0:2 להפועל קלנסווה על עוצמה חולון

אלון לוי חוגג את השער של קלנסווה (חמודי זמירו) אלון לוי חוגג את השער של קלנסווה (חמודי זמירו)
הקבוצה מהשרון ממשיכה בכושר הטוב לאחר ניצחון 0:2 מול עוצמה חולון, במשחק הנערך במגרש בבאקה.

 המחזור ה-11 בליגה ב' דרום א', הפועל קלנסווה אירחה במגרש בבאקה את עוצמה חולון. לא פעם דובר העונה על מקור אירוח משחקיה הביתיים של הקבוצה הביתית לאחר סיום העונה שעברה בה הובטח בפני חברי הנהלת הקבוצה בנשף העלייה כי המגרש הקיים בעיר יעבור הליך שיפוץ וחידוש ויעמוד לרשות הקבוצה במשחקיה בליגה ב'. בפועל, הקבוצה מידי משחק בית מוצאת עצמה בחיפוש אחר מגרש לאירוח משחקה הביתי.

קנלסווה הגיעה למשחק לאחר תיקו 0:0 מול צעירי טייבה במשחק השלמה מהמחזור ה-8 טרם יציאת הקבוצה לפגרה. על כר הדשא שחקניו של מוחמד עוודי המשיכו בכושר הטוב.
לאחר עשר דקות של גישושים, המשחק התחיל לקבל קצב ושחקני קלנווסה החלו ליזום ולסכן את שערה של חולון.

בדקה ה-27 אלון לוי קיבל כדור רוחב ומ18 מטר שחרר בעיטה הנעצרה לבין החיבורים ברשת 0:1. שחקני עוצמה חולון אינם וסיכנו את שערה של קלנסווה למעט מספר מצבים אליהם הגיעו במחצית הראשונה ונסוגו לאחור והורידו את שתי הקבוצות בסיום המחצית הראשונה בתוצאה 0:1.

המחצית השנייה נפתחה טוב יותר ששחקני קלנסווה פתחו בסערה, אבי חי וגיא רוזנבלום במשחק ההתקפה של קלנסווה נעצרו אצל אדיר קדוש שוער עוצמה חולון המנע משחקני קלנסווה להגדיל את היתרון. 7 דקות לסיום המשחק, קלנסווה הכפילה את היתרון, מוחמד גזאוי שעלה כמחליף בדקה ה-72' כבש שער בכורה לעונת המשחקים וקבע 0:2 להפועל קלנסווה. עד סיום המשחק התוצאה נותרה בעינה, קלנסווה רושמת משחק רביעי ברציפות בה אינה סופגת. עוצמה חולון רושמת הפסד ליגה 5 העונה ומרוחקת 3 נקודות בלבד מהקו האדום.

גיא רוזנבלום חלוץ הפועל קלנסווה אמר בסיום המשחק לדאבל פס: "היה משחק לא קל, במגרש לא טוב, שמח שעשינו את העבודה ויצאנו עם הנקודות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עצמה חולון חייבת להשתפר
(ברק: 09:54 30-11-2019)
לקח לכם כמה שנים עד שהצלחתם לחזור לליגה ב'. עכשיו שוב תרדו? חייבים שינוי.
2
למספר 1
(מחמוד: 13:22 30-11-2019)
אין שם שחקנים היחידים בחולון ששיחקו אתמול היו השוער מספר 13-9
3
שחקן עם יכולות מדהימות וראית משחק כו של דניאל אברהם יכולות להביא שינוי בכל משחק רק צריך לתת לו את הבמה והשאר עליו יפחזק ואמץ

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?