שבת בבוקר, יום יפה

רצף ניצחונות ראשון העונה. חאלד מונדיאה (ארכיון) רצף ניצחונות ראשון העונה. חאלד מונדיאה (ארכיון)
שבת, 10:15 בבוקר הכפר ביר אל מכסור עוד נמנם ועל המגרש המקומי נפגשו אחי עכו (המארחת) נגד כרמיאל/צפת. "אין אפילו אווירה של כדורגל", התלונן יו"ר האורחים, ציון טוויטו. את עכו זה לא ממש עניין. היא ניצחה 0:1 וחיברה לראשונה העונה רצף של שני ניצחונות רצופים בדרך לבריחה מהתחתית

המשחק בין אח"י עכו למ.ס כרמיאל/צפת, הפגיש שתי קבוצות עם מטרות שונות, ורצון אחד: לקחת 3 נקודות. עכו מן הסתם, רצתה להתרחק מהתחתית הבוערת, ולאגור כמה שיותר נקודות עכשיו, כי בצוות המקצועי והניהולי יודעים, שבסיבוב השני יהיה הרבה יותר קשה. מנגד, לאור תוצאות המחזור ואיבוד נקודות של קבוצות הצמרת, רצו בכרמיאל/צפת לאסוף עוד ניצחון ולהתקרב עוד יותר לצמרת הגבוהה, בדרך למטרה שהציבו לעצמם בתחילת העונה – פליאוף עליון.
המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, והוכרע משער בודד. השער הגיע די מוקדם במשחק, בדקה ה10 התקפת עכו הגביהה כדור לרחבה, שוער כרמיאל/צפת, רבאח רבאח, בחר שלא לצאת אל הכדור, וחלוץ עכו, חאלד מונדייה, ניצל את הטעות של השוער, ומ3 מטרים נגח את הכדור פנימה וקבע את תוצאת המשחק, 0:1 לאח"י עכו.
לאחר השער, בכרמיאל/צפת ניסו למצוא את השוויון, ולא הייתה רגל מסיימת שתמצא את הרשת. שחקני עכו, הביכו עוד מספר פעמים את הגנת האורחים, אך לא הצליחו להגדיל את היתרון.

     טעות קריטית . שוער צפת רבאח רבאח

בעכו, יצאו מעוד מרוצים. ניצחון 2 רצוף שקירב את הקבוצה אל מרכז הטבלה. ומאז כניסתו של ניסים אדרי לתפקיד המאמן, רואים שיש יד מכוונת בקבוצה, שמציגה כדורגל משופר, והכי חשוב אוגרת נקודות. אדרי: " זה היה משחק מאוד חשוב לנו, כי אנחנו קבוצת תחתית שנאבקת על החים שלה. חששנו לפני המשחק הזה, כי התמודדנו עם קבוצה מצמרת הטבלה ושחקנים מעולים. לקחנו נקודות מאוד חשובות, והיינו צריכים אותם כמו אוויר לנשימה. אנחנו נמצאים בתקופה טובה, וצריך לנצל אותה כדי לאגור נקודות כדי לברוח כמה שיותר מהתחתית".

כרמיאל/צפת ממשיכה לאבד נקודות ולא להרשים במשחקי החוץ. מאמן האורחים, עודד קוטר יצא מאוכזב ממשחק קבוצתו "לא היה טוב, אכזבה גדולה. פספסנו הזדמנות להידבק לצמרת. לא הגיע לנו לנצח. קיבלנו גול קל מדי. במחצית הראשונה הם היו יותר טובים, ובשנייה תקפנו, אבל לא הייתה תכלית. יש לנו איזה בעיה מנטאלית, שאנחנו לא נכנסים טוב למשחקים האחרונים, ועכו באו ונלחמו ובסוף הם ניצחו".
במחזור הבא, ינסו בעכו להמשיך את רצף הניצחונות מול צור שלום. לכרמיאל/צפת משחק ביתי לא פשוט מול מכבי אום אל פאחם, שגם היא חולמת על עלייה.תגובות

+ הוסף תגובה
2
רהט
(רהט: 15:35 27-12-2010)
שני נצחונות ולא שתי

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?