כפר שלם תשמח? תיקו מאופס בין הכח רמת גן למרמורק

מהטובים במרמורק. לוי (צילום: עמוד הפייסבוק של הפועל מרמורק) מהטובים במרמורק. לוי (צילום: עמוד הפייסבוק של הפועל מרמורק)
קרב הצמרת הפך לאחד המשחקים החלשים של העונה. זעם בהכח על ההרחקה של אליאס. אסף לוי: "יש ימים כאלה שהכדור לא נכנס"

המשחק בין הכח רמת גן להפועל מרמורק הביא עמו ציפיות רבות אבל במציאות קיבלנו משחק בינוני, שברגעים מסויימים גם היה משחק חלש והסתיים בתיקו מאופס כאשר מי שעשויה להרוויח היא הפועל כפר שלם שבמידה ותנצח את אדומים אשדוד תעלה למקום הראשון.

המחצית הראשונה הייתה בינונית כאשר האירוע המשמעותי היה בדקה האחרונה כאשר שופט המשחק החליט להרחיק את חלוץ הכח, יונתן אליאס, וזאת לאחר שלטענתו אליאס פגע ללא כדור בבלם מרמורק אסף לוי.

בהכח זעמו על ההחלטה ואמרו: "מדובר בעוד פגיעה שאנחנו סובלים במהלך העונה".

למרות חיסרון מספרי דווקא הכח הייתה טובה יותר בפתיחת המחצית השנייה כאשר הקבוצה אף הגיעה להזדמנות מצוינת כאשר החלוץ, אדג'יי הייפורד, העביר כדור לאורי זוהר שמצא את עצמו לבדו מול אבי איבגי אבל זוהר בעט ליד הקורה. בדקה ה-78 יכלה מרמורק לנצח כאשר עידו אקסברד העביר כדור מצוין לאופיר חמו שבעט אבל אביחי דהן הדף לקרן. דקה מאוחר יותר שוב חמו בעט אבל שוב דהן הציל את קבוצתו מספיגה.

בלם מרמורק, אסף לוי, אמר לאחר המשחק: "אני חושב ששיחקנו כדורגל טוב במחצית הראשונה למרות שלא הצלחנו לכבוש. מחצית שנייה פחות טובה למרות שהכח היו בעשרה שחקנים והם עמדו נכון מבחינה טאקטית אבל הגענו למספיק מצבים ולצערי יש ימים כאלה שהכדור לא נכנס. הצמרת הייתה ותישאר צמודה עד סוף העונה ונמשיך לבוא בכל משחק במטרה לנצח ונקווה שבסוף העונה נעמוד בציפיות ונעלה לליגה הלאומית".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סגול עולה
(סגול כהה: 12:28 30-11-2019)
הכח היו יותר טובים גם בעשרה שחקנים במחצית השנייה. קבוצה יותר מאומנת, עם כושר גופני מעולה ושחקנים יותר מוכשרים והכל, בשליש תקציב ממרמורק! בלי להשתחצן- הכח הקבוצה הכי טובה בליגה עד עכשיו! אם הכל יסתדר מסביב( משכורות וכד') הם עולים ליגה!!!
2
העיקר שעומר פרץ הפסיד
(הסגול: 23:59 30-11-2019)
אמרנו לא פעם: הבחור עושה במכנסיים במשחקי צמרת.קיבל תקציב מדמאיו של ליגת על ונראה כמו ליגה ג'. גם בסגול זיהינו זאת!!! הבעייה שנטש ולקח לנו שחקנים.אין מחילה!!!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?