אחד מול אחד עשרה

מול 11 שחקנים בלבד של מ.ס. א.א. פאחם הסתפקה עירוני טבריה בשער אחד קטן שבזכות התוצאות האחרות של המחזור הציב אותה במקום החמישי רק 6 נקודות מהמקום הראשון. א.א. פאחם בדרך למטה.

איחוד או לא איחוד, התפרקות או לא. בטבריה לא התעסקו בספקולציות לגבי מצבה של מ.ס. א.א. פאחם ועלתה בהרכב מאד התקפי עם שלום עקיבא ורן גוזלן באגפים ,אבי עמר ומאהר ג'ברין חלוצים. מנגד הציבה מ.ס. פאחם שהגיעה עם 11 שחקנים בלבד למשחק, מערך נסוג מאד עם 3 בלמים וחלוץ בודד בחוד (אשרף אלעל).
במשך מחצית שלמה ישבו הטבריינים על שערה של פאחם אך אזלת רגל, החמצות ויכולת מצוינת של השוער, חמודי שבאט מנעה ממנה לרדת למחצית ביתרון משמעותי.
    הייתם קבהא עוצר את רן גוזלן בדרך לשער(צילום מוחמד חאדר אניס)

כבר בדקה ה-5 נרשמה ההזדמנות הראשונה ודווקא של האורחים כשאדינו ימהראן הגיע מול אושרי לוי אך בעט משני מטר החוצה. לטבריה לא לקח הרבה זמן להיכנס למשחק. בדקה ה-9 מסר מאהר ג'ברין כדור רוחב לשלום עקיבא שבעט מ-8 מטר אך שבאט הדף לקרן. בדקה ה-16 הגביה רן גוזלן לראשו של אבי עמר שנגח מעל המשקוף. בדקה ה-25 מסר שלום עקיבא כדור רוחב לג'ברין שבעט ליד הקורה. בדקה ה-35 ביקש עימראן ג'ברין המקומי שעלה לשחק חולה, להתחלף. על הספסל היה רק השוער השני, גאנם מחג'נה ולכן בלית ברירה תופקד הנ"ל כקשר שמאלי. למרות זאת עד למחצית השנייה לא נרשמו אירועים מיוחדים והיא הסתיימה ב-0:0.


  אבי עמר כובש השער היחיד במשחק ומלך השערים של טבריה(צילום מוחמד חאדר אניס)

 "ריקוד צמוד" מאהר גאברין(באדום) ולירון מוסבט מא.א. פאחם(צילום מוחמד חאדר אניס)

   לירון מוסבט מכשיל את רן גוזלן(צילום מוחמד חאדר אניס)

עם פתיחת המחצית השניה נשא לחץ מאסיבי של טבריה על שערו של שבאט, פרי. חמש דקות בתוכה, חלף גוזלן על פני מגיני פאחם באגף הימני, הוציא רוחב מצוין לאבי עמר שהפציץ מ-9 מטר לפינה השמאלית הגבוהה, 1:0 לטבריה.
שתי דקטות מאוחר יותר ניצב שלום עקיבא במצב של אחד על אחד מול שבאט אך האחרון שוב הדף מצוין. טבריה המשיכה ללחוץ אך יכולת מצוינת של שבאט מנעה ממנה להגדיל את יתרונה. מנגד נותר שוער טבריה, אושרי לוי מחוסר עבודה. מלבד שוער פאחם שללא ספק היה המצטיין בשדה, בלטו מעל כולם, שלומי מראד ורן גוזלן קשרי טבריה במשחק מצוין.


   כפרי אזולאי מוסר כדור עומק הייתאם כבהא בעקבותיו(צילום מוחמד חאדר אניס)

למרות זאת, טבריה לא הצליחה להגדיל את יתרונה והסתפקה בשער אחד ששווה גם הוא 3 נקודות.
הניצחון קירב את האורחים לצמרת אך אם ברצונה לאיים באופן ממשי על המובילות עליה להתחזק בהקדם בחלק הקדמי. הקבוצה מגיעה לעשרות מצבים אך סובלת מהעדר רגל מסיימת וזה יכול להיות בעוכריה בשלבים המתקדמים יותר של העונה. אום אל פאחם מצידה, חייבת בדחיפות להביא שחקנים כי גם 22 הנקודות שצברה עד כה לא יספיקו לה על מנת לברוח מאימת התחתית.

