עפולה למרגלות הגלבוע

אודינקה בפריצה מול הגנת עפולה אודינקה בפריצה מול הגנת עפולה
טביעות אצבעותיו של מאמן הפועל תל אביב אלי גוטמן המשמש כיועץ סתרים של חברו פליקס נעים מאמנה של אסי גלבוע הורגשו היטב היום בדרבי הגדול של הצפון שהסתיים ב- 2:0 לגלבוע מול עפולה. גם בדו קרב הפנדלים שנערך בחסות "דאבל פס" במחצית ניצח דני עטר ראש מועצת גלבוע את עמיתו אבי אלקבץ ראש עיריית עפולה.

עפולה עדיין מובילה בבטחה את הטבלה. ולזכותו של המאמן, אלדד שביט חודשיים מרשימים של הצלחות בכדורגל יצירתי ואטרקטיבי. אולם דווקא במניטיים של הסיבוב הראשון הולך שביט ותופס את תדמית הלוזר במשחקי עונה לאחר שבסיבוב הזה כבר הספיק להפסיד גם למכבי אום פאחם מהצמרת.
שביט יכול לבוא בטענות בראש ובראשונה לעצמו, למרות שבמהלך המשחק בדרך לא דרך ניסה להסיט את האש לכיוון כוכביו: כפיר ליבוביץ חיים סילבס וקובי שריקי. אותם החליף במהלך המחצית השנייה ולמעשה הביע חוסר אמון ביכולתם להפוך את התוצאה למרות ניסיונם הרב. לנוכח, כל זאת והאכזבה האדירה בעפולה גם אין כל מקום לקריאות מצד האוהדים לשביט להתפטר מאחר ובכל זאת מדובר במאמן מוכשר שבנה קבוצה בריאה בעפולה ומעט יותר ניסיון הוא גם ינצח משחק עונה עוד בעונה הנוכחית.
 

 לפני תחילת המשחק עמדו הקבוצות דקת דומיה לזכר הכבאי  דני חייט ז"ל(צילום יניב ליכט)

 שוורצמן בבעיטת יעף, עבדאללה קדאח בולם אותו. "ההתקפה של עפולה הייתה אנמית"(צילום יניב ליכט)

מנגד, עם כל הכבוד למאמן המנצחת פליקס נעים, הקרדיט על התצוגה הטקטית והיכולת הקבוצתית של אסי גלבוע הולך בראש ובראשונה למאמן הדאבליסטית הפועל ת"א אלי גוטמן חברו הטוב של נעים, שמשמש לאחרונה כיועץ סתרים בקבוצה והשבוע אף לקח חלק פעיל באחד האימונים.
אסי גלבוע במשחקה הטוב ביותר העונה השתלטתה על מרכז השדה כבר בהתחלת המשחק. ולאורך 90 דקות עפולה לא ייצרה אפילו מצב משמעותי אחד ליד השער של עומרי אלון ולמעט בעיטה של כפיר לייבוביץ בפתיחת המחצית השנייה שנקלטה בקלות ע"י אלון. לא סיכנה כלל, את השער של אסי גלבוע. 


" הגנת עפולה התקשתה להסתדר איתו" אודינקה באדום במאבק עם בוטרוס עתאמה (צילום יניב ליכט)

מצב ההבקעה היחיד, במחצית הראשונה נרשם לזכותה של אסי גלבוע שבתוך הדקה ה- 30, העביר אורן זילכה כדור מצויין בבעיטת מספרת לחלוץ הרכש המתאזרח אודיניקה שבעט מצויין מרחק 10 מטרים מהשער ואודי לוי, שוערה של עפולה בזינוק אינסטנקטיבי הציל שער בטוח.
15 דקות ההפסקה רמזו על העתיד להתרחש. בחסות אתר דאבל פס עלו לכר הדשא, חדורי רוח קרב ומוטיבציה ראש עיריית עפולה אבי אלקבץ וראש מועצת גלבוע דני עטר.
לאורך הימים האחרונים מאז נטל דאבל פס את חסות על פרוייקט ספורטיבי קהיליתי זה דאגו שני ראשי הרשויות, להשקיע שעות של אימונים בחדר כושר ובמגרש. רבים מבין הצופים הגיעו במיוחד על מנת לחזות בקרב הצמרת בין עטר לבין אלקבץ.
תחרות הפנדלים ראשי ערים : אבי אלקבץ מעפולה ודני עטר מגלבוע "מגיע להם כל הכבוד"

לוח ההימורים הצביע על עדיפות ברורה לאלקבץ לפני שריקת הפתיחה למפגש הרשויות. אלא, שבשטח הדהים דני עטר את הצופים במפגן מרהיב וחסר תקדים של בעיטות עונשין הישר לבין החיבורים של אלקבץ שעמד מולו. מנגד בעיטותיו של אלקבץ נבלמו בצורה מפתיעה ופנומנלית ע"י עטר שלמרות רוחבו ומשקלו השתרע על הדשא בתזמון מצויין ובעיתוי שזכה להערכה אפילו מצד השוער מאיר כהן ששימש כפרשן ברדיו המקומי.
 אבי אלקבץ בועט  "הזמין את דני עטר לגומלין בסיבוב הבא בעפולה"

