מיקי קופל על אירועי מכבי טמרה: "אני עד לדברים האלה כבר מהעונה הקודמת"

מכיר את התופעה. קופל מכיר את התופעה. קופל
המנהל הספורטיבי של הפועל רובי שפירא חיפה מתייחס לאירועים מחוץ לכדורגל אבל גם מתכונן לזלפה: "הגיע הזמן שניתן הצגה העונה". אמארה: "רוצים לחזור הביתה עם עוד ניצחון"

 המחזור הקרוב בליגה א’ בשני המחוזות יתחלק למספר ימים וזאת בשל הספורטיאדה, ואחד המשחקים שיתקיים בשישי הקרוב הוא המפגש בין הפועל רובי שפירא חיפה לבין בני זלפה. הקבוצה החיפאית נראת טוב בשבועות האחרונים ומדורגת במקום השני אבל טרם הרשימה העונה.

גם המנהל הספורטיבי של הקבוצה, מיקי קופל, חושב ככה ושולח מסר לשחקניו: "קודם כל אנחנו שמחים שאנחנו בצמרת הגבוהה ורוצים להישאר שם. זלפה קבוצה מצוינת עם שחקנים טובים בעיקר במרכז השדה ונצטרך להגיע מוכנים טאקטית למשחק הזה. עוד לא נתנו הצגה העונה והגיע הזמן שהניצחון שלנו יהפוך להצגה גדולה".

מעבר להכנות הספורטיביות הליגה גועשת לאור האירועים סביב המשחק בין אסי גלבוע למכבי טמרה כאשר מאמן טמרה, ברוך סער, טען כי חשש שהייתה אי כשרות מצד מחלק משחקניו. קופל עצמו לא הופתע ואף ציין: "צר לי לאכזב הרבה אנשים אבל אני ער ועד לדברים האלה לכאורה גם בעונה הקודמת וכולם יודעים ומדברים אבל לא עושים כלום בנושא. אני לא חושב שזה היה במשחק הזה כי זה חלק מוקדם בעונה וגם השער שנכבש לא מעיד על כלום".

בזלפה בעיקר מרוצים מהחזרה של נביל אמארה לקווים שמאז חזרתו לשם רושמת הקבוצה שני ניצחונות ברציפות. אמארה לא רוצה לעצור מול רובי שפירא ואמר: "אנחנו מתכוננים כמו לכל משחק ובאים לשחק מול קבוצה טובה שלא במקרה נמצאת במקום השני. אנחנו צריכים לבוא ולתת את הלב שלנו כמו שעשינו במשחקים האחרונים בכדי לחזור הביתה עם שלוש נקודות ואני שמח שהקבוצה חזרה לאחרונה למסלול שלה".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שיסתכל קודם על הקבוצה שלו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?