"שמח לחזור לכר הדשא כשחקן"

שלומי משה (אביחי דלאל) שלומי משה (אביחי דלאל)
כך אמר חלוץ בית"ר קרית גת, שלומי משה, שכבש צמד שערים בניצחון קבוצתו 1:4 מול הפועל לוד

קיץ 2019/20, שלומי משה מאמן מכבי קרית גת מחדש את כרטיס השחקן וחוזר לכר הדשא והפעם כשחקן. האחרון שהוביל בעונה שעברה את מכבי קרית גת להישארות בליגה א' דרום, מצא עצמו במהלך הקיץ ללא קבוצה לאחר שמכבי קרית גת נקלעה לבעיות כלכליות אשר הותירו את המועדון עם סגל שחקנים צעיר ללא תקציב.

משה, שבעבר שיחק במכבי קרית גת ובעל קריירת משחק עשירה, חידש את כרטיס השחקן וחתם ביריבה העירוני מליגה ב' דרום ב' - בית"ר קרית גת.

4 מחזורים מפתיחת העונה בליגה ב' דרום ב', ושלומי משה פורח על כר הדשא ורושם פתיחת עונה נפלאה בה כבש 3 שערים. ביום שישי אירחה בית"ר קרית גת במגרשה את הפועל לוד, על כר הדשא שחקני קרית גת הביסו בתוצאה 1:4 ושלומי משה כבש צמד שערים. במחזור הפתיחה ניצחה הקבוצה 1:3 את בית"ר מעלה אדומים במשחק בו כבש שלומי משה שער.

שלומי משה אמר ל"דאבל פס" על פתיחת העונה: "הרגשה טובה, שמח לחזור לכר הדשא והפעם כשחקן, שמח שהגולים עוזרים לקבוצה לנצח".

שתף בהרגשה לחזור לכר הדשא כשחקן בית"ר קרית גת לאחר אימון במכבי קרית גת?
"האמת כבר לא חשבתי שאחזור לשחק אחרי שעברתי לקריירת אימון, בהתחלה הייתי מאמן / שחקן אבל החיים מובילים אותך למקומות שאתה לא בטוח שתהיה בהם. היו לי מספר הצעות אבל בחרתי ללכת עם הלב ולשמור על קבוצה אחת בקרית גת שלא תתפרק".

שלושה שערים בארבעה מחזורים, ציפית לחזרה כזו על כר הדשא כשחקן?
"לא ציפית לפתיחת עונה כזו, שנתיים לא שחקתי ולא עשיתי הכנה כמו יתר השחקנים עשו. שיחקתי שני משחקים ועוד מספר דקות במשחק נוסף בו נפצעתי לצערי, זה לא רק הגולים אני מרגיש טוב ומקווה שנמשיך כך".

מה מאפיין את שלומי משה כשחקן לעומת מאמן?
"גם כשחקן הייתי מאמן על כר הדשא, רוב השנים הייתי קפטן גם בליגה הלאומית וגם שעברתי ניתוח וחזרתי לאמן. בשבילי זה אותו דבר רק שפה אתה משחק ואתה משפיע, ושאתה מאמן אתה תלוי בשחקנים. כשחקן אתה יותר מעורב יחד עם השחקנים גם באימונים וגם במשחקים. יחד עם אשר אנחנו בשיתוף פעולה טוב וזה בא לידי ביטוי במשחקים".

העונה בזהה למכבי קרית גת חווה בית"ר קרית גת קיץ לא קל תחת ערפל כבד ובכל זאת לבסוף פתחה את העונה. יש תסריט בו בית"ר קרית גת תהפוך לקבוצה הבכירה בעיר?
"כולם היו בטוחים בית"ר קרית גת מתפרקת, גם שדיברו איתי אשר אלפסי וכל מי שדיבר איתי מבית"ר קרית גת דיברו איתי במושגים של להציל את הקבוצה והיה חשוב לי. בזמנו היינו בטוחים שמכבי קרית גת תתפרק ושמח לבסוף שלא התפרקו למרות שזה לא נראה טוב. לפי מה שזה נראה כרגע מכבי קרית גת היורדת הוודאית מליגה א' דרום, אי אפשר להחזיק קבוצה בלי תקציב עם שחקנים שבאים בחינם, זה כבר ליגה א' שהיא מסוקרת ולא ככה מתנהלים. אני רואה את העתיד של בית"ר קרית גת טוב יותר מאשר של מכבי קרית גת".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אחלה מאמן ושחקן ואדם
(קרית גת : 12:58 06-10-2019)
שלומי משה במאמן הכי טוב בליגה תחזור להציל את מכבי דחוף
2
לא חוכמה על חלשים...
(סשה: 13:19 06-10-2019)
3
תחזור למכבי בתור שחקן מאמן
(יוסי דהן: 19:47 06-10-2019)
רק אתה תציל אותנו
4
בוא ליפו...
(יפו לב כחול: 06:57 07-10-2019)
מאמן שעשה עונה מצוינת שנה שעברה ניצח אותנו בבית עם שחקנים אלמונים. לא מבין למה חזרת לשחק ועזבת את האימון

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?