תומר קשטן סיכם במועדון ספורט כפר קאסם

חוזר למגרשים.  קשטן חוזר למגרשים. קשטן
המאמן שאימן בעונה שעברה בעירוני קריית שמונה ופוטר מחזור אחד לסיום העונה, סיכם את תנאיו בקבוצה מהליגה הלאומית

תומר קשטן חוזר לכדורגל הישראלי וסיכם את תנאיו כמאמן מועדון ספורט כפר קאסם, כאשר החתימה הרשמית תתבצע בימים הקרובים. קשטן שאימן בעונה שעברה בעירוני קריית שמונה ופוטר מחזור אחד לסיום העונה בשל עימות תקשורתי עם הבעלים של קריית שמונה איזי שרצקי, חוזר לקווים וישמש כמחליפו של איסמעיל עמאר שהתפטר מכפר קאסם לפני שבועיים.

הקבוצה מהמגזר אמנם הביסה בשבוע שעבר את בני לוד בתוצאה 1:5, ומי שעמד על הקווים בכפר קאסם היה איציק שאקי שעובד במחלקת הנוער של המועדון. שאקי לא רצה להמשיך בקבוצה הבוגרת ובמקביל רצו בכפר קאסם מאמן בכיר, ולאחר שמספר מאמנים הציעו את עצמם החליטו קברניטי המועדון להחתים את קשטן באמצעות סוכנו דודו דהאן.

יו"ר כפר קאסם, טארק סרסור, אישר את הפרטים ואמר: "אכן קיבלנו מספר רב של פניות על מאמנים שרצו לאמן אצלנו וזה מאוד החמיא לנו. החלטנו ללכת על קשטן בזכות הניסיון שלו וגם האישיות שחשבנו שהוא מתאים למועדון שלנו. אין לנו ספק שקשטן יוביל את הקבוצה להישגים משמע מקום בפלייאוף העליון בסיום העונה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סתם קשקש
(דאוד: 17:43 13-10-2019)
עושה פוזות כאילו מאמן יכול לאמן ילדים בגג עדיף כבר לתת לאיציק שהשחקנים כבר מחוברים אליו.מילה שלי תזכרו מחזור עשרים הוא הולך הביתה .שחקנים לו יכולים לראות מאמנים עם פוזה ופרצופים נגמר העידן הזה .מאמן צריך להיות מחובר לסביבה .ולשחקנים והוא ההפך .נראה
2
חלש
(אוהד 50: 18:58 13-10-2019)
לא היה מאמן אחר בשוק קשטן מאמן מאוד חלש לא הצליח בשום מקום כמה המחזורים הוא מפוטר
3
כפר קאסם
(חסן: 23:18 13-10-2019)
קודם כל בהצלחה דעתי הייתם צרכים לחקות עוד שבוע השקת הוא סוד ההצלחה יש לנו קבוצה טובה סימו דקש על שחקני הבית טארק ויש לנו קאלי
4
בדקתם 10 שנים אחורה
(איקו: 17:00 14-10-2019)
קשטן נכשל בכל מקום שבו דרך שנה אחרי שנה למזלו יש לו בעיה מפורסם.
5
מאמן מתחיל
(המבקר: 01:39 15-10-2019)
מלבד הייחוס אין לתומר עדיין קבלות ׳ נטל ההוכחה עליו ׳ הוא מקבל סגל מצויין וקהל תומך והנהלה עם גב כלכלי והשאר אצל קשטן ׳ ימים יגידו !!!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?