ציון אזולאי: "אנחנו עדיין לא בשיא שלנו"

ציון אזולאי בפעולה ציון אזולאי בפעולה
קשר שמשון תל אביב חוזר למגרשים לאחר הפציעה ומצהיר: "לכל קבוצה יהיה קשה להתמודד איתנו"

בקיץ 2019 ציון אזולאי חתם בשמשון תל אביב מליגה ב' דרום א'. אזולאי בן ה-29 אחד הקשרים המוכשרים והמנוסים בליגה א' חוזר לכר הדשא לאחר פציעה ממושכת מחוץ למגרשי הכדורגל.

ציון מה הוביל אותך העונה לשמשון תל אביב ?

"שנה שעברה שיחקתי במכבי שעריים והייתה לי חצי עונה פשוט חלומית עד שהיא נגמרה בינואר בגלל פציעה בברך, קרעתי שתי רצועות צולבות ועשיתי שיקום ארוך של 9 חודשיים.
הבנתי עם עצמי שכרגע באינטנסיביות שליגה א' יהיה לי קשה לחזור בגלל הפציעה וגם בגלל שהתחלתי את עונה רק לפני שבועיים, החלטתי השנה פעם ראשונה לרדת לליגה ב' ולשחק בשמשון תל אביב שזה גם קרוב לי לבית ושזה גם מועדון ברמה של ליגה א' מבחינת כל התנאים שיש וגם מבחינה שיש שם אנשים פשוט טובים".

10 מחזורים מפתיחת העונה, איך אתה מסכם את היכולת שלכם עד כה?

"אני חושב שאנחנו עדין לא בשיא שלנו, יש לנו חומר שחקנים טוב ואם נביא עוד 2 שחקנים טובים אני בטוח שנתמודד למעלה".

איך התרשמת מליגה ב' דרום א' ?

"האמת שבוע שעבר היה משחק ראשון שלי בקבוצה, אני עדין לא מכיר את ליגה ב' טוב אבל אני כן יכול להגיד שיש הבדל בין ליגה ב' לליגה א' לא גדול אבל יש הבדל".

במחזור הבא אחרי הפגרה תפגשו את שמשון בני טייבה איך תתכוננו למשחק?

"כמו לכל משחק, שמשון קבוצה טובה מאוד. אני באמת חושב שהמשחק תלוי בנו יותר, אם אנחנו נשחק כמו שאנחנו יודעים כל קבוצה יהיה לה קשה לעצור אותנו".

העונה חזרת לכר הדשא לאחר פציעה ממושכת מחוץ למגרשי הכדורגל. היה מחשבה לפרוש מהמשחק ?

"האמת זה הפעם השניה שאני קורע רצועות, לפני 10 שנים זה היה בימין ועכשיו זה בשמאל. לא היה לי את המחשבות לפרוש, אבל כן היה לי את המחשבות להוריד הילוך ולהתמקד בעבודה ולעשות דברים אחרים. עשיתי קורס מאמנים לילדים אני מאמין שאם אני לא אצליח לחזור לעצמי אז אני אשנה כיוון והתמקד באימון ילדים".

כשחקן ששיחק במכבי יבנה, מה דעתך על מה שקורה העונה בקבוצה ?

"יבנה זה מקום מצויין עם אנשים טובים, אני חושב שהם קבוצה מצויינת. אני בטוח שאם הגעה של שי מאור ויוסי אברהם הם יגיעו רחוק בליגה א' ואני מאחל להם בהצלחה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חבל
(פלספן: 13:34 19-11-2019)
שעזב את שעריים.היה עמוד התווך
3
תותח
(אשר אזולאי: 07:07 20-11-2019)
חיים שלי תמיד אהבת את הכדורגל חיית נושמת את המגרש. לצערי הפציעות הארורות קטעו את ההתקדמות שלך לליגות בכירות יותר מי שמכיר ויודע מי אתה אוהב אותך. אתה עוד תחזור בגדול.אוהב אותך.. אתה גלדיאטור בשבילי נותן תמיד 150 אחוז בהצלחה בן יקר שלי
4
שעריים
(ציון: 09:14 20-11-2019)
אתה עוד תחזור אלינו
5
״....ואאאאתמקד באימון ילדים״
(עם א׳ אחי: 12:08 21-11-2019)

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?