התגברה על האקס: עירוני אשדוד ניצחה ביבנה

שי מאור בסיום (אביחי דלאל) שי מאור בסיום (אביחי דלאל)
שער של עומרי כהן בדקה ה-16 הספיק למכבי עירוני אשדוד בשביל לנצח את מכבי יבנה ואת האקס שי מאור 1:0. כהן דימם בסיום לאחר מאבק אווירי עם גורמזנו. מאור:"אנחנו מנסים להוציא את העגלה מהבוץ"

אחד המשחקים המעניינים של המחזור היה משחק התחתית הלוהט בין מכבי יבנה המאכזבת לבין מכבי עירוני אשדוד. המשחק נפתח בקצב יחסית מהיר ובדקה ה-16 בסיומו של תרגיל קרן מצויין, יואל גנון הגביה כדור מצויין לעמרי כהן שנגח מקרוב פנימה וקבע את תוצאת המשחק, 1:0 למכבי עירוני אשדוד. המשחק נמשך בקצב נמוך יותר מצד שתי הקבוצות ולא התעלה לרמה גבוהה, למעט בעיטה של שי ביטון למשקוף במהלך המחצית הראשונה.

מכבי יבנה ממשיכה בדעיכה שלה, נדמה שהקבוצה מפורקת וגם הקסמים של שי מאור לא הצליחו לשקם את הקבוצה שסופרת הפסדה השמיני העונה. יבנה נראית כקבוצה הכי מאכזבת של העונה, על הנייר מדובר בסוללת כוכבים מרשימה שהייתה אמורה להתמקם במקום גבוה יותר. כמו כן, יבנה חסרה במשחק מספר שחקנים משמעותיים אך בימים שאותם שחקנים על המגרש, הקבוצה עדיין לא עשתה תוצאות מרשימות. הקהל בקושי מגיע למשחקים, ההנהלה החליפה עד כה העונה ארבעה מאמנים, השחקנים לא מספקים את התפוקה וכל זאת למרות לא מעט אמצעים שקיימים לקבוצה בניגוד לקבוצות אחרות כמו מגרש ביתי איכותי מאוד ותמיכה עירוני של מעל למיליון שקלים. 

מאמן הקבוצה, שי מאור אמר בסיום המשחק:"זה מאוד מוזר לשחק נגד עירוני אשדוד, אני מרגיש חצוי כי היא חלק ממני. באנו לשחק כדורגל על מנת לנצח אבל עירוני הייתה מאורגנת מבחינת ההגנה, החזקנו יותר בכדור ושלטנו ללא מצבים מסוכנים. כל הכבוד לעירוני ולקחו ניצחון ושלוש נקודות.  בתור מאמן לקבוצת כדורגל, נור לי רק לתת הסברים וזאת עונה כזאת שנכנסתי ללופ לא טוב ובטח מכבי יבנה שהחליפה ארבעה מאמנים. אני מנסה לאסוף את עצמי ולהוציא את העגלה מהבוץ. כל הכבוד לעירוני אשדוד ואני מאחל להם רק הצלחה, הייתה לי שם תקופה מאוד יפה אבל כרגע אני בצרות של מכבי יבנה ונותר לי רק לשנס מותניים בכדי לטפל בבעיות שיש פה".

עמרי כהן לאחר המאבק (אביחי דלאל)

מכבי עירוני אשדוד לעומת זאת יצאה לדרך חדשה. בשער היה זה עדיין השוער אביעד קטלן שבמשחקו השני תפס את אפודת השוער בהרכב, שוב, ללא מבחן אמיתי. יואל גנון המשיך ביכולת הטובה והיה זה שבישל את השער היחיד במשחק, עמרי כהן שכבש את השער עלה למאבק אווירי בדקה ה-93 מול שרון גורמזנו החלוץ של יבנה וקיבל מכה שגרמה לו לדמם מהאף והעין השמאלית שלו התנפחה. כמו כן, הקהל האשדוד הגיע ושר שירים לכבודו של שי מאור מאמן הקבוצה בתחילת העונה ובסיום המשחק גם לגיבור הניצחון הבלם עמרי כהן.

