גד עובדיה: "היום נעלה למקום ראשון"

עובדיה בפעולה (אמיר) עובדיה בפעולה (אמיר)
קשר צעירי טייבה, גד עובדיה, מתכונן למשחק הצמרת אחר הצהריים מול הפועל קלנסווה במסגרת משחק השלמה בליגה ב' דרום א'

צעירי טייבה פתחה את עונת המשחקים 2019/20 בליגה ב' דרום א' בכושר נהדר. הקבוצה שמדורגת במקום השני בטבלה, תתארח אחר הצהריים במסגרת משחק השלמה מול הפועל קלנסווה וניצחון ישווה את מאזן הנקודות של הקבוצה לזה של עירוני בית דגן (23 נקודות) ואף יעלה את צעירי טייבה למקום הראשון בחלוף עשרה מחזורים. בקבוצה מרוצים מפתיחת העונה עד כה, בה הקבוצה מציגה הפרש שערים מהטובים בליגה, בו כבשה 31 שערי זכות ומנגד ספגה 10 שערי חובה.

אחד השחקנים המרכזיים בפתיחת העונה הטובה הוא גד עובדיה, שהצטרף לקבוצה העונה ואמר לדאבל פס: "פתחנו את העונה טוב בליגה ובמסגרת המחזור האחרון הקבוצה הציגה משחק טוב מול יריבה חזקה לצמרת בדמותה של בית"ר ר"ג. היה חשוב מאוד להמשך הדרך ולמטרה שלנו העונה, עשינו את זה ביחד ועברנו עוד מכשול. הכי חשוב זה להמשיך ברצף הניצחונות ונעבוד קשה להשיג את המטרה שלנו".

הצטרפת העונה לצעירי טייבה. שתף בהרגשה לשחק בקבוצה מהמגזר?
"קודם כל זה כיף גדול, יש אנשים חמים ומכבדים במועדון הזה. ההנהלה דואגת לנו להכל ובאמת כיף לשחק פה. יש גם את הקהל שמגיע לכל מגרש ואנחנו מקווים לשמח אותם ולהחזיר להם".

בעונה שעברה צעירי טייבה נאבקה נגד הירידה לליגה ג'. נראה שהעונה הופקו לקחים מהעונה שעברה?
"מה שהיה שנה שעברה באמת שלא יודע כל כך מה הלך פה, אבל השנה באמת הפיקו לקחים ועשו קבוצה שתתמודד על העליה עם שחקנים שמעל הליגה ושעברו דבר או שניים בכדורגל. אני מאמין שנעשה את העבודה על המגרש ובסוף העונה נחגוג".

כשחקן ששיחק בליגה א'. מה דעתך על ליגה ב' דרום א' ?
"הליגה השנה ליגה טובה ומעניינת, השקיעו בחלק מהקבוצות כסף לא קטן כדי להתמודד על העלייה. יש שחקנים בליגה הזאת שיכולים לשחק בליגה א׳ ואפילו יותר עם קצת מזל".

הקבוצה תתארח אחר הצהריים במסגרת משחק השלמה מול הפועל קלנסווה. כיצד נערכים לקראת המשחק?
"משחק מאוד חשוב עבורנו נגד קבוצה טובה, מבחינתנו אנחנו רוצים לעבור עוד שלב בדרך למטרה שלנו ולהמשיך עם רצף הניצחונות וכמובן הכי חשוב שננצח היום ונעלה למקום הראשון".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הפועל קלנסווה
(מוחמד : 15:17 15-11-2019)
כל הכבוד לשחקנים נתנו עבודה מצוינת על המגרש ואפילו הייתם יותר טובים מטייבה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?