איגוד המאמנים נגד מכבי יבנה: "יוגב בן סימון שימש כמאמן ונמצא ללא תעודה"

המכתב הרשמי ליבנה המכתב הרשמי ליבנה
ראשי איגוד המאמנים שלחו מכתב חריף לתובע ההתאחדות בכדי להעמיד לדין את המאמן הזמני, יוגב בן סימון, ואת מכבי יבנה

נציגי איגוד המאמנים שלחו הבוקר מכתב חריף נגד אנשי מכבי יבנה והמאמן, יוגב בן סימון, על כך שהאחרון עמד בסוף השבוע על הקווים במשחק מול אדומים אשדוד למרות שאינו בעל תעודת הסמכה. למעשה נציגי איגוד המאמנים שלחו את המכתב לתובע ההתאחדות לכדורגל, ניר רשף, בכדי שזה יעמיד את המאמן ואת מכבי יבנה לדין משמעתי.

על פי המכתב מסתכמים המאמנים על פי דו"ח השופט, רועי קרמר, שלטענתו מי ששימש בפועל כמאמן הקבוצה הינו יוגב בן סימון שאינו מחזיק בתעודת המאמן ואף נרשם בטופס המשחק כחבר הנהלה. כזכור בן סימון למעשה משמש כמאמן זמני על חשבונו של עידן בראון שעזב לפני שבועיים להפועל עפולה.

מאיגוד המאמנים נמסר בתגובה: "איגוד המאמנים יפעל בכל האמצעים העומדים לרשותו למיגור התופעה. תפקידנו לשמור על המאמנים אשר למדו והשקיעו מזמנם לצורך קבלת דיפלומה ולא ניתן לכאלו אשר אינם מחזיקים בדיפלומה לפגוע בענף. ברצוני לשבח את עירנותו של שופט המשחק אשר ציין בדוח השיפוט את הנ"ל. כמו כן השיתוף פעולה עם איגוד השופטים מצויין ואנו מתריעים מבעוד מועד על כאלו אשר ידוע לנו מראש שאינם מחזיקים בתעודה, דבר אשר עושה את המלאכה יותר קלה. נמשיך לעבוד קשה למען מעמד המאמן ללא משוא פנים ותודה רבה לאיגוד השופטים על העזרה במיגור תופעה זו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יבנה
(דוד: 08:53 06-10-2019)
מכבי יבנה אתם בדיחה. רוצים לעלות ליגה ושמים ליצן שלא אימן אפילו ילדים
2
בושה
(אלי: 09:16 06-10-2019)
בושה יוסי לגזיאל לאן הבאת את מכבי יבנה ב4 שנים האחרונות בושה חוץ מלבזבז כספי ציבור הוספת על זה את הבושה הגדולה הזו מאמן שאין לו מושג ועוד בלי תעודה אני חושב לפני יוגב אתה צריך לקחת אחריות ולהתפטר עוד היום מיבנה איגוד המאמנים בדיחה עצובה
3
אתם שם איגוד מאמנים מושחת. קודם תלמדו את המאמנים. שהם תחת חוזה לא לברוח. ותענישו את הקבוצות. שפונים למאמינים שהם תחת חוזה לא לעזוב אתם שם עוד מדברים תלכו לעזזל.אתם איגוד מסריח מהראש..
4
התעוררתם? מלא מאמנים בלי תעודה
(איגוד המאמנים: 10:58 06-10-2019)
שנה שעברה ציון זקן בנורדיה אימן כמעט עונה שלמה בלי תעודת מאמן. מה קרה התעוררתם? תחזרו לישון.
5
היה מורחק חצי שנה בגלל אלימות נגד שופט וגם לו אין תעודה שווה בדיקה מקיפה!
6
איגןד מסריח
(יוסי : 15:07 06-10-2019)
מה התעוררתם מלא מאמנים עומדים בלי תעודה תחזרו לשבת בשקט
7
ארגון המאמנים
(גקי : 18:12 06-10-2019)
אני נכנס לאתר ההתאחדות ביום ראשון ומוצא שאותו מאמן נופיע בשלושה משיקים שונים בו זמנית .ואתם מתממים פתאום ומפרסמים מקרה אחד יחיד שתפסתם . ארגון המאמנים אתם מעלימים עיניים מהמון מקרים שאתם מכירים ויודעים עליהם .
8
ממש בקרוב הוגשה תביעה כנגד איגוד המאמנים וההתאחדות לכדורגל בבית הדין לעבודה בעקבות שינוי חד צדדי בדיפלומות המאמנים ופגיעה בחופש העיסוק. מי שמדבר על פגיעה ארגון המאמנים בושה!!!

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?