כילאני מחאג'נה מונה למאמן, השיחות עם הדרי יימשכו

חוזר לליגה א? הדרי חוזר לליגה א? הדרי
ראשי טמרה נפגשו עם שני המאמנים וכילאני מחאג'נה יעביר כבר מחר את האימון הראשון שלו בקבוצה. הדרי? "מדובר במשא ומתן לא פשוט אבל יש סובלנות"

שבוע לא פשוט עבר על מכבי טמרה ולא רק בגלל ההפסד מול האחרונה בטבלה אסי גלבוע, אלא גם בשל האירועים שלאחר המשחק כאשר המאמן, ברוך סער, התלונן על 'אי כשרות' לכאורה ואף התפטר מתפקידו.

בטמרה עוד ניסו לשכנע את סער לחזור בו אך לאחר שהבינו כי המאמן עומד על דעתו החלו לחפש אופציות חילופיות. כפי שפורסם לראשונה הבוקר ב"דאבל פס", ראשי המועדון נפגשו עם המאמנים שמעון הדרי וכילאני מחאג'נה במטרה למנות את השניים כצוות מקצועי לשנים הקרובות. במהלך השיחות הסבירו המאמנים כי מבחינתם מדובר בפרוייקט ארוך טווח ולכן הם מעוניינים בחוזה למספר שנים כאשר המטרה להביא את הקבוצה לליגה הלאומית ולתקוע יתד בליגה השנייה. השיחות בין הצדדים לא הגיעו לסיכום סופי אך בינתיים סוכם כי מחאגנה ישמש כמאמן הקבוצה וכבר מחר צפוי להעביר את האימון הראשון שלו. מעבר לכך קברניטי טמרה ימשיכו בשיחות עם הדרי במטרה גם לסכם עמו על הצטרפותו למועדון. "מדובר במשא ומתן לא פשוט אבל יש לנו סובלנות וכולנו תקווה שהשיחות יביאו לכדי חתימה" אמרו בטמרה.
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
"הבדיחה"העלתה את אום אל פחם
(אנשים קטנים: 18:51 31-10-2019)
מגיבים אפסים קנאים שמעון וקילאני עשו עלייה היסטורית עם אום אל פחם רק לפני כמה חודשים תמשיכו לרכל ולקשקש הוא ראוי לכל שקל שיקבל
2
בדיחה
(כרם: 13:34 31-10-2019)
פשוט בושה לכדורגל
3
שמעון
(רשיד: 13:40 31-10-2019)
שמעון זה מחלבה של כסף לא להתקרב אסון
4
טעות
(אחמד: 14:26 31-10-2019)
כילאני לא אימן יום בחיים שלו מה השטיות האלה
5
אתם בליגה א חברה תתעוררו מספיק עם השטיות
6
סמיר עיסא ואימן חלאילה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?