ניב סידי: "אני יותר מאוכזב משמח לאחר הניצחון"

משחק מצוין. קאופמן (שלומי והבה) משחק מצוין. קאופמן (שלומי והבה)
הפועל מרמורק התקרבה עד לנקודה מהמקום הראשון אבל במועדון מבינים כי היכולת הזאת לא תספיק לעלייה. קאופמן: "היה לנו משחק קשה אבל כיף גדול לנצח"

ערב המשחק מול עירוני אשדוד ידעו בהפועל מרמורק שמצפה להם קרב קשה גם בשל העובדה שאשדוד מינתה השבוע מאמן חדש בדמותו של יגאל זריהן.

מרמורק הגיעה למשחק הזה פצועה ללא הבלם, גיא עיני, כאשר כבר בדקה העשירית איבדה גם את החלוץ, רז יצחק, שנפצע ותום מדהלה החליף אותו.

המחצית הראשונה הייתה חלשה בה מרמורק אומנם שלטה אבל לא הגיעה למצבים. במחצית השנייה הקבוצה של ניב סידי הגבירה את הקצב אבל שוב לא הייתה מסוכנת ודווקא אשדוד יצאה למתפרצות מסוכנות כאשר בדקה ה-70 היו קרובים שחקני אשדוד לשער אבל הבלם הצעיר של מרמורק, גיא קאופמן, הציל נהדר מהקו ומנגד הקבוצה יצאה להתקפה ושם תום מדהלה כבש במספרת וקבע ניצחון יקר.

מדהלה בפעולה (PayPerLens)

סידי אמר לאחר המשחק: "אלו היו שלוש נקודות יקרות אבל זאת לא היכולת שאני רוצה לראות. אני יותר מאוכזב משמח במשחק הזה. היו חסרים לנו לא מעט שחקנים בגלל הפציעות. אזור? מדובר במגרש קשה אבל נבוא לעשות את המיטב ולהמשיך לנצח".

כוכב המשחק, גיא קאופמן, אמר: "זה אושר גדול לנצח משחק קשה מול קבוצה טובה. אני שמח שעזרתי לקבוצה אבל הניצחון הוא של כולם ואין ספק שיש לנו עוד לאן להשתפר".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שור לאור הזרקורים
(הוגה דעות: 08:57 06-11-2019)
עירוני אשדוד נשדדה היום עי קבוצה בינונית מטה .עירוני שלטה כל המחצית הראשונה והגיע לשלושה מצבים קורצים לשער ולכן לא ברור לי כיצד הגעת למסקנה שמרמורק שלטה במשחק נכון שמחצית שניה הייתה שקולה יותר אך גם כאן התקפה בודדת של מרמורק עשתה את ההבדל.
2
מי זה ?
(הוגה דעות: 09:10 06-11-2019)
חושב שהוא לפחות איביץ... .אתה אחראי על רמת הקבוצה שלך. למי אתה בא בטענות ?!
3
אימפריה
(עירוניה: 11:10 06-11-2019)
שוד לאור היום המשחק הזה עירןני 4 היתה צריכה לנצח
4
מרמורק
(דני ביטון: 14:03 06-11-2019)
סידי לא אימן אפילו ילדים מרמורק לא יעלו בלי מאמן חזק
5
מרמורק
(יוסי : 20:48 06-11-2019)
אין כדורגל הכל סתם במזל
6
כמה אפשר לבלבל את המוח
(דני האשדודי : 09:42 10-11-2019)
מאמן עם אחוזי הצלחה גבוהים קבוצה שבאה לנצח בכל מגרש וכל הזמן באים בטענות . כאילו מי אימן את מרמורק בשנים האחרונות פפ מוריניו? חלאס תנו למאמן לעבוד תעודדו ותתמכו זה התפקיד שלכם סיכומים עושים בסוף עונה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?