הפועל ירמיהו חולון: מרזייב חתם, מזל עזב

גניש והרכש החדש (הפועל ירמיהו חולון) גניש והרכש החדש (הפועל ירמיהו חולון)
הקשר המוכשר מהפועל כפר שלם חתם בהנהלה שמחים:"אנחנו רוצים שיעבה ויוביל את הקישור". מאי מזל שפתח את העונה בחולון ביקש להשתחרר ונענה בחיוב, כרגע מזל בוחן אופציות מול מספר קבוצות שמתעניינות בו. מזל:"הרומן עם חולון נגמר בטוב"

 הפועל ירמיהו חולון חזרה ביום שישי למסלול הניצחונות, ויקטור גניש ומוסא בן חיים החליטו לעבות את הסגל ולהחתים את משה (צ'יקו) מרזייב. בהנהלת הקבוצה אמרו:"צ’יקו מרזייב מגיע לחולון לעבות ולהוביל את הקישור של הקבוצה קדימה. הבאנו את מרזייב על מנת שיחזק את הקישור של הקבוצה ויוביל אותה קדימה לחלק העליון של הטבלה , נאחל לו ולנו בהצלחה".

מרזייב (26) גדל במחלקת הנוער של גדנ"ע תל אביב. מאז שעלה לבוגרים שיחק בהפועל כפר שלם והיה חלק משמעותי מקישור הקבוצה בשנים האחרונות.

יחד עם זאת, מאי מזל (26) שחקנה של הפועל ירמיהו חולון ביקש להשתחרר מהקבוצה לאחר שלא הצליח להשתלב בקבוצה. הקשר אמר ל"דאבל פס" לאחר השחרור: "אין לי מילה אחת רעה על חולון, הפרידה נגמרה בטוב וללא דם רע. הייתה לי חשיבה כי אני לא מתאים לסגנון המשחק וביקשתי להשתחרר. אני רוצה להגיד תודה למוסא בן חיים וויקטור גניש ולהנהלת הקבוצה על האמון בי, הם אנשים נפלאים. הפעם זה לא הסתדר וגם זה קורה בכדורגל, העיקר שהאנרגיות חיוביות בינינו".

מזל כזכור גדל במחלקת הנוער של הפועל אשקלון ונדד בשנים האחרונות בקבוצות ליגה א' השונות כמו מכבי קריית גת, הפועל אזור וכאמור הפועל 'ירמיהו' חולון. כמו כן, מזל סיפר כי בימים הקרובים יחד עם החג השני הוא ייבחן הצעות ממספר קבוצות ליגה א' שבחנו אפשרות לצרפו לקבוצה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאי מזל
(חולוני: 12:20 20-10-2019)
שחקן טוב וחשוב מכך אדם טוב ונאחל לו בהצלחה בכל אשר יפנה
2
רק שתצליח נשמה אוהבים
(מושיקו: 12:23 20-10-2019)
3
אחלה גבר
(רונן קנפו: 13:10 20-10-2019)
מאי היקר אני מאחל לך בהצלחה מכל הלב אתה גבר שבגברים ואני בטוח שתצליח ואולי תחזור אלינו בשמחה ... אוהב רונן קנפו
4
שיהיה בהצלחה!
(א: 15:18 20-10-2019)
מושיקו שחקן נשמה!!!
5
בהצלחה מאי
(איציק חיים: 17:45 20-10-2019)
מאי מזל תחזור ליבנה צריכים כוכב כמוך

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?