הפועל הרצליה במומנטום, האם הפועל איכסל תמשיך להוליך?

המחזור החמישי מאחורינו עם מספר הפתעות לטובה ולרעה ואנחנו לקראת מחזור חדש. אז מה יחכה לנו במחזור הקרוב?

מחזור שישי בפתח ומשבוע לשבוע הופך להיות יותר מעניין בצפון. בגזרת המאמן השבוע אלעד בראון מסיים את תפקידו בדבוריה אחרי שבועיים עקב חילוקי דעות. הפועל איכסאל שומרת על המקום הראשון בשקט. רובי שפירא מתפרקת בבית נגד הרצליה שניראת מצויין. אסי גלבוע נועלת את הטבלה מחפשת נקודות ראשונות .השבוע סוכנות השחקנים D&A מארחת את המאמן משה ויצמן שהתחיל את העונה בטבריה.

קרית אתא - רובי שפירא

D&A: שוב פתיחת עונה לא טובה לקבוצה מקרית אתא שתצטרך למצוא פתרונות. מנגד ברובי שפירא מגיעים אחרי הפסד מביש בבית להרצליה סגל השחקנים בקבוצה מהטובים בליגה. אני חושב שזאת מעידה חד פעמית. הניחוש שלי: 2.

ויצמן: לאחר פתיחת עונה מצוינת מבחינת קריית אתא נראה שבמחזורים האחרונים קריית אתא כנראה נכנסת לפרופרציה ומבינה שקל השנה לא יהיה מנגד רובי שפירא תרצה לחזור מהר למסלול הניצחונות. הניחוש שלי: 2.

הפועל כאוכב- הפועל מגדל העמק

D&A: אדהם הדיה ושחקניו נימצאים בחלק העליון של הטבלה. עבד מורגאן וקאסם נאגר פותחים את העונה ביכולת מצויינת וכובשים שערים. משחק ביתי שהנקודות יכולות להישאר בבית. מגדל העמק מגיעים אחרי הפסד בגביע ובליגה לטירה בתוצאות עד עכשיו מגדל לא סימו בתיקו אולי השבוע ? הניחוש שלי: X.

ויצמן: 
כאוכב השנה קבוצה שלדעתי תלך עד הסוף , עבד מורגאן עושה את ההבדל ואדהם הדיה מעמיד את הקבוצה בצורה פנטסטית , מגדל העמק קבוצה מאומנת שמגיעה אחרי מעידה במחזור האחרון. הניחוש שלי: 1.

עירוני טבריה- מכבי טמרה

D&A: 
בטבריה מחפשים ניצחון ראשון העונה . הקבוצה כבשה שער אחד בחמישה משחקים (בכדור קרן ) המאמן מוריס אוזן חייב למצוא פתרונות בכדי לאסוף נקודות מנגד טמרה מגיעים אחרי ניצחון חשוב בדקות הסיום השבוע חתם בקבוצה אורי כהן שיחזק את ההגנה. שחקניו של ברוך סער ינצחו וידבקו לצמרת. הניחוש שלי: 2.

ויצמן: טבריה מגיעה אחרי תוצאה טובה נגד באקה בחוץ. יש בטבריה קבוצה מוכשרת שצריכה להתחבר. מנגד טמרה קבוצה שבמחזורים האחרונים מביאה תוצאות. הניחוש שלי: X.

הפועל כפר קנא- מכבי צור שלום

D&A: 
כפר קנא נצמדת חזק לאיכסאל הראשונה בטבלה. הקבוצה משחקת כדורגל נהדר בחלק ההתקפי עם שחקנים מאוד מוכשרים. בהנהלת הקבוצה נותנים שקט שתורם רבות להצלחת הקבוצה ולמטרותיה. צור שלום מעודדים אחרי ניצחון על דבוריה הקבוצה כבשה ארבעה שערים המגן גפרי ניסמבאום והחלוץ וליד דרויש הציגו יכולת נהדרת כבשו אחרי שנקלעו לפיגור של שני שערים מאמין שהמאמן קובי דנינו יעבוד על זה. צור שלום יוצאת למשחק חשוב שכל נקודה במשחק כזה יחשב לבונוס. הניחוש שלי: 1.

