בן סימון:"שחקנים שהבאנו לא נותנים את התמורה, חייב לרענן"

בן סימון. תוקף (אביחי דלאל) בן סימון. תוקף (אביחי דלאל)
הפועל ירמיהו חולון חזרה למסלול הניצחונות לאחר 2:0 על מכבי יבנה המתפרקת. מכבי יבנה התדרדרה למקום ה-14 וטל איילה צפוי להשתחרר. מאור אסור והרכש החדש יוסף טוואבה כיכבו עם שער ובישול כל אחד. אסור:"כשגולים באים עם נקודות זה הכי חשוב"

 הגלאקטיקוס של מכבי יבנה ממשיך לאכזב ונדמה כי העגלה נמצאת עמוק בבוץ. ביום שישי (אתמול) אירחה הקבוצה עמוסת הכוכבים אירחה את הפועל ירמיהו חולון שלא ניצחה בארבעת משחקיה האחרונים. 75 דקות חיכה הקהל ביבנה בכדי לצפות במאור אסור מקבל כדור מהמחליף והרכש החדש ישן יוסף טוואבה מסירה שהסתיימה בשער ובדקה ה-92 השניים התחלפו בתפקידים כשמאור אסור מסר וטוואבה חתם ניצחון גדול 2:0 של חולון על יבנה.

מה כבר אפשר להגיד על מכבי יבנה. הקבוצה שנבנתה עמוסה בכוכבים מליגת העל והליגה הלאומית ועוד שחקנים מובילים ששיחקו בליגה א'. האמירה הייתה ברורה בהתחלה "אנחנו רוצים ליגה לאומית" אמרו אז ביבנה. למרבה הצער החלומות לחוד והמציאות לחוד. שלל הכוכבים לא נותנים את התפוקה שאליה מצפים, הקבוצה והסגל שעל הנייר טובים לא הגיעו באופן מנטלי לליגה א' דרום. בנוסף, עידן בראון עזב לאחר שני משחקים ועדיין לא מונה מאמן רשמי ומי שעומד על הקווים כרגע הוא עוזר המאמן יוגב בן סימון. הקהל ביבנה שחיבק את הקבוצה בתחילת העונה החליט שנמאס לו לחזור מבואס כמדי שישי ולאחר מחצית נטולת שערים הוציאו את שעל ליבם "בן סימון לך הביתה", "הנהלה ז**ה" וכך מכבי יבנה בעלת היומרות מצאה את עצמה בשיא השפל: משכורות עתק לשחקנים, ללא מאמן, ניצחון בודד על בשר התותחים של הליגה מקריית גת בתצוגת נפל והפסד רביעי בשישה מחזורים, קהל שלא תומך והחל למחות (בסיום, הקהל חיכה לצוות ולא נתן לשחקנים ולצוות לצאת מהמגרש) וכנראה עונה נוספת בליגה א'.

הקהל היבנאי מחה בסיום (אביחי דלאל)

עוזר המאמן, יוגב בן סימון, האיש שספג את רוב הביקורות אמר בסיום המשחק:"הפסד מאכזב. שוב פעם גול שטותי ולא מחוייב למציאות עם טעויות הגנה בסיסיות שלא אמורות לקרות. בליגה הזאת שאתה סופג שער ראשון אז בדרך כלל מפסיד. השחקנים שהבאנו לא נותנים את התמורה ולא מוכיחים את עצמם. צריך לעשות שינויים, לרענן ולהחליף. אני אמרתי את זה לא פעם, חייב לרענן את הסגל ומקווה שההנהלה תעשה חושבים".

על הסיטואציה אליה נקלע בכך שמונה למאמן לאחר העזיבה של עידן בראון להפועל עפולה והשריקות מהקהל: "זה חלק מתפקיד המאמן. ברגע שאתה מפסיד אתה הראשון לקבל ביקורת. אני איש של המערכת, אני מחוייב למכבי יבנה. כל עוד רוצים אותי אני אתן מאתיים אחוז בכל אימון ובכל משחק. מנסים לחשוב, למצוא פתרונות ואני בטוח שהם יגיעו. אנחנו בפתיחת העונה. צריך לעשות שינויים ומהר בכדי שהעונה לא תברח לנו. שוב, אני איש של המערכת, כל עוד רוצים אותי פה אני נשאר".


