קובי דנינו: "אני לא מופתע מהתוצאות של אסי אבל אנחנו באים לנצח"

מחפש יציבות. דנינו מחפש יציבות. דנינו
מאמן צור שלום מודע לקושי מול הקבוצה שניצחה בשני המשחקים האחרונים. זועבי: "העומס עשוי להשפיע עלינו"

אסי גלבוע היא ללא ספק אחת הקבוצות הלוהטות בשבועות האחרונים במחוז הצפוני של ליגה א'. הקבוצה שנבנתה סמוך לפתיחת העונה מתחברת משבוע לשבוע הרבה בזכות המאמן אדהם זועבי.

זועבי מתכונן למפגש לא פשוט מול צור שלום ואומר: "אנחנו מכירים את צור שלום עוד ממשחק הגביע. הם קבוצה מאומנת וטובה ויש להם קישור מצוין אבל נמשיך בדרך שלנו והקושי גם יהיה כי המשחק יהיה בנשר ומדובר באצטדיון גדול. השקענו הרבה מאמצים במשחק האחרון מול דבוריה והעומס עשוי להשפיע עלינו אבל ניתן את הכל".

המאמן גם התייחס להצלחה בשבועות האחרונים: "מתחילת העונה אנחנו עומדים טוב וקשה להבקיע נגדנו ולאחרונה הבאנו שחקנים התקפיים בראשם תומר שריקי וזה עוזר לנו".

מהצד השני צור שלום התחילה טוב את העונה אך לאחרונה סובלת בעיקר מחוסר יציבות. גם המאמן, קובי דנינו, מודע לכך: "פתחנו את העונה בצורה לא מספיק יציבה וגם נפצעו לנו מספר שחקנים ולכן נאלצנו לבצע שינויים בסגל. אני מאמין שהשחקנים החדשים יתחברו אז נהיה יותר יציבים".

דנינו התייחס ליריבה במשחק הקרוב: "אסי זאת קבוצה שאסור להספיד אותה. מדובר בשחקנים צעירים ופחות מוכרים אבל הם רצים מהדקה הראשונה ועד לדקה האחרונה. אני לא מופתע מהתוצאות האחרונות כי גם כאשר הם הפסידו זה היה בדקות האחרונות. הם קבוצה טובה אבל אנחנו באים לנצח".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בכיין
(לירן: 10:39 07-11-2019)
כל הזמן בוכה קיבל סגל שלא היה שנים בצור שלום רק שלא יודע לנצל אותו מאמן שחושב רק הגנה ומשחק אפרורי
2
דנינו אתה טיפוס בעייתי
(דנינו לך תעשה חמוצים : 12:42 07-11-2019)
דנינו קיבלתה מיגאל סגל נוצץ והצלחתה להחריב....אתה מאמן של אינטרס.
3
שיטת משחק
(גלזר אבי: 12:43 07-11-2019)
שיטת שלושת הבלמים לא מצליחה להביא תוצאות באף קבוצה בישראל . בצור שלום אין שלושה בלמים טובים ואין שלושה קשרים שיכולים להחזיק את האמצע . מי ששולט במרכז המגרש ישלוט במשחק . המשחק יסתיים בתיקו וחבל . פנדלים צריך לבעוט השחקן שלא מתרגש ולא זה שרוצה לבעוט .
4
יאלה דנינו תן להם בראש
(אוהד מסור: 13:38 07-11-2019)
לירן יה חמור הוא בנה את הסגל הזה מה זה קיבל הוא הביא את השחקנים האלה לא אתה
5
ל4
(לירן: 18:27 07-11-2019)
זה בדיוק מה שאמרתי ידביל
6
מגן שמאלי
(אילנית: 12:23 08-11-2019)
כמובן חסר המגן שמאלי שלו סויסה בעזרת השם יחזור והכול יהיה בסדר

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?