השליטה נמשכת: בנק לאומי זכו בכדורסל

משחק הגמר (אורי אלפי) משחק הגמר (אורי אלפי)
בנק לאומי זכו שוב בטורניר הכדורסל לאחר 63:70 בהארכה

השליטה של בנק לאומי בענף הכדורסל בספורטיאדה נמשכת, הפעם חברת חשמל הייתה זאת שניסתה לעצור אותה ועד להארכה חברת חשמל הייתה בדרך הנכונה, אך לבסוף זה לא קרה.

(אורי אלפי)

המחצית הראשונה נפתחה בסערה. קבוצת בנק לאומי פתחה בריצה של 6:0. לאחר מכן חברת חשמל התעוררה וחזרה לעניינים עם שלשה והתוצאה עמדה על 8:7 לבנק לאומי. הקאמבק של חברת חשמל נמשך והתוצאה כבר המריאה ל-23:23 שלוש דקות לסיום המחצית. לקראת סיום המחצית הראשונה בנק לאומי הנחיתו גשם של שלשות ובזמן שהשעון הראה 1:17 לסיום המחצית הראשונה התוצאה כבר הייתה 32:23. לבסוף חברת חשמל הצליחה למזער נזקים והמחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 34:27 לבנק לאומי.

(אורי אלפי)

המשחק נמשך באותה הרוח במחצית השנייה. כל קבוצה רדפה אחת אחרי השנייה. לאחר 5 דקות בתוך המחצית השנייה חברת חשמל הצליחה להפוך והתוצאה עמדה על 42:41 לחברת חשמל, משחק דרמטי. המשחק המשיך להיות צמוד, לאומי פתחה בריצה קלה של 8:14 והתוצאה עמדה על 50:55 כשהשעון הראה 2:53 לסיום המשחק. שיא המשחק הגיע דקה וחצי לאחר מכן, בנק לאומי הוביל 54:57 ואז הגיעה שלשה של חברת חשמל, בנק לאומי הגיבו בשתי נקודות מהירות ואז שלשה נוספת של חברת חשמל דקה לסיום החזירה את היתרון בדרך ל-60:59 לחברת חשמל. המשחק המשיך מותח, בנק לאומי התחילו לסחוט עבירות וחברת חשמל עשתה לחץ על כל המגרש. 24 שניות לסיום כשהתוצאה 60:61 לבנק לאומי, חברת חשמל יצאה למתפרצת ובעבירה דרמטית ניגשה לקו שם השיגה נקודה אחת בלבד והתוצאה שיוויון 61 כשנותרו קצת פחות מ-23 שניות לסיום המשחק. בשלב הזה, חברת חשמל לקחה פסק זמן והקהל החל לעודד בשני צידי המגרש. ברגע שהקבוצות חזרו מפסק הזמן כל הקהל עמד על הרגליים, חברת חשמל איבדה את הכדור ובנק לאומי יצאו להתקפה אחרונה עם עשר שניות על השעון אך לא לאומי לא הצליחה לנצל את ההתקפה האחרונה והקבוצות הלכו להארכה.

בהארכה הייתה רק קבוצה אחת על המגרש, בנק לאומי. שעשתה ריצה של 0:5, עד שנותרו 33 שניות לסיום וחברת חשמל הצליחה לצמצם 63:66 לבנק לאומי. בנק לאומי משכו את השעון וחברת חשמל עשו עבירות תשע שניות לסיום הפער צמח לשבע נקודות הפרש והניצחון של בנק לאומי נחתם, זכייה שנה שנייה ברציפות לאחר 63:70.

גולן יעקב מאמן הקבוצה המנצחת אמר בסיום:"עשור של שליטה. השנה זו הייתה זכייה מתוקה היינו עם חמישה שחקנים. היו לנו פציעות אחד שבר את היד, כל הכבוד, היה משחק ספורטיבי זה הכי חשוב, כל הכבוד לחשמל, לאומי זכו וכל הכבוד לנו. חוויה מרגשת, מאתגרת, אנחנו באים ומייצגים את מקום העבודה שלנו ואנחנו באים לתת את הכבוד לעבודה ולספורט בכלל".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?