עמאר ג'יגיני :"ניצחון על ערערה יכול להחזיר את דבוריה לעניינים"

מאמין לטוב. ג'ניני (צילום: עובאדה אכתילאת) מאמין לטוב. ג'ניני (צילום: עובאדה אכתילאת)
הקבוצה שעברה השבוע זעזוע נוסף עם עזיבתו של המאמן אלעד בראון רוצה להשיג ניצחון שיוסיף ביטחון לשחקנים

 שבוע לא פשוט עבר על מועדון ספורט דבוריה שנפרדה מהמאמן, אלעד בראון, שהיה המאמן השני שעוזב רק לאחר חמישה מחזורים. למרות זאת במועדון מאמינים כי הדרך שלהם ובעיקר של המנהל המקצועי ושחקן העבר, עומר ג'יגיני, תביא לתוצאות טובות יותר ותביא את הקבוצה למקומות גבוהים בטבלה.

בדבוריה מדברים על כך שהמשחק הקרוב מול בני ערערה ביום שבת הוא 'משחק משמעותי' לקראת המשך העונה. ג'יגיני אמר: "היו לנו לא מעט משחקים שהיינו צריכים לנצח אבל זה לא עבד וחסרים לנו מספר נקודות ולכן ניצחון על ערערה יכול להוביל אותנו לדרך אחרת ולכן כולם מבינים את משמעות המשחק הקרוב".

המנהל המקצועי גם התייחס לפרידה מבראון ואמר: "אני לא חושב שאנחנו במשבר. בנינו קבוצה חזקה שתוכל להתמודד מול כל יריבה אך הדברים עדיין לא באו לידי ביטוי, אני לא לחוץ על כל מה שקורה שם".

בדבוריה מתכוונים לפנטל אל המאמן, וסים עבאס, שהתפטר מתפקידו לפני מספר שבועות ורוב הסיכויים שהוא יחזור לאמן את הקבוצה ויעמוד על הקווים מול ערערה. באותו נושא, אמיר אבו ניל כוכב הקבוצה שמחוזר ע"י מספר קבוצות בליגה א' חזר להתאמן ויש סיכוי שיקבל דקות נגד ערערה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
דבוריה
(נאסר: 23:44 18-10-2019)
עמאר מאמן טוב לילדים עד גיל 12 לא יותר אין לא אישיות לנהל לאמן קבוצת בוגרים אני מציע לעמאר גגיני לשבת ביציע אפילו בשבת הזאות לא רוצים וויכוחים מיותרים עם עבאס בשבת רוצים שקט בהצלחה לקבוצה אוהד שרוף
3
מי זה
(תאופיק: 23:47 18-10-2019)
מה הוא בכלל קשור לכדורגל
4
מדריך
(באסל: 23:50 18-10-2019)
לא קשור לכדורגל מדריך נסיאות בושה
5
בדיחה
(עבאד: 23:52 18-10-2019)
מנהל מקצועי בדיחהההההה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?