 

 חייבים להתחזק בכדי לשרוד בליגה.  הנהלת אום אל פאחם (צילום מוחמד חאדר אניס)

  חלוץ אום אל פאחם עלי סאלים(צילום מוחמד חאדר אניס)

  שלט במשחק השופט עידן גורש(צילום מוחמד חאדר אניס)

 

 תמונות נוספות בגלריית תמונות

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
יאללה טבריהההה עולים ליגההההה!!
(אוהד משוגע: 23:02 01-01-2011)
2
עקיבא, אבי עמר
3
טבריה ללאומית
(שו שו שולמית : 00:24 02-01-2011)
זו השנה שלנו אני מרגיש את זה! יש לנו סגל עם הכי הרבה נשה בליגה
4
הכי חשוב שעפולה הפסידו כנסו....
(מאיר בחסות{מטיילי טבריה}: 06:24 02-01-2011)
לפני המשחק ויעידו על כך שחקני טבריה והמאמן מאיר ארמה שאמרתי עפולה לא מנצחת את רמות מנשה כולם גיחחו ואמרו שאני שיכור.חזרתי והדגשתי שאם עפולה מנצחת אני לא מבין שום דבר בכדורגל.בכל מקרה טבריה חייבת להאמין בעצמה הליגה פתוחה ויש הרבה נקודות בקופה.בהצלחה
5
יאלההה טבריה קדימההה
(מכונה ניידת: 07:34 02-01-2011)
משחק טוב של הקבוצה כול הכבוד למאיר על ההרכב החזק שהעלה ככה צריך לשחק מאיר !! נ.ב מאהרר אתה שחקן נשמה בע"ה בסיבוב הבא נקרע אותם בבית
6
שבוע טוב ובהצלחה
(עמינדב: 08:36 02-01-2011)
כל הכבוד לעירוני טבריה ,אני מקווה להמשכיות ואני מאמין שתהיה ,כמו שהגבתי בחלק מהמשחקים האחרונים רשמתי וגם אמרתי שאנחנו עולים ליגה העונה הזו, ורציתי לומר משהו לאוהדים לחלק מהם שלפעמים אומרים על הקבוצה שהיא על הפנים, לפעמים יש חוסר פרגון
7
במגרש היה צריך להיות תוצאה של 5-0 , יאללה טבריה ללאומית
8
קדימה טבריה עם קצת אמונה כנסו....
(מאיר{בחסות מטיילי-טבריה}: 10:54 02-01-2011)
טבריה חייבת לסיים את שתי המשחקים שנותרו לה עם 6 נקודות כפר קרע בבית ועפולה בחוץ.ואז אין לי ספק שהיא תעלה ליגה אל תשכחו שטבריה מארחת למעט גלבוע בסיבוב השני את כל הצמרת תחשבו על זה ואל תסתכלו כמה אלה השקיעו כי כסף זה לא הכל אפשר לעשות את זה קדימה טבריה
9
11
ל מ ס אום אל פאחם
(אמין: 14:18 02-01-2011)
חבל שנתתם למאמן ויקטור גניש ללכת איתו הבאנו נקודות רק הפסדנו שהוא הלך
12
טבריינים,הכל טוב ויפה אבל מה עם הנוער ?
(אוהד עירוני טבריה: 20:23 02-01-2011)
הפסידו 0:6 לחדרה,ואם לא יהיה זעזוע רציני הדרך לירידה ח"ו סלולה עם כל הצער!!!
13
על מחלקת הנוער ולא עושה את תפקידו
14
עומרי אוזלי ואבי עמר
(דודו: 23:17 07-01-2011)
גזולי ברוך שובך ואבי עמר תמיד גורם לי לחייך!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?