"זה גביע, מי שבא ברוך הבא"

דורון מוכתרי דורון מוכתרי
כך אמר דורון מוכתרי מאמנה של בית"ר רמת גן שניצחה 5:4 את 'ירמיהו' חולון בסיבוב ו' בגביע המדינה

משחקי סיבוב ו' בגביע המדינה נערכו אמש (שני). במגרש בחולון אירחה 'ירמיהו' חולון מליגה א' דרום את בית"ר רמת גן מליגה ב' דרום א'. על כר הדשא שתי הקבוצות הגיעו לאחר הפסדים בסוף השבוע בליגה, ירמיהו חולון מול הפועל בקעת הירדן ומנגד האורחים מול הפועל כפר ברא.

על כר הדשא חניכיו של דורון מוכרתי הציגו משחק הירואי והוליכו ביתרון 5:2, לקראת סיום המשחק שחקני 'ירמיהו' חולון צימקו את התוצאה ל-5:4, ועד לסיום המשחק נשמרה התוצאה ושלחה את שחקני בית"ר רמת גן לחגוג דקות ארוכות יחד עם הצוות המקצועי. מנגד האורחים מחולון סופגים הפסד שני ברציפות וסופרים משחק שלישי ללא ניצחון.

מאמן בית"ר רמת גן, דורון מוכתרי, אמר ל"דאבל פס" לאחר המשחק: "אנחנו מנסים להנות מהמעמ, עובדים קשה. באנו צנועים נתנו כבוד לקבוצה המארחת והצלחנו להפתיע קבוצה מצויינת. הלואי ונמשיך להנות, יש לנו עוד המון להשתפר אבל אנחנו נותנים הכל על המגרש ובמיוחד את הלב".

אחרי ההפסד להפועל כפר ברא בליגה בסוף השבוע, האמנתם שתנצחו את 'ירמיהו' חולון בגביע?
"אנחנו תמיד מאמינים, למרות שבאנו כאנדרדוג בגלל ההפסד לכפר ברא. דווקא בגלל ההפסד הגענו יותר מפוקסים ויותר חדים, אני שמח שהצלחנו לעשות את זה נצחנו קבוצה מאוד איכותית".

אחרי הניצחון על 'ירמיהו' חולון, יש עדיפות לקבוצה הבא בסיבוב ז' בגביע המדינה?
"זה גביע, מי שבא ברוך הבא. אנחנו תמיד נכבד את היריב ונעשה הכל לנצח. היופי בכדורגל זה הסיפור היחיד שהקבוצה הפחות טובה יכולה לנצח".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?