בחולון המצב מאוד משונה. כאמור, לאחר שלושה הפסדים ושוויון הקבוצה מרגישה כי היא חזרה לדרך המלך. השבוע יוסף טוואבה חזר לקבוצה לאחר שפתח את העונה ובמשחק החזרה שלו כבש ובישל, מאור אסור ממשיך ביכולת האדירה שלו מתחילת העונה עם שער ובישול, אסור כבר עם ארבעה שערים מתחילת העונה שרובם גם סידרו נקודות. בחולון מקווים כי הניצחון הזה גרם לכך שהצמרת לא תברח לקבוצה ושמחים לחזור לדרך חדשה. ויקטור גניש מצא את האיזון והחתים חלק התקפי צעיר ורענן כמו טוואבה, אביהו עזר ויניב בזיני (שלא שותף) לצד שחקנים מנוסים כמו רועי דיין, מאי מזל ואסור.

מצטיין המשחק, מאור אסור אמר בסיום: "הכי חשוב הייתה הנקודה של שבוע שעבר שנתנה לנו כוח לבוא עם הראש למעלה ולנצח את המשחק. זה היה הרבה יותר מנקודה והניצחון היה מאוד חשוב, לא נתנו לצמרת לברוח ואנחנו נדביק את הפער". על פתיחת העונה המוצלחת שלו הוסיף: "העונה רק התחילה וזה כיף שיש מספרים זה כיף וטוב, אני מקווה להמשכיות, שהגולים באים עם נקודות זה הדבר הכי חשוב".

הקשר ההתקפי החדש אביהו עזר הוסיף: "הגעתי לבית חם עם אנשים שאני מאוד מעריך ונתנו לי להרגיש מאוד בבית. שמח על הניצחון וממשיכים הלאה. ייקח לי זמן לחזור לכושר משחק, אני לאט לאט מכיר את השחקנים והקבוצה ואני מאמין שאני עוד אתרום הרבה לחולון".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יבנה קבוצה אהובה שלי די לביזיון..
(יבנאי מבוייש..: 19:44 19-10-2019)
באמת די לביזיון תחזירו את הכבוד לעיר יוסי כהן מר לגיזיאל מר פליקס אלימלך. מר גוב ארי ראש העיר תתעוררו מהביזיון. הזה שניקרה מכבי יבנה תביאו מאמן חזק כמו יובל נעים ליפני שנירד ליגה די לביזיון תחזירו את הכבוד לעיר....
2
לך הביתה נכשלת גם אתה עלק איש של המערכת
(תפסיק להגיד איש של המערכת : 19:18 19-10-2019)
תתבייש תעוף לנו מהעיניים
3
יבנה
( משה: 16:59 19-10-2019)
לך הביתה אתה ביזיון. אתה ויוסי לגזיאל הצהרתם שאתה בנית את הקבוצה קח אחריות ולך הביתה אין לך מושג.
4
אביהו חזור לסגול
(הסגול: 17:19 19-10-2019)
לא מתאים לך הצבע הזה.אצלנו היית מלך,חזור לאבא איציק זוויגי.
5
שעריים
(חסקי: 22:56 19-10-2019)
איך שיתפת פעולה עם משפחת שלום אצלנו והורדת אותנו ליגה עת התשלום
6
שעריים
(חסקי: 22:57 19-10-2019)
שכחתי לבקש מהיבנאים שישאלו אותך במה אחיך ואתה עובדים בזמנכם החופשי משפחה של פאר בן סימון
7
ליוגב
(עופר: 23:25 19-10-2019)
אתה בנית את הקבוצה הזו ואתה כישלון גדול. מי אתה שתדבר על שחקנים. לך הביתה
8
מכבי יבנה
(שחקן מלפני שנה שנתיים: 01:39 20-10-2019)
עוזר מאמן שבנה את הקבוצה עם עידן בראון אתה רואה שכלום לא הולך לך את התוצאות שלך בחודש האחרון גם אחרון האוהדים היה מביא תכבד את עצמך אל תגיע למגרש תתבייש לך יוסי זוזוט מחוסר הכרה מביא תוצאות טובות יותר בטח כשבהכרה תתבייש שים מפתחות ותברח יא גועל נפש
9
יבנאים כנסו
(אחד שמבין : 17:26 20-10-2019)
בן סימון רואה רק כסף שלא יעבדו עליכם הוא רואה אותכם כתלוש משכורת אהההה תשאלו אותו במה אחיו מתעסק ,,,,,,,

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?