הג'וקר של טירת הכרמל

בר שם טוב (מ.ס. טירת הכרמל) בר שם טוב (מ.ס. טירת הכרמל)
בתחילת העונה החלוץ הכישרוני, בר שם טוב, חתם במ.ס. טירת הכרמל מליגה ג' שומרון ומאז הקבוצה בלתי מנוצחת. לפני המשחק הקרוב, בר סיפר לנו קצת על מה שנעשה במועדון ומה המטרות שלו

בתחילת עונת המשחקים 2019/20, בר שם טוב חתם בשורות מ.ס טירת הכרמל מליגה ג' שומרון. החלוץ ששיחק בעונה שעברה במדי מ.ס כפר קאסם והעפיל עימה לליגה הלאומית, פתח את העונה בצורה נפלאה עם 26 שערים ומוביל את טירת הכרמל למאזן מושלם בליגה ג' שומרון.

מה הוביל את בר שם טוב לחתום בטירת הכרמל?
"האמת שהרבה אנשים שאלו אותי והרימו גבה לגביי המעבר הזה, הסיבה העיקרית שהחלטתי לעבור היתה מהסיבה שהתחלתי ללמוד תואר ראשון בוינגיט. הגעתי להחלטה שצריך כבר לחשוב על העתיד. אני גר בטירת הכרמל כל החיים שלי ולאחר שהבעלים של הקבוצה, אריק בן אבו, שמע שזאת ההחלטה שלי הוא הציע לי לבוא בשביל מטרה אחת, עליית ליגה. את אריק וכל הצוות אני מכיר כבר שנים אז הרגיש לי הכי טבעי לבוא ולעזור לעיר שלי לעלות ליגה ולקדם את הכדורגל בעיר".

במחזור האחרון הקבוצה הביסה 1:9 את בני קלנסוואה וכבשת 4 שערים. איך אתה מסכם עד כה את פתיחת העונה של הקבוצה?
"אין ספק שפתחנו את העונה כמו שצריך. אם אתה מסתכל על התוצאות עדיין לא איבדנו נקודות, זה ידוע שבליגה הזאת מי שרוצה לעלות לא יכול להרשות לעצמו להפסיד. אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה ולבוא מוכנים לכל משחק".

10 מחזורים מפתיחת העונה, מ.ס טירת הכרמל שומרת על מאזן מושלם. מה סוד ההצלחה העונה?
"שקבוצה רוצה לעלות ליגה שחקנים טובים זה לא מספיק, יש מאחורינו הנהלה שדאגה לכל דבר שצריך בשביל שלשחקנים יהיה את כל התנאים לעלייה: אם זה בחדר הלבשה שלא מבייש קבוצה בליגת העל, טיפולים לשחקנים, מוסר תשלום שאין באף קבוצה ואנשי צוות חמים ודואגים שעושים את הכל בשביל השחקנים".

26 שערים כבשת מפתיחת העונה, איך התרשמת מליגה ג' שומרון?
"לא פשוט להבקיע 26 שערים בכל ליגה, הליגה לא בקצב משחק גבוהה במיוחד אבל השחקנים מחפים על זה באגרסיביות. אין ספק שכמו שזה נראה הקרב הוא בין בית"ר חיפה אלינו . אין ספק שאני מאמין בקבוצה שלי ויכול להבטיח לך שאנחנו בדרך הנכונה".

מה המטרות העונה ברמה האישית והקבוצתית?
"המטרה הקבוצתית שלנו היא חד משמעית עליית ליגה! יש קבוצה טובה שלדעתי אם תמשיך ככה תוכל גם לעשות דברים יפים בליגה ב׳. ברמה האישית אני רוצה להמשיך בקצב הכיבושים כדי לסיים העונה כמלך שערים, לא יודע מה שיא השערים בליגות ג' אבל אשמח גם לשבור אותו".

במחזור הקרוב הקבוצה מתארחת אצל ג'סר א זרקא למפגש צמרת מסקרן. כיצד נערכים למשחק?
"נערכים כמו לקראת כל משחק אפילו התאמנו השבוע אימון נוסף. מסתכלים על עצמנו ומכבדים כל יריבה".

שיחקת בשנים האחרונות בליגה א', הירידה לליגה ג' העונה לצורך עלייה?
"החלטתי ללכת לכיוון קצת אחר בחיים כרגע אבל ברור שהחלום לא השתנה. הלוואי וזאת תהייה ירידה לצורך עליה משמעותית". 

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בר התותח כל הכבוד
(אריה ברזלי: 01:36 06-12-2019)
2
בוא לרובי שפירא
(עמי: 06:21 06-12-2019)
תעזור להם לעלות לליגה הלאומית
3
גולר ברמה הכי גבוה שיש
(אחד שמכיר: 14:04 06-12-2019)
4
כל הכבוד לך
(אברהם בטירה: 09:22 07-12-2019)
למרות שאני אוהד של הפועל טירת כרמל התחלתי לעקוב אחריך מכיון שאתה גם מהעיר שלי ואני מבין שאתה שחקן ברמה גבוה בכל מקרה מאחל לך בהצלחה בהמשך
5
טירת הכרמל
(רוני אטיאס: 12:28 07-12-2019)
שחקן גדול כבוד גדול שמשחק בטירה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?