"עשינו היסטוריה, פעם ראשונה בני ריינה מעפילה למעמד הזה"

חנא פרהוד ושחקני בני ריינה (דף הפייסבוק בני ני ריינה) חנא פרהוד ושחקני בני ריינה (דף הפייסבוק בני ני ריינה)
כך אמר חנא פרהוד, מאמנה של מכבי בני ריינה שניצחה בסיבוב ז' את עירוני נשר 1:2

משחקי סיבוב ז' בגביע המדינה נערכו ביום שלישי, במגרש בכפר כנא אירחה מכבי בני ריינה את עירוני נשר למפגש טהרת ליגה ב' צפון ב'. האורחים ציפו לרשום ניצחון שני במסגרת הגביע לאחר משחק גמר ליגה ב' צפון ב' בו ניצחה עירוני נשר 2:4 את מכבי בני ריינה.

על כר הדשא שתי הקבוצות הציגו משחק שווה כוחות במחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים 0:0. במחצית השנייה שתי הקבוצות החלו ליזום ולסכן את שערי הקבוצות, בדקה ה-72 חאתם טאהא כבש עבור בני ריינה 0:1, 7 דקות חולפות ונשר חזרה למשחק לאחר שפארס תלחמי כבש את שערו ה- העונה ואיזן 1:1. שתי הקבוצות חיפשו את שער הניצחון ושהיה נראה כי הן בדרכן להארכה, שער עצמי של עומר אסולין החזיר את היתרון לבני ריינה החוגגת ניצחון וכרטיס עליה לסיבוב ח' בהשתתפות קבוצות ליגת העל.

חנא פרהוד, מאמן בני ריינה, אמר לדאבל פס: "ניצחון מתוק, תמיד כייף שמנצחים בטח נגד קבוצה כמו עירוני נשר שטרם הפסדיה העונה. שינו היסטוריה, פעם ראשונה בני ריינה מעפילה למעמד הזה".

רבים מגדירים את בני ריינה כסימן שאלה לאור חוסר היציבות במשחקיה העונה, מסכים?
"לא, בני ריינה מפתיחת השנה משחקת 3 משחקים בשבוע. זה פגע בנו כקבוצה אבל היום הקבוצה שונה לגמרי מפתיחת העונה. שמעתי מאמנים בליגת העל הטוענים על עומס משחקים ששיחקו באמצע שבוע, אז מה יגידו שחקנים שמשחקים בליגה ב' אחרי יום עבודה מטיש, 3 משחקים בשבוע במשך חודשיים רצוף".

אחרי העליה לסיבוב ח', יש קבוצה בבני ריינה המצפים לפגוש בסיבוב ח'?
"האמת הקבוצה עשתה היסטוריה, פעם ראשונה מגיעים לסיבוב כזה אז בטח שרוצים להנות מהרגע הזה ומעדיפים קבוצת פאר".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?