחקי המבחן על העלייה, אז נגמר בנצחון דרמטי של קרית אונו בבעיטות הכרעה מ- 11 מטרים לאחר 11 בעיטות לכל קבוצה. אתמול נפגשו הקבוצות בקרית אונו: הפתיחה המצויינת (שני שערים בתשע הדקות הראשונות) לא בישרה על ההמשך והמשחק הסתיים בתיקו 1 - 1 מוצדק.

 חלק לא מבוטל מ- 200 הצופים שהגיעו אתמול למגרש המשוזרע בקרית אונו איחרו למשחק וכך נמנע מהם לחזות בשני השערים שקבעו את תוצאת המשחק. כבר בדקה השלישית עלתה כפר קאסם ליתרון, בהתקפה הראשונה שלה במשחק, כשאוהד רון בעט מתוך הרחבה כדור שפגע באחד משחקני ההגנה של קרית אונו וחדר פנימה.
התגובה של המקומיים לא אחרה להגיע וכבר בדקה התשיעית, לאחר התקפה מסודרת וחילופי מסירות קיבל כבודי שגיא קרופמן, חלוץ קרית אונו, כדור מצויין על קו ה- 16, בעט באלגנטיות פנימה וקבע 1 - 1 .
לא חלפו שתי דקות ושגיא קרופמן קיבל הזדמנות פז להכפיל את מספר שעריו (במשחק ובעונה הזאת בכלל) כאשר נגח מתוך רחבת ה- 16 כדור שנהדף על ידי אהרון אוהב שוער כפר קאסם. הכדור החוזר נפל לרגליו של קרופמן 4 מטרים מן השער, אולם החלוץ הצעיר בעט ברגל שמאל החוצה והחמיץ שער בטוח.

 שגיא קרופמן (עם הכדור) תרומה משמעותית להתקפה של קרית אונו (צילום:בועז רביד)
 בהמשך המחצית ראינו משחק שקול ופרט להזדמנות טובה של כפר קאסם (בדקה ה- 27 , בעיטה של דריי מצד ימין לפינה הרחוקה לא מצאה את השער), לא ראינו מצבים של ממש.
המחצית השנייה נפתחה באותה מגמה שבה הסתיימה הראשונה. בעיקר משחק במרכז השדה מבלי ששתי הקבוצות מסכנות את השער. לקראת הסיום, כשראו האורחים שבאפשותם לנצח את המשחק, החלו להגביר את הקצב והמשחק הפך לנוקשה, עם עבירות רבות של שתי הקבוצות.
בדקה ה- 70 קיבל דריי כדור מצויין בתוך רחבת אונו, מול חן ראובן שוער אונו, אולם ראובן יצא היטב ומנע שער. מספר דקות מאוחר יותר קיבל עצא אוהד רון כדור על חזהו בתוך רחבת החמש ולפני שהספיק לבעוט תוקל על ידי הבלמים עומרי כהן וקנבסקי. האורחים טענו לעבירה ודרשו בעיטת עונשין, אולם השופט הורה להמשיך.
לקראת הסיום קיבל בן לולו כדור בתוך רחבת אונו, חופשי מול חן ראובן אולם השוער הצעיר התמקם היטב, הדף היטב את הבעיטה והיה במקום גם כדי לקלוט את הכדור החוזר.
בקרית אונו סופרים משחק רביעי ללא נצחון (שלוש תוצאות תיקו והפסד אחד), יכולים להיות מרוצים מחזרתם של של מספר שחקני בית לרוטציה. שחקני ההגה אמיתי לוי ואמיר בוטבגה פתחו היום בהרכב לאחר תקופה ארוכה, הצעירים גולן גולדמן ונועם רבינוביץ חזרו מפציעות ושולבו כמחליפים. מנגד, תמוהה הושבתו של הקפטן חנן אסור על הספסל שבוע שני ברציפות. בנוסף, נעדרו מהרכב אונו הקשרים אוהד כהן (מחלה) ויניב שמיע (פצוע).
בכפר קאסם רשם הקשר גיא סבח הופעת בכורה די טובה ולאחר התבוסה 2 - 5 בשבוע שעבר נגד האורתודוכסים יפו סייע לייצב את המשחק במרכז השדה.

 

 תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?