הפתעת המחזור: ניצחון אדיר לנווה שאנן מול ריינה

שלושת הכובשים של נווה שאנן (צילום: אדיר יזירף/ דורות מכבי נווה שאנן אלדד) שלושת הכובשים של נווה שאנן (צילום: אדיר יזירף/ דורות מכבי נווה שאנן אלדד)
הקבוצה הצעירה של נווה שאנן גברה על קבוצת הגלקטיקוס של ריינה שנראה כי מאבדת גובה במאבק העלייה

סנסציה גדולה בליגה ב. מכבי נווה שאנן שרק עלתה העונה מליגה ג' הפתיעה עם ניצחון מוחץ על מכבי ריינה החזקה בתוצאה 1:3. אם בנווה שאנן בדרך למטרה ברורה והיא הישארות בליגה אז ריינה מתרסקת במאבק העלייה לליגה א'.   מאמן נווה שאנן אייל אלטמן העלה מערך חכם שהפתיע את האורחים. הקבוצה שלו הובילה כבר במחצית 0:2 משערים של אקס ריינה ארנון רבינוביץ ופנדל מוצלח של נתן נודלמן.

במחצית השנייה ריינה תחת הדרכתו של חנא פרהוד שלטה בקצב והצליחה לצמק אבל יכולת מעולה של שוער נווה שאנן אחמד עודה מנעה שיוויון כאשר מנגד הרכש הטרי ארז יוסף נכנס ובישל למריק שמחייב שער בכורה שביסס את הניצחון.  המנהל המקצועי דורון בן דור:" עשינו הכנה מצוינת למשחק והניצחון אינו מקרי . עכשיו מצפה לנו חודש קשה ביותר מול פרדייס, איכסל , אום אל פחם ונשר שרק לאחר שנדע מה השגנו נגדיר היטב את המטרות לעונה הקרובה. כרגע אנחנו תוך כדי בניית הקבוצה צוברים נקודות ובורחים בצעדי ענק מהתחתית . חייבת להיות המשכיות גם במשחקים הקרובים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מזל
(יעקב: 23:34 05-10-2019)
קבוצה שאין לה תקציב מנצחת קבוצה שמוקעת במלאן כסף? מה קרה שם? שיפוט? או סתם מזל?
2
כבוד לשכונה
(אייל פרי: 23:38 05-10-2019)
הייתי פעם ראשונה במשחק שלכם העונה . כל הכבוד לכם על הניהול הסדר הכול מתוקתק . פשוט הייה כייף . קבוצה צעירה ורעבה . אני בטוח המשייך להגיע ולתמוך . בהצלחה רבה . אני יליד השכונה והיה כיף לראות את פוקס בהנהלה שלכם היה שכן של הורים שלי
3
מעלה. מעלה
(אפי: 10:38 06-10-2019)
שיימשך הכיוון הנוכחי. מעלה. מעלה. ועלייה
4
כנסו...
(ליאב כהן: 06:18 07-10-2019)
מגיע לכם את כל המחמאות . כולם זלזלו בכם ואמרו רק רעש וצילצולים. אבל אתם קבוצה צעירה ומצויינת . שמתנהלת ברמה הכי טובה שיש. תמשיכו ככה ובצניעות שלכם לאסוף עוד נקודות חשובות. להמשך!!!!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?