לא בקורה: תיקו ביתי מאכזב לערערה מול דבוריה

שער שיוויון דרמטי של דבוריה שער שיוויון דרמטי של דבוריה
הקבוצה של עיסא נוגידאת אומנם הייתה טובה יותר אבל החמיצה בענק ומצד שני טעות קשה של השוער הביאה לשיוויון. סארי חאגי יחיא: "בהנהלה צריכים להבין שזאת לא ליגה ב'"

 העולה החדשה, בני ערערה, היא אחת הקבוצות המרשימות מתחילת העונה אבל בינתיים הקבוצה זוכה למחמאות אך זה לא מתבטא בנקודות. גם אתמול הקבוצה הרשימה אבל סיימה בתיקו 1:1 מול דבוריה. בערערה התאכזבו לאור העובדה שהקבוצה בעטה מספר פעמים לקורה והתקשתה לכבוש שער ניצחון. כבר בדקה ה-19 בעטו מוחמד נוגידאת ועודאי בדראן באותה התקפה פעמיים לקורה. עשר דקות לסיום לסיום היה זה עלי זאמל שבעט ליד הקורה.

גם בתחילת המחצית השנייה ערערה המשיכה לשלוט וואליד סידאווי בעט מצוין אבל שחקן דבוריה הציל מהקו. בדקה ה-79 מסירה מצוינת של מוחמד עקל מצאה את המחליף אייל כבהה שבעט נהדר וקבע 0:1. ערערה המשיכה לתקוף אבל בתוך תוספת הזמן כדור חופשי לזכות דבוריה שהיה אמור להיות המהלך האחרון במשחק. מוסטפא שייח בעט כדור ארוך שעבר את כל ההגנה וגם את השוער מוחמד שבאט שטעה וזה חדר לרשת, 1:1 דרמטי בסיום. לאחר שער שיוויון התפתחה מהומה בין חלק מאנשי דבוריה לבלם ערערה מוחמד יונס שאף הורחק בסיום. מאמן ערערה, עיסא נוגידאת, אמר לאחר המשחק: "לצערי כל שבוע אני אומר אותו דבר וכבר מאס לי להסביר שאנחנו מגיעים לכל כך הרבה מצבים ומשחקים טוב ואז סופגים שער מכלום. זה כואב אבל נסתפק בנקודה ומסתכלים קדימה". המאמן הזמני של דבוריה, עיסאם זידאן, אמר לאחר המשחק: "קיבלתי ביום שלישי מנדט לאמן את הקבוצה. אני מרוצה מהנקודה כאשר שתי הקבוצות כבשו לקראת הסיום. יש עוד הרבה דברים לשפר ונקווה שנעשה זאת בקרוב". שחקן דבוריה, סארי חאגי יחיא, אמר אחרי המשחק: "היה משחק לא טוב שלנו וערערה הגיעה להרבה מצבים. דבוריה עלתה לליגה א' והיא צריכה להבין שהיא צריכה להתנהל אחרת מליגה ב' ואני מקווה שכבר בקרוב ימונה מאמן".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דבוריה
(מוחמד: 23:31 20-10-2019)
מקום בושה מתאים לליגה ג אולי

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?