השמחה של אנשי גלבוע לאחר נצחונו לא ידע גבולות. זאת ועוד מהעבר השני של המגרש התנהל פרוייקט נוסף בחסות דאבל פס בשעה שאוהד מהצד של עפולה ואוהד מהצד של גלבוע, בעטו היישר ממחצית המגרש לשער ריק. לבטח לא תתפלאו אבל גם בתחרות זו ניצח, האיש מהגלבוע שזכה למתנות בשווי 500 ₪ מתנת אתר דאבל פס.
שחקני גלבוע, שעלו למחצית השנייה התעדכנו על הניצחונות של מקורביהם בתחרויות שנערכו בהפסקה עובדה שגרמה לתנופה מוראלית אצל שחקניו של פליקס נעים.
 כפיר דר משקיף על  קובי שריקי שמנסה לחלוף על פני זילכה שהוסט לעמדת הבלם (צילום יניב ליכט)

למחצית השניה, עלתה גלבוע בלי אבי דנן עמוד התווך שלה בהגנה שנפצע, בשלהיי המחצית הראשונה. בצעד נבון, הסיט פליקס נעים את החלוץ אורן זילכה לעמדת הבלם במקומו של דנן וצירף למשחק את הצעיר  זועבי סולטן שהיה מהשחקנים הבולטים ב- 45 הדקות של המחצית השנייה ואף כבש את השער השני.
באותן דקות, היה חייב המאמן של עפולה  אלדד שביט ליצור לחץ על חוליית ההגנה של גלבוע, אולם החלק הקידמי של עפולה המשיך להיות אנמי וחסר תכלית.
 ברוור מעפולה(בכחול) משגיח על זועבי סולטן שנכנס מחליף כבש את השני והביא לשינוי בגלבוע(צילום ליכט יניב)

בדקה ה- 60 העביר הקשר יניב דרעי כדור עומק מצוין לאודינקה שמצא את עצמו מול אודי לוי הגנת עפולה הרימה יד לנבדל שלא היה השופט שניר זכריה(שיפוט מצוין) הורה להמשיך, ואודינקה בעט היטב מקרוב לרשת וקבע 1:0 לאסי גלבוע.
מאמן עפולה אלדד שביט "נראה אובד עצות"

 מאמן הגלבוע פליקס נעים מאושר בסיום "ניהל את המשחק בצורה מושלמת"

גם השער שספגה לא עורר את עפולה משנת הצהריים של יום שישי. המאמן אלדד שביט על הקווים נראה אובד עצות. ולא עזרו גם קריאות הדירבון של ראש העיר אלקבץ כשכהרגלו ישב על ספסל הקבוצה.
בדקה ה- 75, בעט מוחמד עוואד מימין לשמאל כדור אדיר שנהדף בקורת שערו של אודי לוי הישר לכיוונו של סולטן זועבי שהשתלט היטב על הכדור וירה מ17 מטר משמאל לימין כדור חזק ושטוח שנעצר, רק ברשת. 2:0 לגלבוע.
מצב הרוח של אנשי עפולה השתפר מעט שהגיע הבשורה מאום אל פאחם שם נוצחה מכבי המקומית 1:0 בדקה ה- 90.
אסי גלבוע חזרה בעקבות הניצחון לצמרת הגבוהה מרחק 4 נקודות מהמוליכה עפולה ולקראת מבחן הבגרות של הקבוצה בניסיון לשמור גם על יציבות בשבוע הבא מול הפועל חדרה

הרכבים:

גלבוע:אלון 5,דנן 6(זועבי 7)עבדאלה 6,שטרית 5.5 סויסה 6,קקון 6(ליברמן),דר 5.5 דרעי 5.5,עוואד 6(דיין),אודינקה 6.5 זילכה 6

עפולה: אודי לוי 5,אזולאי 5,בוטרוס 4.5,פלאש 5,ברוור 4.5,אברהמי 4,ליבוביץ 4(נחמני),סילבס 4,(מלול)שוואט 4.5,שריקי 5,(גולדמן)שוורצמן 4

 

 

"היה אחראי על סדר מופתי " ניסן מורד נציג ההתאחדות לכדורגל

 הנהלת אסי גלבוע מאושרים היו"ר רמי אלחרר,אורן דניאל המנהל המסור  והלב של הקבוצה סבח דניאלתגובות

