חנן פדידה מונה למאמן הפועל עירוני גדרה

פדידה (לירן דורף) פדידה (לירן דורף)
8 מחזורים מפתיחת העונה וללא ניצחון, העולה החדשה לליגה ב' הודיע על מינויו של חנן פדידה כמאמן הקבוצה

פתיחת עונה מאכזבת לעולה החדשה לליגה ב' דרום ב', כאשר שמונה מחזורים מפתיחת העונה מדורגת הקבוצה במקום ה-16 האחרון בליגה ב' דרום ב' ללא ניצחון ובמאזנה 7 הפסדים. הקבוצה שהעפילה לליגה ב' בעקבות התפרקות הפועל ירושלים החלה את העונה עם סגל שחקנים צעיר בהדרכתו של משה גליקו, אך לא הצליחה לנצח משחק אחד ויש לה נקודה אחת בלבד במאזנה.

אמש (ד') חנן פדידה מונה למאמן הקבוצה, פדידה אימן בעונה שעברה את הפועל אשדוד מליגה ג' מרכז ינסה להוביל את הקבוצה לדרך חדשה תחתיו.

אבידן דמתי, מנהל הקבוצה, אמר לאחר המינוי: "רוצה להודות לשלומי גליקו על כל העשייה והתרומה שלו למועדון. ניסינו,  רצינו וזה פחות הלך. ממשיכים קדימה, חנן פדידה מונה למאמן הקבוצה עם המון ניסיון שיש לו. אין לי ספק שיחד עם חנן פדידה ושחקנים שהצטרפו לסגל הקבוצה נעמוד יחד במטרת ההישארות בליגה. בסיבוב השני הפועל עירוני גדרה תציג קבוצה שונה ותשאף קדימה במטרה לצאת לדרך חדשה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש קבוצה
(אוהד: 17:23 31-10-2019)
יש קבוצה טובה לעבוד איתה שחקנים אלמוניים אך מוכשרים מאוד חנן יכול לעבוד איתם מצויין קבוצה טובה יותר מלוד נתיבות רהט ומעלה אדומים עקב התחלת עונה מאוחר לא היה חיבור אך הציגו כדורגל מצויין לפרקים
2
שלומי כליקו
(גדרה: 19:39 02-11-2019)
אחד המאמנים הכי חלשים שיש אם לא היה מגיע בחינם לא היה מגיע בכלל אך בעיה של כסף גרמו להחתים אותו מקווה שפדידהיעזור להישאר בליגה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?