ישיבת חירום ביבנה, בשעריים חוגגים: "ניצחון שיוציא אותנו לדרך חדשה"

מחכים לזעזוע. אוהדי יבנה מחכים לזעזוע. אוהדי יבנה
ההתנהלות המביכה של ראשי יבנה נמשכת כאשר הקבוצה הגיעה שוב ללא מאמן וספדה הפסד נוסף. קופרלי: "יש פה שחקנים מצוינים ושעריים תסיים במקום גבוה"

מכבי יבנה ממשיכה להפסיד ונראה כי ההפסד אתמול למכבי שעריים בתוצאה 1:0 הבהיר לראשי המועדון כי הקבוצה מחייבת זעזוע משמעותי ואם לא, אז היא בדרך הבטוחה לליגה ב'. כבר במהלך היום תיערך ישיבת חירום בין ראשי המועדון לגבי המשך פעילות המועדון ובעיקר לגבי המשך דרכו של המאמן הזמני יוגב בן סימון.

בנוסף, ביבנה מבינים כי גם מספר שחקני רכש שהגיעו בקול תרועה בקיץ 'מביישים' את המועדון וצפויים לקבל הודעת שחרור בימים הקרובים. "אם כבר לרדת ליגה אז בכבוד" אמרו במועדון.

מהצד השני מכבי שעריים רשמה אתמול את הניצחון השני ובקבוצה מקווים כי הניצחון הזה יוציא את הקבוצה לדרך חדשה ולא יהווה מקריות כמו שהיה לפני שבועיים מול בקעת הירדן.

בלם הקבוצה, גיל נחום, אמר בסיום: "אני שמח שניצחנו והאמת שיחקנו טוב גם במשחק הקודם מול יפו אבל היה לנו חוסר מזל. מגיע קרדיט לכולם והפנים קדימה".

מאמן הקבוצה, רון קופרלי, התייחס לניצחון ואמר: "באנו נחושים ולצערי עשינו את זה יותר מדי קשה. אם נבוא בנחישות הזאת בכל משחק אז נוכל לנצח כל קבוצה. עשינו מספר שינויים לפני מספר שבועות וראינו שינוי גישה ואני מאמין שהניצחון הזה ייקחו אותנו קדימה ואנחנו צריכים ליצור המשכיות. יש פה שחקנים טובים ואני בטוח ששעריים תסיים במקום גבוה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רק חיים לוי
(ניב: 10:46 05-11-2019)
תביאו את חיים לוי מאמן הכי טןב בליגה א רמה מעל כולם
2
יבנה
(חמדה שרעבי: 11:01 05-11-2019)
אביחי, הראש שלך בכלל לא בכדורגל!!!! מתעסק בשטויות - לימודים!!
3
אתם שם מחלקת הספורט לכו לעזזל..
(יבנאי מודאג מאוד: 11:36 05-11-2019)
אתם לא רואים מה קורה לקבוצה חודשיים בלי מאמן הקבוצה משחקת כמו קבוצה מליגה למקומות עבודה.ראש העיר יושן בעמידה.תקציב ציבורי ניזרק לפח לחינם.הנהלה.בלי מנהיגות.בקיצור מכבי יבנה. ספינה טובעת. הצילו את הקבוצה מירדת ליגה.ודי לבושות להחזיר את הכבוד לעיר ודי.
4
רק מאמן יבנאי
(יוסי: 16:36 05-11-2019)
רק אלי כהן רק איתו יש מזל לא אלי אין יבנה נקודה
5
רק
(אלי כהן: 16:13 06-11-2019)
רק יוסי לגזיאל יכול להציל את הקבוצה תנו לו לאמן מסכן בן אדם רוצה להיות ראש עיר חחחחחחחחחחחחח סליחה דמעות אתה ויוסי כהן הרסתם את מרכז הספורט בגללכם לחיים אזולאי אין חשק לגזיאל יאפס לך לקניון תראה אם יש מצבע 1+1 תיקח איתך את יוסי כהן תעשו ביטוח

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?