אורי קרגולה: "אם נפתור את בעיית הספיגה, נגיע לפלייאוף"

אורי קרגולה מרוצה (אבישי אפטקר) אורי קרגולה מרוצה (אבישי אפטקר)
בבקעת הירדן מרוצים מהניצחון 3:4 על מכבי עירוני אשדוד לאחר משחק רב תהפוכות. יגאל זריהן עדיין ללא ניצחון בתפקיד המאמן. קרגולה:"שאפו לשחקנים, כדורגל זה דבר מקסים"

 ביום שישי האחרון הפועל בקעת הירדן אירחה את העולה החדשה מכבי עירוני אשדוד. שלוש דקות בתוך המשחק ומאור לובין כבש את השער הראשון והעלה את המארחים ליתרון 0:1. נתנאל מוריס איזן, אלירן שמש הרכש החדש של האשדודים כבש צמד עם שער בנגיחה ושער נוסף מהנקודה הלבנה סמוך להפסקה אליה האשדודים ירדו למחצית ביתרון 3:1. בבקעת הירדן לא אמרו נואש, בדקה ה-57 מאור עידה צימק, שתי דקות לאחר מכן שחף הלמן איזן את התוצאה ובדקה ה-88 היה זה עידו בנימין שהצליח להפוך את התוצאה ולקבוע את תוצאת המשחק 3:4 לבקעת הירדן בסיום.

בקבוצה המקומית מרוצים מקצב צבירת הנקודות. הקבוצה כבר ירדה בפיגור 3:1 להפסקה והצליחה להפוך את התוצאה לניצחון. יחד עם זאת לא מרוצים מכמות השערים שספגו ומכוונים לחזק את סגל הקבוצה בשתי עמדות בשבועות הקרובים. 

"ניצחון מתוק מאוד בשביל השחקנים כי מגיע להם".  אמר אורי קרגולה מאמן הקבוצה "השחקנים עשו כל מה שביקשנו מהם, אני חושב שבכל המשחק שלטנו ללא עוררין ושיחקנו כדורגל משובח. כדורגל בעל חוקים משלו, למרות מחצית אחת הגדולות שלנו ירדנו בפיגור 3:1, חטפנו גולים תוך דקות ואשדוד עשו מהפך מדהים, הקרדיט שייך לשחקנים כי להפוך את זה הוא רק על השחקנים".

"אם במחצית כזאת ירדנו ב-3:1 כדורגל זה דבר נפלא. ברור שנצטרך לתקן את הטעויות שנעשו אבל בסך הכל קבוצה שחוזרת מפיגור כזה צריך להגיד שאפו לשחקנים" המשיך קרגולה וסיפר על המשך העונה של בקעת הירדן "אם מסתכלים עונתית קצב צבירת השערים זה משהו שצריך לפתור ואני אפתור אותו. לשמחתי זה לא עלה לנו בהפסד. השחקנים הוכיחו אופי ואמונה, לא אופייני לקבוצות שלי אבל אני לא אנוח עד שאפתור את זה. אנחנו בסדר גמור בקצב צבירת הנקודות, שמח שאנחנו מתקנים דברים תוך כדי ניצחונות.אם אפתור את הבעיות שלי בהגנה ונעבוד קשה עד שזה יקרה, אני בטוח שנגיע לפלייאוף. אני מאמין שאצליח. יהיו שינויים בסגל, מעדיף לעבוד בשקט ולא להחתים שחקנים סתם, ייתכן שיהיו שינויים בשבועיים הקרובים בעמדה או שניים לפחות, לאו דווקא שינויים אולי חיזוקים לסגל".

באשדוד הדברים נראים קצת שונה. למרות השיפור ביכולת שהקבוצה הראיתה בשני המשחקים האחרונים נגד מרמורק והכח רמת גן, הקבוצה התחזקה בשחקנים כמו אלירן שמש, בן בוטבול ועוד מספר שחקנים צעירים כמו עמית אלימלך וגל בכר  במהלך הפגרה. למרות שלל החיזוקים וההתחמשות הקבוצה כבר הובילה 3:1 במחצית ועדיין לא הצליחה לתרגם את זה לניצחון. אין ספק שמדובר בכישלון היסטרי. כמו כן, ניתן לראות שמאז החתמתו של יגאל זריהן הקבוצה צברה נקודה אחת בלבד בשלושה משחקים ונדמה כי המשחק בין מכבי יפו למכבי עירוני אשדוד יהיה משחק בעל חשיבות מאוד גבוהה לאשדודים. יחד עם זאת, תומר בן חיים וגיא עובדיה ייעדו מהמשחק נגד יפו בשל הפציעות ואמש עידן חג'ג' שוחרר מהקבוצה.  

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מפגר
(מומי: 10:00 01-12-2019)
אם נעצור את הספיגת שערים נהייה בפליאוף מטומטם זה כמו לשאול 1ועד 1 זה שניים אבל אם יעלימו אחד זה כבר לא יהיה שניים מטומטם קבוצה של סופגת לוקחת אליפות טוב שיש לך חבר כתב בהפסדים שלך אין כתבה אחרי כל נצחון ישר כתבה חחחח מטומטם זה מה שאתה אם לא נספוג חחח
2
הבקעה היום יותר טובים 85 דקות
(נטרלי שהיה במשחק: 13:03 01-12-2019)
במיקרה היה צמד שערים הזוי שאשדוד נתנו ב5 דקות שגרמו להם לחשוב שהם טובים , אין קישור ווהגנה מחרידה ואין קשר בן כל מערכי הקבוצה בגול האחרון היה הזוי ליראות שחקן מרים ושחקן נוגח לבד ללא שום שחקני הגנה , הביקעה משחקים נדיר

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?