אחד השחקנים שנמצאים בכושר הטוב בתקופה האחרונה הוא החלוץ עדן שעשע שאמר בסיום:"אנחנו נמצאים במומנטום טוב, הקבוצה התחברה, החדר הלבשה נראה ונשמע טוב יותר, אנחנו מקווים להמשיך ביכולת הזאת. אנחנו שבוע הבא בפגרה ואנחנו נעבוד בה יותר קשה, אנחנו חייבים לקחת בקריית גת נקודות ולהתחיל להסתכל למעלה בטבלה. כשעובדים קשה הכל טוב יותר, יום חמישי יש משחק אימון נגד יפו, נמשיך בעבודה הקשה ויהיה בסדר".

על המשחק נגד שי מאור הוסיף:"מי שהביא אותי לקבוצה היו שי מאור ויוסי אברהם עוזר המאמן. אנחנו רגילים לזה ככה זה הכדורגל,מאמן בא ומאמן הולך, כדורגל זה דבר נזיל".

עדן שעשע בסיום המשחק (אביחי דלאל) 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
זה לא יחזיק המזל הרבה זמן , השחקנים לא יכולים ליראות את המאמן . שמש כברהאש עליו , בן חיים לא יכול ליראות אותו ויש עוד הרבה
2
יבנה בדרך לליגה ב
(שרון: 22:49 14-12-2019)
משחק חלש של שתי הקבוצות ,רמה של ליגה ג , יבנה בדרך הנכונה לליגה ב ' , אוסף של שחקנים בלי לב ונשמה , הנהלה שרואה את הכל ולא עושה שינוי , שנה הבאה נשחק נגד צעירי רהט וירוחם
3
שי מאור זה הבלוף והבלנדר
(צוללת צהובה: 23:36 14-12-2019)
אין לך טיפת כבוד לפני חודש וחצי זרקת את אושרי טוויל מאשדוד וליכלכלת עליו ועכשיו החתמת אותו ביבנה אוי כמה אתה גונב דעת
4
מכבי יבנה לכו לעזזל..
(יבנאי..: 23:48 14-12-2019)
מכבי יבנה.די לביזיון תחזירו את הכבוד לעיר אנחנו בדרך לליגה ב ראש עיר אדיש הנהלה אדישה ואם חלילה נרד הייה קשה מאוד לחזור. ראה דוגמה.הפועל דימונה הפועל לוד עידן בראון אחד הגורמים המרכזיים ביותר למצב של הקבוצה.בראון לך לעזזל.קיבלתה מה שרציתה וברחתה ולמה
5
עברו לשחק בסיגנון ליגה ב אבל לא מבינים שפעם ראשונה שיפגשו קבוצה נורמלית יקבלו בראש
6
לאוהד אדומים מבושה
(אסי: 12:51 15-12-2019)
תתעסק בקבוצת פח שלך עם כל ההשקעה לא מסוגלים לנצח קבוצות מרכז טבלה ומטה ותתכונן לקבל בראש בדרבי
7
למגיב מס 1
(מומי: 15:38 15-12-2019)
אותם שחקנים שלא יכולים לראות את המאמן וכולם יודעים מי אלה הם אלה שהורסים את הקבוצה מקצועית וחברתית . ונקווה שזריהן הבין עם מי יש לו עסק
8
קובי כהן ליבנה!!!
(ציון דהרי: 16:50 15-12-2019)
9
תגובה ל6
(מושיקו: 04:43 16-12-2019)
סרדין עלוב נטפל בכם בדרבי ושב בשקט
10
תגובה ל9
(אסי: 07:34 16-12-2019)
שלוכי עלוב שב בשקט תקבלו בראש בדרבי ונשתיק אתכם להמון זמן
11
גם אצלנו בנוער הוא נכשל כי רב עם כולם בגלל האגו שלו , הוא לא מסוגל להחזיק קבוצה ועוד אצלנו זה היה ילדים בנוער

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?