השרון לטובת הקהילה

אלי הולצמן מי שהיה אחראי על הקבוצות של מחוז השרון בספורטיאדה ומנהל עמותת השרון, סיפר על החוויות שלו מהספורטיאדה ועל העמותה המרגשת

 ספורטיאדה 39, איך מסכמים אותה?
"בתור מישהו שהיה ב-36 הספורטיאדות האחרונות, יש לי עבר מהתעשייה האווירית כאחראי תחום הספורט, אחת הספורטיאדות המוצלחות ביותר, המעולות, הטובות, המאורגנות. זה לא אירוע אחד, זה אירועים מיום שלישי בערב, היה מעולה. הורדתי לפה 39 קבוצות ואנחנו נחשבים במחוז השרון, מחוז קטן".

אתה יכול לספר לי על העמותה שלך?
"העמותה הוקמה ב-1996, הייתי יושב ראש תחום הספורט בתעשייה אווירית במשך 15 שנה, הקמתי את עמותת 'השרון' עם כמה אנשים טובים. אנחנו אחראים על ניהול וארגון של קבוצות ואירועי ספורט למקומות עבודה ולא רק. מבחינת קהילה אנחנו עובדים עם שכונות ובעלי מוגבלויות, מתנ"סים. זה אחד הייחודיים שלנו, אנחנו מסייעים עם כמה פרוייקטים קהילתיים, זה מצווה".

בספורטיאדות האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר בעלי צרכים מיוחדים וקהילה.
"זה מרחיב לי את הלב, זה מדיניות טובה, הם עושים דברים אדירים בנושא והלוואי שכל המדינה תעשה את זה ככה. יש לי את הכבוד לנהל עמותה. בהרצליה הקמנו קבוצה מעורבת של כדורשת של בנים ובנות ויש עוד פרוייקטים".

מה החזון לעתיד?
"אני בן 74. שיהיה לי כוח להמשיך את הפעילות עם עוד קבוצות של מקומות עבודה, צרכים מיוחדים וקהילות".

יש שאיפה לקראת הספורטיאדה הבאה?
"יש לי כמה מטרות. אני יורד לאילת כדי ללוות את הקבוצות שלי, 39 קבוצות מעל ל-400 ספורטאים. אני רוצה להגדיל את הצוות המלווה, לטפל בכל התקלות והבעיות ועוד כמה רעיונות לחיי היום יום"

יש לך משהו לסכם?
"אני גאה שיש לי עמותה קטנה יחסית עם למעלה מ-900 ספורטאים. מוריד לספורטיאדה 39 קבוצות. הכדורשת הכי פורה. אני גאה בקבוצות שלי, יש פה הרבה הישגים שהבאנו וגביעים, אליפויות בדירוגים השונים, קבוצות שהגיעו לגמרים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אלי הולצמן בן אדם זהב
(גדי: 12:42 03-11-2019)
עושה המון למען הספורט העממי

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?