יאיר אזולאי: "לקחנו שלוש נקודות חשובות במשחק לא טוב שלנו"

בדרך למטרה. אזולאי (צילום: אבישי אפטקר) בדרך למטרה. אזולאי (צילום: אבישי אפטקר)
המנהל המקצועי של אדומים אשדוד מרוצה שקבוצתו שומרת על מקום טוב בצמרת, לאחר הניצחון על אזור שמבחינתה נבנתה רע בתחילת העונה

הפועל אדומים אשדוד השיגה אתמול ניצחון חשוב נוסף על הפועל אזור בתוצאה 0:2 והתקרבה עד ארבע נקודות מהכח רמת גן שבמקום הראשון.

האדומים של חיים לוי פתחו מצוין וכבר בדקה הראשונה הוכשל החלוץ, משה בן לולו, על ידי אור הרשקוביץ שראה את הכרטיס האדום והשאיר את קבוצתו בעשרה שחקנים. מאותו רגע אזור הלכה לאחור ואילו אשדוד השתלטה על המשחק אבל לא הצליחה לכבוש עד לסיום המחצית הראשונה.

המחצית השנייה הייתה שונה כאשר אשדוד עלתה ליתרון בדקה ה-48 לאחר שמוחא בדיר קבע 0:1, לאחר רבע שעה גם לישי ביטון עולה על לוח התוצאו וקבע 0:2. אשדוד אף יכלה להגדיל את התוצאה אבל שחקניה היו לא מרוכזים ליד השער אך בכל זאת אשדוד נמצאת חזק במאבק הצמרת ואילו אזור משלמת על הבנייה הגרועה של הקבוצה בקיץ האחרון.

כואב הלב על המאמן הצעיר, ליאור ראובן, שצריך לנהל את אחד הסגלים החלשים בליגה. המנהל המקצועי של אשדוד, יאיר אזולאי, אמר לאחר המשחק: "אני לוקח מהמשחק הזה רק את הנקודות למרות משחק לא טוב שלנו והעיקר שהשגנו עוד ניצחון בדרך למטרה. הפנים כבר למשחק הבא מול חולון כאשר מדובר במשחק סופר קשה מול קבוצה עיקשת".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?