ויצמן:משחק שווה בין שתי קבוצות טובות ומאומנות שעושות תחילת עונה מעל ומעבר לציפיות. הניחוש שלי: 1.

הפועל הרצליה- בני זלפה

D&A: 
הרצליה חוזרים לליגה ובגדול. יגאל אנטבי במאזן מושלם מגיע לרובי ומנצח בגדול יכולת נהדרת של שחקניו. משחק ראשון העונה שצפיתי ונהנתי. השוער שקד נחמני שחתם במהלך השבוע הציג משחק שקט שעזר מאוד לחלק האחורי. שחקני הרצליה פשוט התעללו בשחקני רובי והמשכיות מילת המפתח. בזלפה פחות הולך רצף של שני הפסדים מצפה לקבוצה משחק מאוד קשה כל נקודה תחשב לבונוס. הניחוש שלי: 1.

ויצמן: 
הרצליה הגיעה לליגה בשני מחזורים האחרונים ועושה רושם שחילוף המאמנים עשה את שלו. מנגד, בזלפה שיש שם חומר שחקנים מהמשובחים בליגה עדיין לא מבינים מה לא עובד. הניחוש שלי: 1.

מ.ס טירה- הפועל איכסאל

D&A:
משחק המחזור בין שתי קבוצות שרוצות עלייה. טירה, שנמצאת במקום השלישי עם 3 נקודות פחות מאיכסאל, מסיימת שבוע בניצחון בגביע ובליגה נגד מגדל העמק. החלוץ המצויין לואיס זומא מחפש את שערו הראשון בליגה. איכסאל אחרי רצף של 4 ניצחונות בשבוע האחרון במשחק בינוני הנקודות נישארו בבית וזה מאוד חשוב להמשך. איילון אלימלך ממשיך לכבוש. משחק של שתי קבוצות עם מאמנים טובים שיספקו בתיקו. הניחוש שלי: X.

ויצמן: שתי קבוצות מהטובות בליגה אחרי פתיחת עונה טובה לשתיהן. שתי הקבוצות שוות מבחינת הרמה, אבל הפעם הביתיות תהווה יתרון. הניחוש שלי: 1.

אסי גלבוע- בקה אל גרבייה

D&A: 
כל שבוע שאני כותב על המשחק של אסי גלבוע כואב לי מאוד מה שקורה בקבוצה . הסגל הצעיר בגלבוע ממשיך להציג יכולת טובה אבל בלי נקודות הקבוצה נועלת את הטבלה. בקה, בתקופת ההכנה דיברו בקבוצה על עליית ליגה בחודש האחרון בקבוצה לא שקט. עוזבים שחקנים, מגיעים שחקנים במקום. מה המטרות בקבוצה ? הפסד לגלבוע יגרום לשינויים ? הניחוש שלי: 2

ויצמן: 
אסי גלבוע קבוצה צעירה ושאפתנית שרק חוסר מזל במחזורים האחרונים מנעו ממנה להביא נקודות. בבקה משהו לא מתחבר עם סגל מוכשר מהטובים בליגה. הניחוש שלי: X.

בני ערערה- הפועל דבוריה
 
D&A: ערערה מגיעים אחרי הפסד  של נאיביות בדקות הסיום. הקבוצה תצטרך להתחזק כדי להישאר. מנגד דבוריה בהנהלה חושבים לשבור שיא, שני מאמנים עוזבים ואנחנו רק במחזור השישי, מבייש מאוד מה שקורה, ההתנהלות פשוט שכונה כנראה מקומם בליגה ב' והם בכיוון לשם וחבל. הניחוש שלי: 1

ויצמן: 
ערערה חייבת ניצחון, מנגד דבוריה זה מקום לחוץ שחייב לספק נקודות. הניחוש שלי: 1.
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה למגדל
(אוהד מגדל: 15:27 17-10-2019)
אנחנו חוזרים עים כל הנקודות סומך על החברים יש לנו אחלה קבוצה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?