אסי גלבוע צפויה לספוג הפסד טכני מול באקה אל גרבייה

המכתב מההתאחדות המכתב מההתאחדות
פרסום ראשון: הקבוצה שמדורגת במקום האחרון בטבלה לא הצליחה למצוא מגרש ביתי, תעמוד לדין ואף צפויה לספוג הפסד טכני

אסי גלבוע מדורגת במקום האחרון במחוז הצפוני עם אפס נקודות מחמישה משחקים, ואם לא די בצרות המקצועיות, אז גם לאחר המחזור השישי מספר הנקודות לא ישתנה כאשר הקבוצה תעמוד השבוע בפני בית הדין של ההתאחדות לכדורגל לאחר שמשחקה מול הפועל באקה אל גרבייה בוטל.

הסיבה: גלבוע שהייתה הקבוצה המארחת לא הצליחה לשריין מגרש ביתי, וגם האפשרות שקיבלה הקבוצה מההתאחדות לכדורגל למצוא מגרש ליום ראשון או ליום שלישי לא הניבה פרי ולכן ההתאחדות הודיעה לקבוצות על ביטול המשחק ועל כך שההחלטה בנושא עברה לבית הדין.

בגלבוע עוד עשו מאמצים להעביר את המשחק למגרש באיכסל אבל כאמור זה לא קרה. מאסי גלבוע נמסר בתגובה: "פנינו לבאקה להעביר את המשחק ליום ראשון או ליום שלישי לאיכסל ובאקה סירבו וגם רצינו לעשות העברת ביתיות אבל גם אז באקה סירבו. בבאקה אמרו לנו שהקבוצה שלהם נחה בגלל שמחת תורה אבל אז התברר לנו שהם התאמנו כרגיל. נגיע לועדת משמעת עם העורך דין שלנו ונביא את ההקלטות שלנו ונתראה בבית הדין".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין לכם מאמן אין לכם שחקנים אין
(שחקן לשעבר בקבוצה: 16:31 21-10-2019)
לכם מעסה אין לכם אפסנאי . יש רק 8 חברי הנהלה שלא מבינים כלום . תתפרקו ותמחקו או שתוציאו כסף ותשחקו .עכשיו גם מגרש אין לכם
2
הגיע הזמן
(אוהד מגדל: 17:20 21-10-2019)
שתרדו ליגה סוף סוף תראו אף קבוצה לו נותת לכם לשחק במגרש שלה כי אתם המיץ של הזבלה כולל המנהלים אותכם
3
באקה תהיו גברים ותנצחו בצדק
(תחליפו בתיות ונגמר הסיפור : 18:23 21-10-2019)
4
אסי
(יוני: 07:39 22-10-2019)
הם לא חייבים להעביר ביתיות ולפי החוק גם לא חייבים להסכים לשחק בתאריך אחר לא יכול להיות שאין לכם מגרש ביתי זה שערוריה וחבל

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?