"יש לי קבוצה רעבה שלא מוותרת עד לסיום המשחק"

שחקני בית דגן (ניסים קמחי) שחקני בית דגן (ניסים קמחי)
כך אמר שוקי סדיס מאמנה של עירוני בית דגן מוליכה ליגה ב' דרום א', בשישי ניצחה קבוצתו בתוספת בזמן 2:3 את שמשון ת"א ושומרת על הפסגה

 המחזור ה-14 בליגה ב' דרום א' סיפק לא מעט דרמות במשחקי המחזור. הדרמה המרכזית הגיע היישר מהמגרש בבית דגן בו הקבוצה הביתית פיגרה עד לדקה ה-54 בתוצאה 2:0. אוהדי הקבוצה לצד יושבי הספסל בית דגן אינם צפו לעתיד לבוא. על כר הדשא שחקני בית דגן הוכיחו אופי רב. שערים של דוד קרסאנסקי, אלמוג סמט כהן ושער ניצחון בתוספת הזמן של המחליף גל גולטיב השלימו מהפך 2:3 וניצחון ביתי.

שוקי סדיס מאמן הקבוצה אמר לדאבל פס: "שיחקנו מול קבוצה טובה שהובילה נגדנו פעמיים, אבל הוכחנו אופי ובגרות למרות משחק לא טוב שלנו הצלחנו לקחת 3 נקודות וזה מה שהיה חשוב".

מפתיחת העונה הקבוצה נקלעה מספר משחקים לפיגור בהם ביצעה מהפך וחגגה ניצחונות. מה מאפיין את בית דגן העונה ?
"יש לי קבוצה רעבה שלא מוותרת עד לסיום המשחק ומוכיחה זאת משחק אחר משחק. בנוסף יש לנו חדר הלבשה מדהים ולב גדול".

במחזור הבא (15) הקבוצה תסיים סיבוב הראשון במשחק חוץ מול מכבי עמישב פ"ת, ניצחון יבטיח את ראשות בליגה בסיום הסיבוב הראשון. כיצד נערכים למשחק ?
"כל משחק בליגה הזאת קשה מאוד וכל קבוצה מגיעה נגדנו במוטיבציה שיא. השחקנים שלי יודעים בשביל לנצח משחקים צריכים לבוא צנועים ולעבוד קשה. אני שמח שהעבודה שלהם משתלמת. עמישב קבוצה חזקה עם מאמן מצוין שאני בטוח יכין אותם טוב, אני סומך על השחקנים שלי ומקווה לניצחון".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שוקי וליאור
(ארז ניסימוב: 23:01 22-12-2019)
שוקי סדיס וליאור אגימן עושים עבודה ענקית בבית דגן ישר כוח כל הכבוד לכם

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?