המל(כ)ה של יבנה

 שער גדול. מלכה (אביחי דלאל) שער גדול. מלכה (אביחי דלאל)
שער דרמטי של שון מלכה בתוספת הזמן קבע ניצחון שני של יבנה העונה, וניצחון ראשון תחת המאמן החדש שי מאור. מלכה: "ניצחון מתוק"

בשבועות האחרונים נחשבה מכבי יבנה לאחת הקבוצות החלשות בליגה, והעובדה שהקבוצה כבר החליפה שלושה מאמנים.

השבוע הגיע המאמן הרביעי בדמותו של שי מאור שחזר לקדנציה נוספת, וכבר במשחקו הראשון השיג שלוש נקודות יקרות מול אור יהודה עם שער דרמטי של שון מלכה בתוספת הזמן.

המשחק החל עם התקפות חוזרות של אור יהודה, כאשר ניר עזריה ואור עמרני סיכנו פעמיים את השוער של יבנה אך עידו לוי פעמיים הציל את קבוצתו בצורה מצוינת. אביחי ממן ניסה את מזלו מהצד השני אבל אופיר קרצו היה במקום.

המחצית השנייה כבר הייתה שיוויונית יותר אבל אז הגיע הדקה התשעים. בתחילה דני בנימין מאור יהודה מצא את עצמו לבד מול לוי ששוב הציל, ומהצד השני טעות קשה של המגן ישראל דמקה איפשרה לקשר יוגב הייטי להעביר כדור נהדר לשון מלכה, וזה בתוספת הזמן כבש את שער הניצחון לזכות קבוצתו.

מאמן אור יהודה, יעקב טל, אמר לאחר המשחק: "לצערי עשינו טעות בהגנה וספגנו, ומהצד השני היינו חסרים בבעיטה האחרונה וזה הכדורגל. נמשיך לשחק את הכדורגל שלנו וננסה להביא תוצאות בפעם הבאה. אנחנו רוצים להתחזק בחלק הקדמי שחייב מקצה שיפור".

המאמן המנצח, שי מאור, אמר לאחר המשחק: "באתי רק לפני יומיים ויש כאן הרבה חוסרים וקיבלתי קבוצה מעט לקויה בכושר הגופני. אמרתי לשחקנים שצריך לעשות מעט שינויים טאקטיים ואמונה. אני הייתי חותם גם על תיקו אבל השחקנים הוכיחו בגרות וניצחו את המשחק. אני מאמין בקבוצה הזאת ולכן הגעתי ונצטרך להתחזק בקרוב במספר עמדות".

כובש שער הניצחון, שון מלכה, אמר לאחר המשחק: "חיכינו הרבה זמן לניצחון בליגה ועוד ניצחון בדקה האחרונה זה ניצחון מתוק. אני מקווה שעם הצוות המקצועי החדש ועם השחקנים החדשים שיגיעו, נעלה לדרך החדשה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שי מאור מבלבל את המוח
(דודו : 15:20 08-11-2019)
שי תגיד תודה ענקית על הטעות של ההגנה של אור יהודה בדקה 93 אור יהודה הייתה טובה יותר רק חוסר ריכוז אור יהודה הייתה וצריכה 3 מצבים בטוחים כולל דקה 90 מול השוער החמצה היה ליבנה מזל גדול
2
החיזוק היחיד
(יוני: 17:52 08-11-2019)
שאור יהודה צריכה זה בעמדת המאמן שזקוק לריענון שלוש פעמים דקה 90 להפסחד
3
יבנה ניצחה בנס
(רוני : 20:02 08-11-2019)
שי מאור תברבר על הניצחון. איך שדיבר שי כמה צביעות אור יהודה היה לה הזדמנות של 3 שערים בטוחים ואחד מהם בדקה 90. עקב טעות של ההגנה של אור יהודה נכנס שער. לסיכום יבנה קבוצה חלשה
4
בן סימון הרס את הקבוצה
(אביחי: 03:55 09-11-2019)
שי בהצלחה בן סימון בלעדיך הכול וורוד
5
מאמן חלש
(יוסי: 18:59 09-11-2019)
טל לא מתאים לליגה א , שחקנים לא עומדים נכון במגרש , לא מגיב לחילופים של היריבה , שחקנים מחליפיפ בליגה ב נהיו שחקני הרכב , מחליף שחקנים טובים יבשחקנים חלשים יותר , למה ייבשת את צ׳קנה עד שהוא הלך , אם לא רצית אותו היית משחרר אותו בשנה שעברה , לא מכבד ש
6
שי מאור מאמן חלש
(שלומי: 13:10 10-11-2019)
צריך להגיד תודה ענקית להגנה שלהם

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?