פספסה את ההזדמנות: תיקו ביתי לכפר קנא מול עירוני טבריה

כובש השער לקנא. אכראם הייב (דאפר מחאמיד) כובש השער לקנא. אכראם הייב (דאפר מחאמיד)
מחצית ראשונה בשליטה של כפר קנא ומחצית שנייה בשליטה של טבריה הביאו לחלוקת נקודות לשתי הקבוצות. אוזן: "התוצאה משקפת"

הפועל איכסל הפסידה לראשונה העונה להפועל רובי שפירא חיפה, ואיפשרה לשאר קבוצות הצמרת להתקרב למקום הראשון אבל הפועל כפר קנא לא עשתה זאת וסיימה בתיקו 1:1 ביתי מול עירוני טבריה.

האורחים מעיר הכנרת פתחו נהדר וכבר בדקה ה-12 יכל החלוץ סאקר שאקר להעלות את קבוצתו ליתרון אבל החמיץ כאשר בעט פעם ליד הקורה ופעם לגופו של שוער כפר קנא. הקבוצה של אחמד סבע התעוררה ובדקה ה-15 בן מלכה העביר כדור נהדר לרחבה ושם אכראם הייב דייק והעלה את קבוצתו ליתרון 0:1.

המחצית השנייה הייתה שונה לחלוטין כאשר טבריה הגבירה את הקצב ואילו כפר קנא בעיקר התגוננה ולמרות מאמצים רבים וחילופיים התקפיים של מוריס אוזן, השיוויון הגיע בדקה ה-85 כאשר מתן נחמני הגביהה לרחבה, מצא את שאקר והאחרון קבע 1:1 מוצדק. עד השריקה עוד ניסו שתי הקבוצות להכריע את המשחק אבל ללא הצלחה.

לצפייה בכל התמונות המשחק לחצו כאן

אוזן אמר בסיום: "אפשר לחלק את המשחק לשתי מחציות כאשר הראשונה הייתה בשליטה של כפר קנא והמחצית השנייה בשליטה שלנו והתוצאה משקפת. שיחקנו מול קבוצה טובה והפנים כבר למשחק הבא".

אחמד סבע אמר לאחר המשחק: "לצערי חזרנו אחורה במחצית השנייה ושילמנו על זה. אני לא יודע מה קרה לנו אחרי הפגרה אבל היה נראה שלא הגענו מוכנים. לצערי שוב אנחנו שולטים ולא כובשים וסופגים מחצי מצב של הקבוצה היריבה. אני חושב שפספסנו שתי נקודות ובכלל אני לא מסתכל על הקבוצות היריבות אלא על הקבוצה שלי ובטוח שנהיה קבוצה חזקה שתדבר בחלק העליון של הטבלה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תתקנו...
(עמינדב חכמון: 06:13 01-12-2019)
זה לא מתן נחמני (הוא כבר שוחרר) זה מתן ברמי

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?