הפועל הרצליה מציגה: ההתרסקות

שחקני הפועל הרצליה בזמנים טובים יותר (דאפר מחאמיד) שחקני הפועל הרצליה בזמנים טובים יותר (דאפר מחאמיד)
עוד תצוגת נפל של הקבוצה מהשרון שמסיימת מחזור נוסף ללא ניצחון, ונכון לעכשיו היא רחוקה בשתי נקודות בלבד מהקו האדום

 מה לא אמרו על הפועל הרצליה של העונה לעומת העונה שעברה? הפועל הרצליה לא מצליחה להתרומם ולא במקרה, חניכיו של יגאל אנטבי משחקים בצורה רעה והפעם מי שחגגה על חשבונם הייתה מ.ס. דבוריה שעל הדרך חגגה גם ניצחון ראשון העונה בליגה א' לאחר עשרה משחקים.

למרות שניסתה לחזור למשחק לאחר שער היתרון של דבוריה, הרצליה התקשתה מאד מול קבוצה שהיא עדיין לא מגובשת. הרצליה הייתה חלשה, ספגו את השער השני בתוספת הזמן של המחצית השנייה ושלחו את שחקני דבוריה לחגוג בפעם הראשונה.

אבל עם כל הכבוד לדבוריה הסיפור הוא ההתרסקות של הפועל הרצליה שמלהיות מועמדת לפלייאוף העליון גם העונה, ככל הנראה תתמודד כנגד הירידה ואם ירצה המזל אולי תצליח לסיים באמצע הטבלה.

אז למרות ניצחון נאה (0:4) על רובי שפירא לפני כחודשיים, בהרצליה עדיין לא הוכיחו שהם יכולים להוציא משהו מהעונה הזאת. אפשר רק לקוות שבזמן כתיבת שורות אלו, חושב יגאל אנטבי איך אפשר מהלימון לימונדה ועל הדרך גם נקודות יקרות נגד צור שלום במחזור הקרוב. חלילה אם הרצליה שוב תפסיד, היא תמצא את עצמה מתחת לקו האדום.

בהנהלת הפועל הרצליה צריכים להפנים ומהר שמשהו לא מתקתק בקבוצה כמו שצריך כבר מתחילת העונה ולהגיב בהתאם, אחרת בעונה הבאה היא תמצא את עצמה בליגה ב', ומי שחושב שזה כל כך קל לחזור לליגה א' בחזרה יכול להתייעץ עם מועדונים כמו הפועל הוד השרון, בית"ר כפר סבא ובני אילת.

בסופו של עניין הליגה מתחילה רק עכשיו לקבל צורה ועדיין הכל יכול להשתנות, ונאחל להפועל הרצליה בהצלחה אבל ההצלחה תלויה רק בה והחלטות שיקבלו בעתיד.
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ההתרסקות של המאמן
(אלי : 08:53 08-12-2019)
קצת הרים את האף שיחרר ללא סיבה הרבה שחקנים משנה שעברה שעשו עונה מעולה אלי חייב להתעורר ולהפסיק לתת יד חופשית למאמן הזה אחרת הרצליה תמצא את עצמה בליגה ב
2
ליגה ב
(התרנגול: 10:28 08-12-2019)
יאללה....ליגה ב....ואחרי זה בעוד שנתיים ליגה ג....קדימה ניר שיטרית....ליגה ג
3
הנהלה שלו פוזאיסטים
(רמי וייץ: 11:42 08-12-2019)
תמשיכו לחיות בסרט שאתם מנצ'סטר יונייטד וכולם רוצים לבוא אליכם. תרדו לקרקע תחזרו למקורות, אתם מועדון קטן בלי קהל בלי מסורת בלי גרביים, אין הישגים אז לפחות תקדמו שחקנים מהנוער.
4
התרסקות מגובה
(רן שי: 12:11 08-12-2019)
לא זכור לנו מצב כזה שש שנים אם מישהו לא יתעורר שם הדרך לליגה ב קרובה מאוד שלא נדבר על פירוק
5
מה יהיה אלי חיו חמו?
(אלון בן אדרת: 12:23 08-12-2019)
תפסיק להתעסק בשווראמה ותתחיל להשקיע בקבוצה רוצים ליגה לאומית די כבר עם הבינוניות עזוב את השווראמה ותילחם בשביל לעשות אותנו ללאומית!
6
זה משמיים
(אוהד: 13:36 08-12-2019)
אנטבי מה שעשתה לעפולה במשחק סיים העונה נגד כפר זה זה בעונש משמיים כי אתה אפס תתפטר לך לו רוצים אותך אתה בלתי נסבל עוף שעה קודם לו הייתה מאמן ולא תהיה אתה חרטטן עלוב מעניין אותך הכסף עוף
7
אנטבי מתנשא איכס
(הנהלה של יודעים כל דבר ....: 22:56 08-12-2019)
וואלה מגיע לך ניר ליפול אתה אדם קטן ושנוא וחושב שהשמש זורחת לך מהתחת והכי גרוע לא מודע שאתה אפס ושום דבר

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?