בסימן נקודה: תיקו בין מכבי טמרה למועדון ספורט טירה

ממשיך לכבוש לטמרה. אלימלך (דאפר מחאמיד) ממשיך לכבוש לטמרה. אלימלך (דאפר מחאמיד)
הקבוצה של חיים סירוטקין התרחקה מהשלישייה הראשונה לאחר יכולת בינונית במשחק הבית מול טמרה, שמצידה הציגה לראשונה את מאמנה החדש

ימים לא פשוטים עברו על מכבי טמרה שאיבדו בשבוע שעבר את מאמנם, ברוך סער, כאשר רק אתמול החליטו למנות את איימן חלאיילה למחליפו. חלאיילה ערך אימון אחד עם קבוצתו החדשה ועדיין הצליח להוציא נקודה במשחק החוץ הקשה מול מכבי טמרה.

המארחים מטירה פתחו מצוין כאשר כבר בדקה השנייה עמאר מנסור בעט ליד הקורה. שתי דקות מאוחר יותר הגבהה מצוינת של מחמוד עבאס מצאה את אחמד צביח שנגח החוצה. עד המחצית שלטו שחקני טירה אבל לא הגיעו להזדמנויות ממשיות.

המחצית השנייה התחילה בשליטה של טירה אבל דווקא טמרה יצאה למתפרצת כאשר לירון אלימלך חטף כדור משחקני טירה, בעט שטוח וכבש, 0:1 לטמרה. מאמן טירה, חיים סירוטקין, שלח את כל הכלים ההתקפיים שלו אבל רק בדקה החמישית מתוך שמונה של תוספת הזמן הצליח להשוות את התוצאה כאשר גדי מלסה העביר כדור נהדר לאמיר עבד אל חי וזה בעט לפינה השמאלית של אחמד שיבל וקבע 1:1. עוד לפני השריקה האחרונה יכלו שחקני טירה לכבוש את המהפך אבל היו לא מדויקים והקבוצות נפרדו בנקודה.

אמיר עבד אל חי (דאפר מחאמיד)

מאמן טירה, חיים סירוטקין, אמר לאחר המשחק: "יש הרגשה של פספוס אדיר כי באנו במומנטום טובה למשחק הזה אבל לצערי המשחק לא התפתח לכדורגל ראוי והתיקו מצדיק את מהלך המשחק".

מאמן טמרה, איימן חלאיילה, סיכם: "העברתי רק אימון אחד לפני המשחק ועבדתי בעיקר על טאקטיקה ועל יציאה למתפרצות. אני עוד לא מכיר את השחקנים מבחינת כושר גופני ומבחינת כושר משחק. אני שמח שהשחקנים יישמו את ההוראות הטאקטיות ופעלו נכון בגול אבל לצערי ספגו בתוספת הזמן מוזרה של שמונה דקות. אני שמח שעברנו את המשחק הזה בשלום והפנים למשחק הבא". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כדורגל מכובד
(אוהד טירה: 09:30 05-11-2019)
קבוצה כמו טמרה שעלתה למגרש מהדקה הראשונה השחקנים התחילו לבזבז זמן .אני חושב ליגה א גדולה עליה אתם ביישתם את המועדון
2
חיים אתה מאמן תותח
(יהודה עטר : 14:30 05-11-2019)
אדם שיודע כדורגל
3
אתה מתפלא שהוסיפו דק
(איסאן: 20:22 05-11-2019)
כל המשחק רק נפלתם וניסתם למשוך זמן כל לא נתתם לשחק כדורגל שופט מציון למרות שהגיע לנו פנדל כדורגל לא היה לכם רק נפילות והלכות היה צריך להוסיף 20 דק
4
בושה וחרפה בחיים שלי לא ראיתי קבוצה שמבז
(לידי אנשי טמרה: 09:12 06-11-2019)
השוער של טמרה בזבז יותר מ 15 דק' עם השטויות שלו בקיצור קבוצה מגעילה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?