+ הוסף תגובה
1
בגול הראשון
2
אין עליכם דאבל פס
(איתי: 13:29 25-12-2010)
3
אחלה כתבה
(חיים: 13:29 25-12-2010)
4
השופטים שוב דפקו את עפולה !
(עפולאי: 13:33 25-12-2010)
הגול הראשון מעמדת ניבדל של 100%
5
מעפולה ?
6
גול מנבדל ברור
(תענכי: 13:35 25-12-2010)
אבל מה זה משנה העיקר ניצחנו
7
שלהם שהם ניצחו את החלשות, הם הביאו 240 שחקנים במיליונים ואנחנו הבאנו אחד ששווה את כולם, א ו ד י נ ק ה המלך!!!!!!!!!!!!!!
8
רוצים לראות את יאיר גיסר להנהלה. י
9
אי אפשר לבוא בטענות לאף אחד ובטח אחרי השיפוט הגרוע ששדד לנו ניצחון. יאללה עפולה
10
מי זה הקוון? צריך להגיש עליו תלונה!
(ירון מעפולה: 14:20 25-12-2010)
11
מה תגידו על הילד זועבי!
(אסי: 16:22 25-12-2010)
זועבי סולטאן עשה את המשחק ל אסי והיה מעורב בגול הראשון וכבש את השני..מברווק עפולה!
12
שאתה יודע. עכשיו תגיד שאין לך מגן שמאלי, וקשר אמצעי וחלוץ צדדי. רק שלא תיגע לנו בבלם, עמי אזולאי המלך, בלעדיו הקבוצה הייתה במקום אחר לגמרי.
13
למה אתה לא מחניס את גיסר להנהלה .יש לא קשרים והוא כבר המון שנים עם הקבוצה הזו .אין מישהו אחר שיחול לאתאים . אני לא אומר שתפטר מישהוא ,אבל תכניס אותו גם להנהלה .או בבחלל אני טועה והוא כן בהנהלה
14
4 נקודות פור, מקום ראשון ושכולם יילכו לישון. עפולה מספר אחד ושאף אחד לא ינסה לקלקל לנו ת'שמחה.
15
אבי אלקבץ כנס
(צפוני: 17:07 25-12-2010)
את אעידן עמוס להנהלה הוא מכיר את כל השופטים ואת כל העולם,אותו ואת שרון יונה חבר שלו שניהם תותחים.
16
למה אין וידאו
(תענכי: 17:25 25-12-2010)
למה אין באתר את צילומי הוידאו של המשחק ?????
17
סופי.
18
כמו שאמרתי וגם צדקתי עפולה אפסים כנסו...
(מאיר-הטברייני: 17:57 25-12-2010)
כל הכבוד לאסי גלבוע שניצחו אני מאוד מקווה שעפולה לא יעלו ליגה.בכלל מצידי שכל קבוצה יעלו רק לא עפולה למה?? כי הם אפסים
19
מאיר מטבריה כנס
(מאיר מעפולה : 18:19 25-12-2010)
תמשיך לעשות חמוצים אתה והקבוצה שלך ואם לא בא לך חמוצים לך תעשה קקה
20
מלמעלה! אוחח אוחח איך שהקנאה אוכלת אותכם..ולא לשכוח שיש אלוהים בשמים !
21
מילאו אתכל היציעים עד אפס מקום.. כל הכבוד
22
גדי חונצה מת מרעב
(דרור: 19:17 25-12-2010)
משפחת חונצה המכירה באסי גלבוע זה הדמי כיס של הילדים שלי לבוא למכור במגרש באסי כמו מסכנים זה בושה וחרפה... אני לא הייתי בא למכור באסי גלבוע! תכבדו ! מתים מרעב.
23
פליקס נעים עם קטנות,עכשיו כשהוא מנצח משחק עונה עם הכנה וניהול משחק מצוין באים כל מיני חולירות ונותנים קרדיט לגוטמן,די כבר תנו לאיש קצת נחת וקרדיט ,מה קשור הגוטמן הזה.
24
קרדיט לפליקס נעים ניצח בגדול תפרגנו.
(עצבני מזהבי,מאמן בליגה הזו: 22:34 25-12-2010)
25
עפולה לא תעלה!!!
(עפולאי: 07:53 26-12-2010)
אסי בעזרת השם תעלו אלקבץ תפסיק להשקיע כסף בשחקנים כל היום מגיע לאסי לעלות וזהו הלוואי שהפועל עפולה תתפרק
26
רק עפולה תעלה !!!
(חיים מושב פרזון: 12:58 26-12-2010)
עפולה בעזרת השם תעלה ! ודני עטר תפסיק להשקיע כסף בשחקנים כל היום מגיע לעפולה והקהל העצום שלנו לעלות וזהו הלוואי שגלבוע יתפרקו יחד עם 3 וחצי האוהדים שיש להם
27
כשרונן שוורצמן הוכשל בברור ע"י השוער היריב..ובדיעבד לא פלא שמאמן אלי גוטמן מהפועל תל אביב וכל החבורה דישדשו סביב חדרי ההלבשה של השופטים ...
28
המשך...
(עפולאי: 17:04 26-12-2010)
לזה נוסיף שבוע קודם לכן שאוהדי מכבי אום אל פאחם הגיעו בכמות גדולה למשחק בכפר קרע, ולאורך כל המשחק קיללו את אוהדי ושחקני עפולה ,וכל שחקן עפולה שהיה מתקרב לגדר חטף צרורות של קללות ויריקות בכמויות..! (גם כאן יש מקום להגיש תלונה להתאחדות).

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?