"הפועל קלנסווה לא תפתח את העונה הבאה"

מרעי (צילום פרטי) מרעי (צילום פרטי)
כך אמר אחמד מרעי, חבר הנהלה ושחקן העבר, בעקבות אירוח משחקי הבית העונה מחוץ לעיר, הצורך הוצאות כספיות גבוהות במיוחד

לא שקט בהפועל קלנסווה בימים האחרונים. הקבוצה שהעפילה בסיום העונה שעברה לליגה ב' דרום א', נקלעה לבעיות כלכליות בעקבות אירוח משחקיה הביתיים מחוץ לעיר, דבר הצורך הוצאות כספיות גבוהות (השכרת מגרש, כוח אבטחה וכו').

בקבוצה טענות כלפי ראש העיר,  עבד אלבאסט סלאמה, שהבטיח בנשף העליה כי יעמיד לרשות הקבוצה מגרש ביתי בעיר קלנסווה לאירוח משחקיה הביתיים בליגה ב'. בפועל, הקבוצה נאלצת לארח את משחקיה הביתיים ואימוניה מחוץ לעיר ולנדוד בין מגרשים פנויים באיזור השרון.

אחמד מרעי, חבר הנהלת הקבוצה ושחקן עבר בקבוצה, אמר לדאבל פס: "הגיע הזמן שקבוצה בדמותה של הפועל קלנסווה, המביאה גאווה לעיר וכבוד, נאלצת לארח את משחקיה הביתיים מחוץ לעיר. בסיום העונה שעברה ערכו נשף עליה במעמד ראש העיר, מר עבד אלבאסט סלאמה, שהבטיח בפני חברי הנהלת הקבוצה והשחקנים כי יעמיד לרשות הקבוצה מגרש לאירוח משחקי הבית. בפועל - אנחנו נאלצים להתמודד עם מציאות עגומה בה אנו מארחים מחוץ לעיר ומוציאים כסף רב המוביל לבעיות כלכליות סביב הקבוצה. במצב הנוכחי הפועל קלנסווה לא תפתח את העונה הבאה במידה ולא תשחק את משחקיה הביתיים בקלנסווה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עיריית קלנסאווה הגישה בקשה להקצבה
(אמיר סולרסקי : 18:08 16-11-2019)
עיריית קלנסאווה הגישה בקשה למינהל הספורט לקבל הקצבה שמגיעה לה כרשות לבניית אצטדיון חדש עבור האגודה . כולי תקווה שמינהל הספורט יאשר בקרוב את הבקשה שהוגשה באופן מסודר ומאורגן . לאחר האישור אני מניח שיצאו לתכנון מהיר ובניית האצטדיון שעלותו לא פשוטה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?