שש שש: כללית וארגון גמלאי חברת חשמל המנצחות הגדולות של השש בש

(אורי אלפי) (אורי אלפי)
הגופים השונים של כללית ומרחב הצפון של ארגון עובדי וגימלאי חברת חשמל הביאו הרבה כבוד כשמדובר בקוביות ושש בש

טורניר השש בש של הספורטיאדה הגיע לקיצו עם המון זוכים והרבה עניין. קהל רב הגיע לאולם ברקת שבמלון מג'יק פאלאס לעודד את חבריהם ולקוות שהשחקנים ישיגו עוד דאבל או מארס טורקי.

(אורי אלפי)

32 קבוצות השתתפו בטורניר הגברים ועוד 12 קבוצות השתתפו בטורניר הנשים. המשחקים משוחקים בצורה של הטוב מ-3, הראשון שמגיע לשני נצחונות מנצח. מי שהכי טובים עם קוביות השש בש הם החברה של "כללית" וחברת חשמל שהביאו הרבה כבוד לחברות עם זכיות בשש בש.


(אורי אלפי)בטורניר הנשים הקבוצתי דרג א' הייתה שליטה מוחלת של בתי החולים, שלושה בתי חולים חלקו את הפודיום. בית החולים גהה זכה במקום הראשון, בית חולים העמק זכה בסגנות וקבוצה א' של בית החולים קפלן זכתה במקום השלישי.

בטורניר הקבוצתי לגברים חברת חשמל ממרחב חדרה זכתה במקום הראשון, מכתשים באר שבע במקום השני וברום במקום השלישי. מנהל הקבוצה של חברת חשמל מרחב חדרה אמר בסיום: "אנחנו כל שנה מגיעים לכאן כבר עשור. הארגון מצויין, כל שנה אנחנו לוקחים גביע אחר יש לנו שחקן בגמר האישי וזכינו בקבוצתי. כיף לזכות".

(אורי אלפי)

בית החולים סורוקה של מנהל הקבוצה איציק אזורה זכתה במקום הראשון של דרג ב'. אפי לייבה שחקן שש בש בקבוצה של סורוקה אמר בסיום:" הרגשה מעולה, גאווה לזכות בספורטיאדה ובכללית. זה מרגש".

בטורנירים האישיים של הנשים בלטו בעיקר הגופים של כללית: פנינה חקון זכתה במקום הראשון מכללית קרן רווחה, יפעת אוסטרוב זכתה במקום השני והיא נתנה ייצוג יפה לחברת חשמל מרחב חיפה ויאנה מנוסיס מכללית זכתה במקום השלישי. ארז יוסף מנהל אספקה בכללית זכה במקום הראשון לאחר משחק מרתק נגד יוסי לוזון ממכתשים בקרב הגברים אישי.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא מקום שני
(ארז יוסף: 08:42 01-11-2019)
אני מקום ראשון ולא שני תתקנו
2
אילת
(חשמל: 08:45 01-11-2019)
ממש מפליא חברת החשמל זכו בטורניר שש בשב, בגלל זה חברת החשמל ניראת ככה וגירעונות כאלה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?