יו"ר א.א.פאחם: "הלוזונים מתנהגים בצורה מגעילה. אנחנו קבוצה טובה יותר מקטמון"

אחמד אבולעם, יו"ר א.א.פאחם, הגיע עם דובב גבאי לתוכנית הריאדה אל חמיסה בערוץ הספורט וירה:"ראש העיר בא.א.פאחם והאנשים שלו חייבים להתעורר, לעמוד בהבטחות ולעזור. יש הזדמנות לעלות ליגה"

לאחר שישה ניצחונות רצופים רשמה א.א.פאחם שני הפסדים כאשר אחד מהם צורב במיוחד לקטמון. לאחר המשחק זומן המאמן, ניר ברקוביץ, לשיחה עם ההנהלה שמתחה ביקורת קשה על ניהול המשחק שלו.בא.א.פאחם.

חוששים שהשתן עלה לברקוביץ לראש וחלק מחברי ההנהלה פועלים על מנת להחזיר את המאמן לקרקע, ולדאוג שזה יפסיק להתעסק בתקשורת או בנאצות מיותרות באינסטגרם כלפי הזמר, אייל גולן.

יו"ר א א.פאחם, אחמד אבולעם, הגיע במצב רוח קרבי לריאדה אל חמיסה בערוץ הספורט ביחד עם כוכב הקבוצה, דובב גבאי. אבולעם ירה לכל עבר: על מכבי פת והלוזונים, על ראש עיריית א.א.פאחם שמגלה לטענתו אדישות ועל קטמון 'למרות ההפסד אנחנו קבוצה יותר טובה מקטמון. "אנחנו רוצים לעלות ליגה".

צפו ואל תחמיצו!

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מגיע לנו..
(אדם: 08:42 08-11-2019)
שלא יהיהו 100 סדרנים בכל משחק מגיע לנו שהילדים ישלמו כרטיס נוער למה לנצל בגלל שיש קהל? מי שיש לו קהל נענש?? מה זה?
2
אחמד בוא נרגיע
(סאמח: 08:45 08-11-2019)
נכון אנחנו קבוצה טוב ועשינו עבודה טוב אבל זו ליגה באמת משוגעת. 2 ניצחונות למעלה ו 2 הפסדים בתחתית. מקווה שאבו שאקר ועבד יחזרו למגרש. חולים על ריייייייף מסיקה והשאר
3
יורה = מלחמה זאת אום אלפאחם
(נותנים במה לסמרטוטים...: 07:35 08-11-2019)
או שהם מנצחים או שהם יורים לפני כמה שנים דישדשו בליגה ב/ א היום הוא רוצה ליגת האלופות עלק מגרש השלום= פחד מוות אווירת טרור ...הקהל שלו לומד ממנו.
4
כדורגל
(בדיר: 18:01 08-11-2019)
למספר אחד אתה משגעים וסתם יורה תקנה יא בן אלף שרמוטה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?