בדרך לליגה א': בועיינה תתארח במג'דל כרום

הפועל בועיינה (פייסבוק הפועל בועיינה) הפועל בועיינה (פייסבוק הפועל בועיינה)
המחזור השמיני בליגה ב' צפון א' יפגיש את איחוד בני מג'דל כרום והפועל בועיינה למשחק עונה מסקרן. חאתם: "באים במטרה אחת לנצח ולאסוף 3 נקודות"

איחוד בני מג'דל כרום המדורגת במקום השלישי בליגה תארח את הפועל בועיינה מוליכת הטבלה. במג'דל כרום מרוצים מפתיחת העונה ומודעים לכך שהליגה עוד ארוכה, ולכן מנסים לא לצאת בהצהרות בשלב מוקדם של העונה.

הקבוצה של חאתם כריים משחקת את הכדורגל הטוב בליגה וטרם נוצחה העונה בליגה, הקבוצה מציגה יחס שערים בו כבשה 14 שערים וספגה 4 שערים בלבד. כעת הקבוצה תעמוד בפני מבחן ראשון לעונה מול יריבה לצמרת הליגה בדמות הפועל בועיינה.

מאמן הקבוצה, חאתם כריים, אמר לקראת המשחק: "פתיחת עונה טובה לקבוצה, התוצאות מדברות בעד עצמן בזכות חדר הלבשה בריא ושקט מצד ההנהלה שאינה מחסירה דבר בפני השחקנים".

חאתם התייחס ליריבה ואמר: "משחק רגיל כמו כל משחק, באים במטרה אחת לנצח ולאסוף 3 נקודות. בועיינה קבוצה טובה עם סגל שחקנים מהטובים בליגה. במגרש הביתי שלנו יחד עם קהל האוהדים מאמין בשחקנים שיעשו את עבודה על כר הדשא". 

מן הצד השני הפועל בועיינה יוצאת למשחק החוץ בנחף שהיא מוליכה את הטבלה בחלוף 7 מחזורים. הישאם זועבי בנה העונה קבוצה חזקה בשילוב שחקנים מנוסים במטרה אחת להעפיל בסיום העונה לליגה א'.

מאמן הקבוצה, הישאם זועבי, אמר לקראת המשחק: "משחק חשוב לשתי הקבוצות, משחק צמרת לכל דבר. יש מספר קבוצות שיאבקו על כרטיס העליה, מג'דל כרום אחת הללו. יש להם קבוצה חזקה ומגובשת המשחקים יחד שנתיים. תוצאת המשחק לא תקבע את זהות העולה כבר במחזור השמיני, לא עולים ליגה במחזור שמיני, חשוב לאגור נקודות להמשך הליגה".

זועבי הוסיף: "את העליה ניתן יהיה לקבוע לקראת מחזורי סיום העונה. מצפה למשחק טוב ומהנה, שתי קבוצות התקפיות ושחקנים טובים ואיכותיים, הקבוצה שתהיה רגועה ותשחק טוב תנצח ותאסוף את שלוש הנקודות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
היה מסחק פצצה
(אחמד: 22:15 25-10-2019)
היה מסחק פצצה... היו במשחק 1500 אוהדים. היתה אוירה הכי טופה. מג'דל כרום ניצחו 2-1. השופטים במשחק היו מליגה ליאומית ברמה גפוהה. היה כייף להיות במסחק הזה.
2
חאתם אלמליכ
(מגדל כרום: 22:18 25-10-2019)
וואלק מג'דל עשו היום בית ספר להישאם זועבי. משחק תענוג. אוירה מדהימה. שופט וקוונים ברמה של ליגת העל ולא ליגה ב'. מג'דל היו יותר טובים. חבל שהיו מכות בסוף.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?